Jump to content
Sign in to follow this  
Jorrit

PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY MC

Recommended Posts

Witam,

Jestem od dziś posiadaczem gramofonu Pro-Ject The Classic SB Super z Wkładką Quintet Red MC i treaz tylemat jaki kupić przedwzmacniacz ? Wybór jest duży a ja dostaje oczopląsu.

Możecie mi pomóc? Bedę bardzo wdzięczny.

Chciałbym się zmieścić w kwocie 2000zł

LAR LPS 1 albo Haiku Sol MC (parę stów drożej)

Pierwszy mocniej kopie, lepszy do rocka, drugi gra bardziej rozdzielczo, szczegółowo

Idą lampy...

LAR LPS 1 albo Haiku Sol MC (parę stów drożej)

Pierwszy mocniej kopie, lepszy do rocka, drugi gra bardziej rozdzielczo, szczegółowo

Dzięki, nie mogę znależć sklepów które to dystrybują.

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje, bardziej ze znanych firm, abym wrazie wtopy nie miał problemu ze sprzedażą.

Pożycz kilka i posłuchaj. Wszystkie znane mi sklepy oferują wypożyczenie - za kaucją jak i bez.

LARa miał mój kumpel i to był spoko przedwzmacniacz. Mnie się podobał, kumplowi nie.

Weź tez pod uwagę ofertę niemieckiego Lehmannaudio. Mam na myśli black cube.

Wiesz co jest słabe w polskich pre? Cena. Zarówno Lar jak i ten Haiku są ok, ale za 1k, 1k2. Te ceny są z sufitu.

W dodatku Lar którego widziałem miał w środku takie wtyczki przewodowe wielkie, jak w jakiejś spawarce. Słabo.

Pozdro.

Oczywiście mówiłem czego należy poszłuchać nie co należy kupić.

Pożycz kilka i posłuchaj. Wszystkie znane mi sklepy oferują wypożyczenie - za kaucją jak i bez.

LARa miał mój kumpel i to był spoko przedwzmacniacz. Mnie się podobał, kumplowi nie.

Weź tez pod uwagę ofertę niemieckiego Lehmannaudio. Mam na myśli black cube.

Wiesz co jest słabe w polskich pre? Cena. Zarówno Lar jak i ten Haiku są ok, ale za 1k, 1k2. Te ceny są z sufitu.

W dodatku Lar którego widziałem miał w środku takie wtyczki przewodowe wielkie, jak w jakiejś spawarce. Słabo.

Pozdro.

Miał kolega Haiku w rękach? Bo większość pre do 3k przy nim wygląda jak zabawka. To bardzo dobre, przejrzyste, szybkie pre z kapitalną mikrodynamiką. Dużo porównywałem preampów i nadal polecam z czystym sumieniem. Nie wiem o którym dokłądnie Black Cube mówisz, ale jesli tym co myślę to również wygląda przy nim jak zabawka, a sonicznie słuchałem juz dawno, ale tyłka nie urwał - gra to trochę lepiej niż dużo tańszy Shiit Mani.

LAR ma rzeczywiście niektóre zastosowane elementy takiej sobie jakości (albo miał bo to też się ciągle zmienia i zazwyczaj poprawia), natomiast po rabacie za 1700-1800zł to zdecydownaie czołówka w kwestii cena/jakość/funkcjonalność. Odsprzedawalność jest również na świetnym poziomie - znam kilku byłych posiadaczy, którzy poszli wyżej

Dzięki, nie mogę znależć sklepów które to dystrybują.

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje, bardziej ze znanych firm, abym wrazie wtopy nie miał problemu ze sprzedażą.

Haiku dystrybuuje m.in. Audio-on - wypożyczysz bez problemu, LAR Kuba, ktorego znajdziesz na allegro.

Idą lampy...

abym wrazie wtopy nie miał problemu ze sprzedażą

nie będzie problemu bo to bardzo dobre, znane marki produkujące kultowe pre w tym budżecie

• Like 1

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Dziś udało mi się porzyczyć Lehmannaudio Black Cube a za kilka dni będę miał MOON 110LP v2

W Poznaniu ciężko coś znaleźć. Wszyscy posiadają tylko Pro-jecty :(

U mnie Pro-jest z Musical fidelity mx.Wspaniała synergia.Dodatkowo,możliwość regulacji charakterystyki brzmienia

Na allegro ktos sprzedaje Rega Aria mm/mc.W rozsadnej cenie,troche powyzej budżetu ale moze sie dogadasz.Albo dolozysz.To juz jest naprawde dobre pre phono.

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

2 godziny temu, p0is0n napisał:

To juz jest naprawde dobre pre phono.

eee, gadanie... Lehmann kosił Arię jak chciał. Wiem, słyszałem, miałem obydwa. Kolejny pre który nie powinien kosztować więcej niż 8 stów... Nie polecam.