Skocz do zawartości
IGNORED

Czarny piątek w sklepie audiostrefa.eu


StillChillin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten wątek, ale mam nadzieje że się nikt nie pogniewa. Chciałbym zapytać czy sklep jest legitny, znalazłem dwa identyczne audiostrefa.eu i audiostrefa.pl. Chodzi mi najbardziej o ten w Szczecinie, przy ulicy Piłsudskiego 17. Jeżeli ktoś może pomóc to bede bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten sklep w Szczecinie, to kupowałem u nich kiedyś kolumny. Wszystko było okej. Wcześniej byli na starym mieście, teraz przenieśli się podobno na Piłsudskiego, ale nie byłem tam u nich jeszcze.

 

Dzięki, uspokoiłeś mnie. Dzwoniłem też do pylon do wawki, współpracują z nimi od ładnych kilku lat i bardzo chwalą właściciela i ogólnie obsługę. Także chyba zarezykuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chwalą właściciela

3 zdjęcie od dołu. Tyle na temat profesjonalizmu. Z jednej strony obowiązuje zasada nasz klient, nasz pan. Niemniej wklejanie takiego zdjęcia kompromituje sprzedawcę.

https://audiosfera.eu/nasze-realizacje,36.html

Kiedyś pytałem się o produkty firmy IFI, z zamiarem kupna. Pan zrobił wielkie oczy (a jest to dość znana firma). Innym razem zapytałem się o kable firmy Acrolink. Nigdy o niej nie słyszał. Oczywiście nie przepuścił okazji aby spróbować wcisnąć mi głośniki Pylona. Szkoda gadać. Amatorszczyzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.