Skocz do zawartości
IGNORED

Pomoc w wyborze soundbaru


Ruseek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić dla Taty soundbara do telewizora Sony Bravia 55 cali i wiem że jest tysiąc lepszych opcji ale on się uparł i nie da się przekonać :). Nie jest audiofilem i wymarzył sobie soundbara. Dlatego własnie szukam najlepszej opcji do 1000 zł. Moją uwagę przykuły 4 soundbary i chciałem się poradzić was. Może ktoś miał albo testował, może znajomy coś wspominał ?. Za każdą opinie serdecznie dziękuję.

 

1. Yamaha YAS-107

2. LG SJ4R

3. Samsung HW-K450

4. Sony HT-CT390

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie Yamaha, chyba że jest opcja zwiększenia budżetu, wtedy JBL Bar 2.1

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś rozwinąć, miałeś słyszałeś jak to gra ?. Na innym forum ktoś mi napisał żeby sobie odpuścić ten model bo był bardzo nie udany w porównaniu z innymi. I mi namieszał trochę bo też byłem nastawiony na Yamahę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazylbym wybór pomiędzy Yamahą a Sonym.Z tym że ten drugi jest z subwooferem a Yamaha bez. Więc w tym układzie musiałbys porównać z modelem YAS 207

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem że brak subwoofera to może być problem ale Yamaha ma możliwość podłączenia zewnętrznego subwoofera więc za jakiś czas Tata może sobie dokupić coś jak będzie mu mało :D. No właśnie ten Dts ? naprawdę robi aż taką różnicę ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.