Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór CD: Marantz SA8005vsRoksan KindyK3vsNAD568vs Exposure1010


audiorabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Obecnie mój zestaw to

-wzmacniacz lampowy Bewitch 6550 po modyfikacjach. Lampy mocy EH34, lampy sterujące Philips 6sn7 oraz TungSol6sn7

-kolumny podłogowe Akkus Monolith po modyfikacjach zwrotnicy, głośnik średnio-niskotonowy Usher i wysokotonowy Scanspeak Limited Edition

-kable zasilające ekranowane,

-RCA Kimber Timbre

 

W związku z tym szykują się do zmiany transportu, proszę Was o radę

Poszukuję odtwarzacza który będzie cechował ( w zestawieniu z powyższym zestawem co jest bardzo ważne!)

 

1. Muzykalność

2. Scena

3. Emocje

4.Szczegółowość i detaliczność ( również przy cichym odsłuchu, co jest bardzo ważne, muzyka powinna "plumkać")

5. Wysoka kultura przekazu

 

 

W kilku sklepach stacjonarnych polecono mi CD o których napisałem w tytule, budżet to +-3tyś.

Transport nie musi być nowy, może być używany który cechuje dobry stosunek jakość/cena

Co sądzicie o propozycjach które mi złożono w sklepach audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Moja propozycja to Vincent CD-400. Moim zdaniem urządzenie powinno się idealnie sprawdzić w Twoim systemie. Zapraszam na odsłuchy oraz także możliwość wypożyczenia do testu w Twoim systemie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.