Skocz do zawartości
IGNORED

Xonar DG vs AUDIOTRAK PRODIGY CUBE BLACK EDITION


makus1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam Karte Xonar DG oraz głosniki aktywne Edifier 2730 zastanawiam sie nad zmianą nad karty"AUDIOTRAK PRODIGY CUBE BLACK EDITION"ale nie wiem czy jest sens...słucham muzyki w formacie bezstratnym FLAC oraz zmieniam na opamp Muses8820 proszę o doświadczonych forumowiczów czy zmiana ma sens

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam Karte Xonar DG oraz głosniki aktywne Edifier 2730 zastanawiam sie nad zmianą nad karty"AUDIOTRAK PRODIGY CUBE BLACK EDITION"ale nie wiem czy jest sens...słucham muzyki w formacie bezstratnym FLAC oraz zmieniam na opamp Muses8820 proszę o doświadczonych forumowiczów czy zmiana ma sens

Nie wiem czy jestem doświadczonym forumowiczem :) ale wg mnie zmiana na Prodigy Cube nie wniesie niczego.

"Przerobiłem" tą kartę począwszy od OPA2134, Muses 8820 ... skończywszy na Burson V6. Dopiero na tym ostatnim OPA można było powiedzieć o poprawie w rozdzielczości, jako takim uporządkowaniu sceny, wykryciu niuansów. Słuchałem na zmodyfikowanych CAL'ach. Słuchanie na wyższej klasie słuchawkach w rodzaju AKG Q701 czy Sennheiser HD600 jest bez sensu - ta skrzynka nie zapewni im odpowiedniego wysterowania, zasilania. Ot taki prostopadłościanik do słuchania flaców przy przeglądaniu stron, pracy przy kompie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.