Skocz do zawartości
IGNORED

Czarny piątek w sklepach audio


adams19

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam pozytywnie zakręconych na punkcie audio. Postanowiłem napisać swoje trzy grosze o tzw. mega obniżkach cen w sprzęcie audio z okazji tzw. czarnego piątku. Jeśli ma ktoś swoje przemyślenia na ten temat i chciałby się nimi podzielić to bardzo proszę się nie krępować i też coś tu napisać.

 

Czarny piątek w naszej kochanej ojczyźnie - black weeks, no nic tylko się cieszyć i polować na mega rabaty ;)

Po przeglądzie kilku ofert znanych handlowców to można się rozpłakać z tego święta przecen. Na przykład słuchawki, które kupiłem ok. 2 lata temu za niecałe 450 zł w jednym z sklepików audio, obecnie już po mega przecenie z ok. 900 zł można kupić za jedyne 499 zł, a na przykład kolumny podłogowe (nie ważne jakiej marki) można kupić po mega obniżce ceny z 9000 zł już nawet za 8900 zł . O innych przykładach nie będę już pisał np. wzmacniacze itp., historia się powtarza. Myślę, że pazerność "naszych sprzedawców audio" to klasyczny przypadek i nic się w tej kwestii nie zmieni.

Muszę się przerzucić np. na ciuchy czy coś w tym stylu, bo tam przeceny są naprawdę przecenami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w większości przypadków faktycznie obniżki sa fikcyjne (po wczesniejszym zwindowaniu cen), to czasem można trafić faktycznie coś cielawego... Ja wyrwałem podłogówki prawie tysiaka taniej... Przeszukałem internety, byłem w kilku miejscach, ale tylko w jednym okazało się że ceny przez tel i na miejscu,są bardziej black frajdejowe niż w sklepie online... Niestety do zagranicznych przecen jest nam naprawdę daleko...

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w większości przypadków faktycznie obniżki sa fikcyjne (po wczesniejszym zwindowaniu cen), to czasem można trafić faktycznie coś cielawego... Ja wyrwałem podłogówki prawie tysiaka taniej... Przeszukałem internety, byłem w kilku miejscach, ale tylko w jednym okazało się że ceny przez tel i na miejscu,są bardziej black frajdejowe niż w sklepie online... Niestety do zagranicznych przecen jest nam naprawdę daleko...

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

A może się kolega pochwalić, co to za kolumienki i jak się sprawdzają?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...okazało się że ceny przez tel i na miejscu,są bardziej black frajdejowe

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Na pierwszy rzut oka przeczytałem, że ceny są black frajerowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A może się kolega pochwalić, co to za kolumienki i jak się sprawdzają?

Pylon audio sapphire 25. Jeszcze się nie sprawdzają, zamówione po odsłuchach

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pylon audio sapphire 25. Jeszcze się nie sprawdzają, zamówione po odsłuchach

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

Niestety nie miałem okazji słuchać tych kolumienek, no ale może w przyszłości coś więcej o nich tu na forum będzie można się dowiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to jest raczej czarna rozpacz,a nie czarny piątek. Sytuacja powtarza się co roku. Jak sprzedawcy uważali kupujących za debili, tak uważają dalej i najpewniej dalej uważać będą. W tym roku już nawet mi się nie chciało niczego szukać.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ciekawą sytuację w czwartek późnym wieczorem przekierowany przez ceneo wpadam na tą stronę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Tylko że wtedy cena za jedną kolumnę wynosiła 2100 czyli za 2 sztuki 4200 .

Rozglądam się za jakimiś monitorami ale pod koniec miesiąca , początek grudnia przyjdzie do mnie fachowiec oglądać łazienkę ponieważ będzie porządny remont ( skuwanie , murowanie , tynkowanie , zakładanie płytek , tłusto.) Nie dysponuję ogromnym budżetem i liczę się nawet z dobraniem pożyczki ale taka cena za te monitory spowodowała prawię bezsenną noc. Koniec końców nie kupiłem ale po wejściu na stronę już koło południa w pracy cena była taka jak obecnie.

Błąd pracownika ? A jak bym kupił to sprzedali by po cenie 4200 za parę czy przeprosili za pomyłkę i dali jakiś pseudo rabat ? Tego już się pewnie nigdy nie dowiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dla przykładu w uk można kupić marantz pm14se lub sa14se za 1199£.Polska nigdy nie dorówna innym dla tego że Kowalski woli sprzedać jedną sztukę pm1rse w roku za 11tys zł niż piec sztuk za 7tys zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dla przykładu w uk można kupić marantz pm14se lub sa14se za 1199£.Polska nigdy nie dorówna innym dla tego że Kowalski woli sprzedać jedną sztukę pm1rse w roku za 11tys zł niż piec sztuk za 7tys zł.

Smutne ale prawdziwe . Kowalski zakłada biznes to w ciągu miesiąca musi zarobić na dom i super furę bo własną firmę posiada .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że nie jest tak źle i przy okazji się zareklamuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dla przykładu w uk można kupić marantz pm14se lub sa14se za 1199£.Polska nigdy nie dorówna innym dla tego że Kowalski woli sprzedać jedną sztukę pm1rse w roku za 11tys zł niż piec sztuk za 7tys zł.

 

Po pierwsze te Marantze są dźwiękowo faktycznie tyle warte, mówię o 7tys zł. Rynek w UK to jest trochę odjechany bo lokalsi przeciętnie uważają że kwota którą można wydać na audio to 300funciaków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gliwickim sklepie kupiłem w piątek Creeka Evo 50 A za 3.000 zł. I nie wydaje mi się abym zrobił lichy interes, choć mam świadomość, że nie był to zakup życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co maja obnizac ceny

Polak bogaty kupi i tak

 

A ja myślę że nie jest tak źle i przy okazji się zareklamuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jedyny sklep w ktorym mozna powiedziec jest KILKA CIEKAWYCH OFERT - pytanie jak z dostepnoscia

jeszcze stx dla dobra cene na swoje electrino 250 i to te w lepszym wykonczeniu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

niestety w reszcie sklepow potraktowano Polakow jak idiotow

jesli branza jest w zmowie i nie chce robic promocji to moze po prostu

nie wyswietlac tych reklam typu BLAck FRAJER co ?

pewnie znowu dostane bana

od koleczka wzajemnej adoracji

 

Po pierwsze te Marantze są dźwiękowo faktycznie tyle warte, mówię o 7tys zł. Rynek w UK to jest trochę odjechany bo lokalsi przeciętnie uważają że kwota którą można wydać na audio to 300funciaków.

 

nie odjechany tylko normalny w POSLCE MARZE NA AUDIO SA JAK NA ZBOZE

co innego dla brytola wydac 2 tys funtow to jak dla nas wydac 2 tys tak wyglada w proporcji do zarobkow

nie dosc ze lepiej zarabiaja to tam sa mniejsze marze

w polsce na odwrot pomimo mniejszych zarobkow branza srubuje marze jak tylko moze szkodzac tym samym sobie i ograniczajac baze klientow

no bo kto wydaje w polsce wiecej te 5 k na nowe stereo - pasjonaci oraz bogaci

na zachodzie pomimo ze ich znacznie bardziej stac na sprzet nie spotyka sie takich zestawow w co drugim domu pomimo ze tam pensja minimalna wynosi tyle co u nas dobrze oplacanego specjalisty (i to pod warunkiem ze mieszka w jednym z kilku najwiekszych miast)

wszystko na opak

wiekszosc tanich zestawow gra fatalnie ( bo wiadomo tanie kolumny to najciesciej efekciarskie V to samo wiele wzmacniaczy i apli co w polaczeniu daje nieprzyjemny szorstki dzwiek ) ludzie nie sa glusi

i sie zniechecaja jak mialem podobnie juz mialem pozostac przy starej wiezy

az trafilem na moje glosniki tyle zwykly czlowiek nie szuka miesiacami chce cos kupic idzie do marketu a lacza mu tanie magnaty tonsile czy heco z ampli albo yamaha

czesto czlowiek kupuje a potem w domu odechciewa sie sluchania muzyki choc na dawnej miniwiezy sony mimo wyraznych wad to byla czysta przyjemnosc

no ale co zrobic swiata sie nie zmieni

PRZECIEZ W POLSCE JAKO JEDYNYM KRAJU W EUROPIE NIEWOLNICTWO CZYLI PANSZCZYZNE CHLOPOW ZNIOSL NAM ZABORCA CAR ROSJI

ale ta mentalnosc pozostala po dzis dzien - jak zniesiemy panszyczyne to jak bedziemy zarabiac

jak obnizymy marze to jak bedziemy zarabiac

itp itd.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co maja obnizac ceny

Polak bogaty kupi i tak

 

 

 

jedyny sklep w ktorym mozna powiedziec jest KILKA CIEKAWYCH OFERT - pytanie jak z dostepnoscia

jeszcze stx dla dobra cene na swoje electrino 250 i to te w lepszym wykonczeniu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

niestety w reszcie sklepow potraktowano Polakow jak idiotow

jesli branza jest w zmowie i nie chce robic promocji to moze po prostu

nie wyswietlac tych reklam typu BLAck FRAJER co ?

pewnie znowu dostane bana

od koleczka wzajemnej adoracji

 

 

 

nie odjechany tylko normalny w POSLCE MARZE NA AUDIO SA JAK NA ZBOZE

co innego dla brytola wydac 2 tys funtow to jak dla nas wydac 2 tys tak wyglada w proporcji do zarobkow

nie dosc ze lepiej zarabiaja to tam sa mniejsze marze

w polsce na odwrot pomimo mniejszych zarobkow branza srubuje marze jak tylko moze szkodzac tym samym sobie i ograniczajac baze klientow

no bo kto wydaje w polsce wiecej te 5 k na nowe stereo - pasjonaci oraz bogaci

na zachodzie pomimo ze ich znacznie bardziej stac na sprzet nie spotyka sie takich zestawow w co drugim domu pomimo ze tam pensja minimalna wynosi tyle co u nas dobrze oplacanego specjalisty (i to pod warunkiem ze mieszka w jednym z kilku najwiekszych miast)

wszystko na opak

wiekszosc tanich zestawow gra fatalnie ( bo wiadomo tanie kolumny to najciesciej efekciarskie V to samo wiele wzmacniaczy i apli co w polaczeniu daje nieprzyjemny szorstki dzwiek ) ludzie nie sa glusi

i sie zniechecaja jak mialem podobnie juz mialem pozostac przy starej wiezy

az trafilem na moje glosniki tyle zwykly czlowiek nie szuka miesiacami chce cos kupic idzie do marketu a lacza mu tanie magnaty tonsile czy heco z ampli albo yamaha

czesto czlowiek kupuje a potem w domu odechciewa sie sluchania muzyki choc na dawnej miniwiezy sony mimo wyraznych wad to byla czysta przyjemnosc

no ale co zrobic swiata sie nie zmieni

PRZECIEZ W POLSCE JAKO JEDYNYM KRAJU W EUROPIE NIEWOLNICTWO CZYLI PANSZCZYZNE CHLOPOW ZNIOSL NAM ZABORCA CAR ROSJI

ale ta mentalnosc pozostala po dzis dzien - jak zniesiemy panszyczyne to jak bedziemy zarabiac

jak obnizymy marze to jak bedziemy zarabiac

itp itd.....

A jakie kolumny posiadasz? Jeśli można wiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po pierwsze te Marantze są dźwiękowo faktycznie tyle warte, mówię o 7tys zł. Rynek w UK to jest trochę odjechany bo lokalsi przeciętnie uważają że kwota którą można wydać na audio to 300funciaków.

zależy kto co lubi .Ja miałem pm14se A teraz gram na pm11s3 +sa11s3 I jak dla.mnie to większość sprzętu który tu się pojawia jest wart nie więcej niż te 7k.mi się marantz podoba I nie zamienię go na żadne(atolle,nady, I resztę zabytków które się tu kręcą.dla wszystkich japońskie granie jest słabe.a ja tu mam integre 27kg oblana miedzia którą produkuje 120w na kanal + pre out + wzmacniacz sluchawkowy+gramofon.ale.jak ktoś nigdy nie słuchał marantza to ma zawsze najwięcej do gadania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas marże są od 50 do 100% więc co się dziwić że drożej niż na na zachodzie. Telewizor LCD upatrzony przez znajomego miesiąc temu w dużej sieci AGD. Zapamiętana cena z przed miesiąca jest teraz na "wyprzedaży" wyższa o 300zł i to po mega obniżkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dla przykładu w uk można kupić marantz pm14se lub sa14se za 1199£.Polska nigdy nie dorówna innym dla tego że Kowalski woli sprzedać jedną sztukę pm1rse w roku za 11tys zł niż piec sztuk za 7tys zł.

A ja tam widzę Marantza w dobrej cenie ;-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empik mnie rozwalił.

W Empiku winyle, te co w ofertach Biedronki, zawsze też są po 49 zł czyli 147 zł za trzy a w Black Friday już są po 79 zł za sztukę ale za to w "specjalnej" blakfrajdejowej promocji trzy w cenie dwóch czyli 158 zł za trzy.

Fajnie, że i Empik lubi frajerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj są promocje Panowie. Q21 i Tophifi trochę tego wyłożyły, wystarczy się dobrze przyjrzeć :)

 

Rzeczywiście super mega rabaty na soundbary i głośniczki bluetooth :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok jest cieniutki. Tak było rok temu w Q21

 

Rok temu podczas Black Friday w Q21 Sonus Faber Olympica I były przecenione z 11.999 zł za sztukę na 6.999 zł za sztukę.

Całkiem fajna marża...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu podczas Black Friday w Q21 Sonus Faber Olympica I były przecenione z 11.999 zł za sztukę na 6.999 zł za sztukę.

Całkiem fajna marża...

ceny na audio niestety sa kosmiczne w porownaniu do innych znacznie bardziej technologicznie zaawansowanych branz

niestety branza sobie tym szkodzi

ostatnio moj kumpel rozgladal sie za zestawem stereo nie interesowal sie branza od lat

ceny go przerazily a po odsluchach darowal sobie

powiedzial mi ze po powrocie z kilkugodzinnych odsluchow w dwoch salonach

wlaczeyl sobie starego soniacza i dopiero docenil jak to pieknie gra najlepsze ze zwykla miniwieza jeden z lepszych modeli z przelomu wiekow

poczul sie zaszokowany jak bardzo spadla jakosc brzmienia

zamiast postepu jak w innych dziedzinach spory regres tylko ceny up up

i marketing

 

Ja tam nie narzekam. Kupiłem blu raya UBK80 za 399 zł. Obecna cena w normalnych sklepach od 609 zł do 699 zł.

nie wiedzialem ze sa ludzie co korzystaja jeszcze z takich wynalazkow

myslalem ze era domowego video z odtwarzacza juz dawno za nami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Rok temu podczas Black Friday w Q21 Sonus Faber Olympica I były przecenione z 11.999 zł za sztukę na 6.999 zł za sztukę.

Całkiem fajna marża...

 

Zacznij sprzedawać na marży 10% to ciekawe jak daleko zajedziesz. Żeby nie odbiegać od tematu. W zeszłym roku kupiłem Cambridge Audio CXA 60 za 2650 zł. Co prawda było to już po czarnym piątku, ale sprzedawca utrzymał cenę.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ciekawą sytuację w czwartek późnym wieczorem przekierowany przez ceneo wpadam na tą stronę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Tylko że wtedy cena za jedną kolumnę wynosiła 2100 czyli za 2 sztuki 4200 .

Rozglądam się za jakimiś monitorami ale pod koniec miesiąca , początek grudnia przyjdzie do mnie fachowiec oglądać łazienkę ponieważ będzie porządny remont ( skuwanie , murowanie , tynkowanie , zakładanie płytek , tłusto.) Nie dysponuję ogromnym budżetem i liczę się nawet z dobraniem pożyczki ale taka cena za te monitory spowodowała prawię bezsenną noc. Koniec końców nie kupiłem ale po wejściu na stronę już koło południa w pracy cena była taka jak obecnie.

Błąd pracownika ? A jak bym kupił to sprzedali by po cenie 4200 za parę czy przeprosili za pomyłkę i dali jakiś pseudo rabat ? Tego już się pewnie nigdy nie dowiem.

Miałem ciekawą sytuację w czwartek późnym wieczorem przekierowany przez ceneo wpadam na tą stronę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Tylko że wtedy cena za jedną kolumnę wynosiła 2100 czyli za 2 sztuki 4200 .

Rozglądam się za jakimiś monitorami ale pod koniec miesiąca , początek grudnia przyjdzie do mnie fachowiec oglądać łazienkę ponieważ będzie porządny remont ( skuwanie , murowanie , tynkowanie , zakładanie płytek , tłusto.) Nie dysponuję ogromnym budżetem i liczę się nawet z dobraniem pożyczki ale taka cena za te monitory spowodowała prawię bezsenną noc. Koniec końców nie kupiłem ale po wejściu na stronę już koło południa w pracy cena była taka jak obecnie.

Błąd pracownika ? A jak bym kupił to sprzedali by po cenie 4200 za parę czy przeprosili za pomyłkę i dali jakiś pseudo rabat ? Tego już się pewnie nigdy nie dowiem.

No ja właśnie je zamówiłem i czekam na kuriera ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rzeczywiście super mega rabaty na soundbary i głośniczki bluetooth :(

No i dobrze, bo to na jest teraz rynek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.