Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny i serwis do Dual StudioConcept CV6065RC,CT7065RC + Grundig FineArts CD9000


Jacek_72737

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

 

Zakupiłem elektronikę jak w opisie. Szukam kogoś do serwisu i konserwacji tego sprzętu na terenie Wrocławia lub w jego okolicy. Poszukuje właściwego okablowania, interesuje mnie ciepłe , ale szczegółowe brzmienie, z dobrą sceną stereo (slucham Jazzu i rocka). Chce też zakupić zestaw kolumn, myślałem o Polk Audio S60e (słuchałem mniejszych), Heco Aurora 1000 lub Pylon Audio Saphire 31. Muszą być 8ohm i wypełniać salon ok 30m2. Słuchałem już Dali i Cantona, ale ich brzmienie mi nie odpowiadało. Gdzie we Wrocławiu mógłbym odłuchać takich kolumn? Za każdą poradę z góry dziękuje (mam nadzieje, że 4 raz tego postu nie będę musiał pisać).

 

Pozdrawiam

Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dziękuje wszystkim za pomoc. Sprzęt już skompletowałem. Jak przyjdzie wszystko i ustawie w pokoju załącze foty. Może nagram też filimik jak to gra tylko muszę postarać się o mikrofon.

Zakupiłem wszystko w salonie MBDAudio we Wrocławiu. Tam też zrobiłem pierwszy profesjonalny odsłuch (w życiu ;). Wiem juz napewno, że będę ich odwiedzał nieraz. A teraz do rzeczy, całość:

Wzmacniacz CV6065 RC Dual Studio Concept - 2x85 Watt (8ohm), direct, lodness, surround matrix, sterowanie z pilota, podświetlanie pokrętła volume, waga 8kg, gra lepiej niż marantz (nie pamietam co było w salonie - miny sprzedawców bezcenne ale to ich opinia) oraz lepiej niż cambridge audio CX60 (testowane na kolumnach Fyne Audio F501 utwór Jesse Cook Toca Orilla - góra jest inna niż Cambridge,  ale bas na direkcie zszedł tak nisko i punktowo, że ja i facet z dłuchu podciągneliśmy brwi do góry, nikt się tego nie spodziewał tego po tych kolumnach, utworze, a co dopiero po takim wzmacniaczu - cambridge ten zakres pominął w odsłuchu, a żródło było to samo) - dumny jestem z zakupu tego wzmaka mimo, że to taki dziwak.

Tuner CT7065 RC Dual Studio Concept - sterowanie pilotem, czyste brzmienie narazie tyle mogę powiedzieć.

Odtwarzacz CD9000 Grundig Fine Arts - TDA1541A, CDM2, NOS - jak gra jeszcze nie wiem ;)

Interkonekty RCA - 2xChord Cline 0,5m + 1xWireWorld Luna 8 0,5m

Optyczny 1xChord Clite 2m

Kable głośnikowe 2x2,5m QED REFERENCE XT40 + QED AirLock ABS,

Kolumny Fyne Audio F502 - Świetna góra i te niskaie tony!

DAC DACmagic 100 Cambridge Audio - napewno będzie modowany po wygrzaniu u kolegi z forum!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.