Jump to content
IGNORED

Ktoś ma Yamahę S-550?

norwidos

Recommended Posts

szwagier ma. minusy - z tego co mi mowil to cos w niej halasowalo (chyba naped) az cos tam zrobil i jest lepiej. nie wiem dokladnie o co chodzilo. drugi minus - nie czyta wszystkich plyt bodajze dvd r- dvd rw-. jak dostaje pirata tak nagranego to tylko jest napis "no disc" a drugi szwagier ktory ma dvd philipsa za grosze czyta wszystko i sie smieje z niego :).

plyty oryginalne lub z gazet czyta bez zarzutu. oczywiscie nie odtwarza jpeg i divx.

jesli chodzi o muze to ten 550 wspolpracuje z ampli 496 i z tego co wiem szwagier jest z tego polaczenia dosc zadowolony.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam .Mam te yamahę od miesiąca. Minusy- oprócz tego że wolno wczytuje płyty ( kwestia przyzwyczajenia ) nie zauważyłem.

Plusy - czyta prawie wszystko ( pomijając różne formaty napisów w divx oraz to iż nie czyta sacd i dvd-audio) , płyty przegrywane także . Dużym plusem jak dla mnie jest czytanie przez ten odtwarzacz mp3 z płyty dvd.

Po aktualizacji oprogramowania czyta polskie litery w divx ( może nie radzi sobie z tym najlepiej ale mam nadzieję na następny soft który to naprawi ) I tyle .

pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.