Skocz do zawartości
IGNORED

Strumieniowiec + końcówka mocy


tomek11

Rekomendowane odpowiedzi

No jak nie ta liga sprężyn? przecież panowie z Audio video dają znaczki hi-end mimo, iż bas do d..y, środek mocno podkolorowany, a jak pięknie oddane dalsze plany- to dopiero robi wrażenie.... Ale panowie z AV wiele słyszeli i wiedzą, że Atolle  to hi-end...tak samo jak knot hegel h90. Nie dyskutujemy z magazynem AV! A am 100 to idealny partner do Dynaudio nawet jak nie słyszeliśmy x14.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tomek11 napisał:

Wysyłka gratis, cła nie ma (transakcja wewnętrzunijna), dochodzi ok. 4% do ceny w €, bo w Polsce jest VAT 23%, w Niemczech 19%. Ale nawet wtedy ok. 1870zł za nówkę C356 wydaje mi się naprawdę dobrą ofertą. Jak mi coś nie przypasuje to mam 30 dni na zwrot.

W Top Hi-Fi jest teraz przecena z 3400 zł na 2700 zł...

To bardzo dobra cena ale miej na uwadze że fabryczny C356BEE to dobry ale tylko dobry .

Plusem jest to że jaki by nie był nie ma problemów z burczącymi trafami czy " wywalaniem bezpieczników " .

Wykonanie to nie Accuphase ale i tez nie razi jak w niektórych wzmacniaczach za wielokrotnie większe pieniądze . Jednak jak chcesz zostać przy wersji fabrycznej to lepiej kup 375BEE . Cieplejszy z mocnym basem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest szczyt... pisać o tym że sieciowe z roku na rok tracą funkcjonalność i polecać zaamulone onkyo i pionnera gdzie firma ta ma w du*** funkcjonalność i szybkość softu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam 38 powoli to się robi nudne te jechanie po atollu, sprzedaj jak Ci nie pasuje żyjemy w wolnym kraju każdy ma swój rozum, tłumaczenie tych chorych gadek przestrzeganiem przed popełnieniem błędu jest śmieszne,śledzę jakiś czas Twoje wypowiedzi ale to już o herezje zachacza, Sorry ale każde forum dużo traci przez takie podejście do sprawy. Pozdrawiam wszystkich i pomyślcie jak będą wam zachwalac dopalacze też będziecie to zrec :-) każdy ma swój gust, pomieszczenie i sluch. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dedal75 w Twoim merytorycznym poscie zabraklo tylko na koncu jednego zdania - pozdrawiam kolegow z audio forte i magazynu AV. Oczywiscie pisz co chcesz, nie moja sprawa. Moze napiszesz cos konkretnego, jak np. wg Ciebie zagraja X14 z atollem am 100? Z checia przeczytam Twoja nie chora gadke... Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam 38 napisał:

Ale panowie z AV wiele słyszeli i wiedzą, że Atolle  to hi-end...tak samo jak knot hegel h90.

A po co drzesz koty, przecież nikt nie napisał, że Atolle to Hi-End, tylko że rzeczone klocki są w segmencie B, a NADy o których mowa w C.

Panowie z AV przynajmniej mają powtarzalne warunki odsłuchu, więc mają jakiś punkt odniesienia, a ty i tobie podobni piszesz, że H90 to knot, bo co, bo u Ciebie nie zagrał?

U mnie świetnie wypadł wpiety do sieci Enerrem Holograph Hybrid i Albedo Monolith do ProAc Response D2, ale to też już wiesz z klubu.

Znam opinie potwierdzające, że nawet przyjemniej się go slucha niż H190, ale jak się czyta takie opinie, jak twoja, to trudno się oprzeć wrażeniu, że jeden powtarza po drugim, nie mając w zasadzie styczności z opiniowanym sprzętem.

Ja znam wiele opinii potwierdzających moje wrażenia, bo bicie piany, że Hegle to suchotniki i knoty wzbudzają tylko politowanie, dotyczy to tak wzmacniaczy jak i daków, a powtarzane są na tym forum jak mantra.

Mając prawie bezpośrednie porównanie Hegla H90 i IN300 prędzej wybrałbym tego pierwszego, zwłaszcza w kontekście jakość/ cena.

Adamie zrozum, ja wcale nie chcę na siłę pozbywać się AM100 naprawdę nie muszę, bo brzmienie mi odpowiada zwłaszcza w kontekscie ceny jaką mi było za niego zapłacić, mając na uwadze, że można lepiej, ale trzeba już dać za to "lepiej" z 2x więcej. Tym bardziej nie oddam go za psi grosz.

Natomiast twoja polityka i podejście do marki, bardzo mnie irytuje, bo narzekasz na marke Atoll, ale z drugiej strony trzymasz się go i jakoś nie chcesz się pozbyć in100 i CD100.

Dlaczego?

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam 38 Nic nie napisze o x14, Do Ciebie prośba byś się skupił tylko na dyskusji na temat  a nie na krytykowaniu jakiej kolwiek firmy,która Ci nie podpasowala, i nie będę nikogo pozdrawiał bo nie znam. Szczerze to nic do Ciebie nie mam, może i z Ciebie równy gość ale proszę zastanów się czy to jest miejsce na pisanie takich farmazonow :-) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sprezyn1982 napisał:

Audio gd master 3

Razem ze streamerem to do 5k raczej nierealne. Z Audio-gd jest teraz końcówka A1, ale nie wiem jak to gra. 

Co do Atolla to jasne , że nie każdemu podejdą brzmieniowo i mają swoje bolączki , ale moim zdaniem nie są wcale złe. Mają wiele ciekawych cech brzmienia i można z mini zbudować ciekawy zestaw. Szczególnie końcówki są cenione , ale i tak IN100 czy IN200 są ok i dla mnie sporo lepsze niż taki Nad 356. Trzeba też wziąć pod uwagę, że są robione w europie więc nie jest ławo ceną konkurować z chińskimi firmami . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze dedal75, ze Ty dalej "merytorycznie" i na temat czyli - nie wiem jak to razem zagra ale to Ty Adamie opisujac to polaczenie klamotow piszesz farmazony. I czemu mam nie pisac, ze zrobienie przez magazyn AV z hegla h90 i atoll-a 300 high-endu to smiech na sali. Moze wejdz do zakladki Hi end i napisz, ze szukasz kolumn do hi- endowego atoll-a 300 lub hegla h90... Ile dajesz minut zanim takie zapytanie trafi do zakladki Hi Fi? 3, 5? A ile usmiechow tym wywolasz to juz Twoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam 38Widzę że próbujesz mi udowodnić że jednak nie jesteś Fajny Gość, z nikim nie dyskutowalem o x14 nie muszę nic na ten temat pisać. Nie dociera do Ciebie że chciałbym żebys doradzał a krytykę mógłbyś zawrzeć w swoim Pamiętniku. Więcej już Ci nie odpowiem bo burdel się robi. Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sprezyn1982 napisał:

Jako koncowke polecam Audio gd master 3 i niemusisz nic zmieniac przez dlugi czas atol to nie ta liga .

Jak to nic nie trzeba zmieniać? Już na samym początku zapewne szafkę na sprzęt. Master3 ok 40 kg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedal75 czepiasz sie sam nie wiesz czego, logiki w tym zero ale dobrze, ze juz wiecej nie bede musial Ci tlumaczyc, bo prosciej juz bym nie potrafil. Pzdr i mam nadzieje, ze w innych watkach bedzie nam sie milej rozmawialo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby stonować troszku, bo faktycznie trochę burdel się robi w tym wątku, więc przywołuję kolegów do "porzątku". 

Bo jak nie, to się wypiszę z takiego burdelu gdzie nawet bab nie ma;) przynajmniej jak na razie tutaj.

Ad vocem, załóżmy że brałbym jednak integrę a nie końcówkę, czy Onkyo NS-6170 jest wart uwagi (nie ma regulowanego wyjścia tylko fixed, dlatego w jego przypadku w grę wchodzi tylko integra)? Mogę kupić nówkę NS-6170 za ok. 2300 zł. Co myślicie o takim pomyśle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie atolla :-)

Sorry @Adam 38 nie mogłem się powstrzymać. Autora wątku też przepraszam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Adam 38 napisał:

Moze wejdz do zakladki Hi end i napisz, ze szukasz kolumn do hi- endowego atoll-a 300 lub hegla h90

Adam, po co Ta nerwówka? 

Pisałem już wcześniej "Hi-End"- to pojęcie względne,  dla każdego będzie oznaczać co innego.

A śmiech na sali to dopiero jest na AVS w W-wie,  tam to dopiero jest śmiech na sali, sprzęty za zylion zł, a cudów nie ma. Jak myślisz, dlaczego?

A no z tego samego powodu, z jakiego nie zagrał u Ciebie Hegel, domniemam, że sluchałeś, skoro tak namiętnie krytykujesz.

 

16 minut temu, tomek11 napisał:

Ad vocem, załóżmy że brałbym jednak integrę a nie końcówkę, czy Onkyo NS-6170 jest wart uwagi (nie ma regulowanego wyjścia tylko fixed, dlatego w jego przypadku w grę wchodzi tylko integra)? Mogę kupić nówkę NS-6170 za ok. 2300 zł. Co myślicie o takim pomyśle?

A masz możliwość posłuchać u siebie, bo ciągle tylko pytasz, a naprawdę jest za dużo zmiennych, żeby ktoś dał Ci jednoznaczną odpowiedź.  Każdy ma inną akustykę, inne przewody etc.

Nie zagra tak samo u Janusza, tak jak u Zdzicha z tej właśnie przyczyny, że oboje mają inne warunki odsłuchowe  itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jestem wrogiem określeń typu: ten wzmacniacz jest kiepski, ten gniot, tamten cudowny, a jeszcze inny genialny. Każdy ma swój słuch, gust, pomieszczenie, i jeszcze nastrój w danym dniu słuchania, a jak. Dlatego aby zażegnać przepychanki co do jakości gratów proponuję mówić: nie mój dźwięk, nie podoba mi się bo za dużo wysokich, niskich, średnich i tam jeszcze jakich. A co jest złe a co dobre to najlepiej weryfikuje rynek używanych sprzętów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, klarad74 napisał:

co jest złe a co dobre to najlepiej weryfikuje rynek używanych sprzętów.

Dokładnie tak jest.

Na giełdzie hi-fi.pl trudno znaleźć coś z Atolla, AM, Hegle owszem są, starsze wersje H200, H300, H360, ale śledzę tą giełdę i jakoś H90 nie widzę, a chętnie bym przygarnął w fajnej cenie :P

Może nikt ich(H90) jeszcze nie kupił? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sir.jax napisał:

A masz możliwość posłuchać u siebie, bo ciągle tylko pytasz, a naprawdę jest za dużo zmiennych, żeby ktoś dał Ci jednoznaczną odpowiedź.  Każdy ma inną akustykę, inne przewody etc.

Nie zagra tak samo u Janusza, tak jak u Zdzicha z tej właśnie przyczyny, że oboje mają inne warunki odsłuchowe  itp.

A no pytam, bo po to założyłem wątek;) Mam świadomość, że jest dużo zmiennych ale przywołując tego Janusza i Zdzicha to w ogóle lepiej nie pytać, bo wszędzie inaczej zagra. 

Nie mam za bardzo czasu na jeżdżenie po salonach, umawianie się na wiele odsłuchów, po prostu chcę zrobić wstępne sito z Waszą pomocą. Jednocześnie zakładając, że w miarę znane sprzęty mają jakąś wiarygodną średnią wypadkową opinii (odrzucając te skrajne). Wtedy albo posłucham danego sprzętu, albo kupię go w ciemno, jak będzie dobra oferta. W razie czego niewiele stracę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, nawet teraz wisza h90 uzywane na alle... Tylko cena licha bo za tyle w promce q21 nowe sprzedawalo a wiadomo jak jest z promocjami w salonach, jak sie ladnie poprosi to promki moga byc przez caly rok. No ale ja tam nie mam problemu z wynajdywaniem uzywek wszelakich Hegli, moim zdaniem pelno tego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, widziałem jedna sztukę za 6300, czy jakoś tak. Ale żeby tego było niewiadomo ile, to raczej nie,  powiedziałbym,  że jak na lekarstwo ;)

Podobnie z używkami Atolla, mówię o końcówkach. 

17 minut temu, tomek11 napisał:

Nie mam za bardzo czasu na jeżdżenie po salonach, umawianie się na wiele odsłuchów, po prostu chcę zrobić wstępne sito z Waszą pomocą. Jednocześnie zakładając, że w miarę znane sprzęty mają jakąś wiarygodną średnią wypadkową opinii (odrzucając te skrajne). Wtedy albo posłucham danego sprzętu, albo kupię go w ciemno, jak będzie dobra oferta. W razie czego niewiele stracę

Możesz i tak, ja tam w ciemno bym się bał, można się zdziwić jak diametralnie może różnić się brzmienie jednego systemu w różnych warunkach.

Ja byłem w szoku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2018 o 21:05, tomek11 napisał:

Nie mam za bardzo czasu na jeżdżenie po salonach, umawianie się na wiele odsłuchów, po prostu chcę zrobić wstępne sito z Waszą pomocą. 

Marne szanse na to....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam koncowke rotela 1070 i heos link - taki przedwzmacniacz strefowy. I szukam kolumn za 7000zl. Wole wydac wiecej na kolumny i pozniej dokupis pelnoprawne pre. No to ja dopiero jestem dziwak hehehehehehehehehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikelas76 napisał:

A ja mam koncowke rotela 1070 i heos link - taki przedwzmacniacz strefowy. I szukam kolumn za 7000zl. Wole wydac wiecej na kolumny i pozniej dokupis pelnoprawne pre. No to ja dopiero jestem dziwak hehehehehehehehehe

I słusznie.

Ja co najwyżej zmienił bym sobie wzmacniacz i strumieniowiec z naciskiem na ten drugi.

Właśnie dziś sobie sprawilem prezent na święta, niestety dojedzie dopiero po nowym roku, dwa brakujące klocuszki :)

Dyfuzor 2D na to gadają, czy jakoś tak :))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem wątek i zaczepnie dodam, że przedwczoraj kupiłem IN100SE - jestem bardzo zadowolony :) Co ciekawe u mnie gra znacznie lepiej (z tymi samymi kolumnami/kabelki inne) niż w sali odsłuchowej. Porównywałem (u mnie w domu dla jasności) z NADem 356BEE o którym tez tu wspomniano. Bardzo, bardzo udana konstrukcja, która po prostu gra inaczej. Właśnie „INACZEJ” to słowo które chyba się nie pojawiło w wypowiedzi kolegi -Adama, a zdecydowanie powinno było. Właściciel NADa który odsłuchiwał sprzęt ze mną pod koniec powiedział ważną rzecz „Gdyby Atoll kosztował tyle co NAD, z pewnością skłoniłybym się w stronę Atolla”. Gdyby kosztował... to kluczowe sformułowanie. Dla niego stosunek ceny do tego co sobą reprezentuje Atoll nie przechyla szali w stronę Atolla. (NAD C356BEE 2,5tys zł bez negocjacji, Atoll po mocnej negocjacji w sklepie 3,5tys zł). Mnie natomiast Atoll urzekł i przekonał do dołożenia tego „tysiaka” - moje ucho, moj pokój, moje pieniądze, moje zdanie, moja decyzja :) Wygrane i wygrzane 20h, ciekawe co będzie dalej!

Do meritum... Podczepiam się ponieważ do tej pory używałem WXAD10 z poprzednim wzmacniaczem. Ze względu na większą funkcjonalność (opt in, którego w Atollu brak) chciałbym się przerzucić na inny model a mianowicie WXC-50. W temacie przewinęła się wiadomość o odradzeniu tego urządzenia - dlaczego? Co z nim nie tak? Domyślam się że można lepiej, ale czy można lepiej w tej cenie? Potrzebuję argumentów, alternatyw. Zależy mi na urządzeniu, które łączy funkcjonalność streamera sieciowego, jak i daje funkcjonalność DACa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackobtone

To świetnie,  a to że gra znacznie lepiej niż w salonie, to tylko gratulować, bo zdaje się, że akustyka twojego pokoju nie kuleje, to ewidentny przykład na to, jak ważną jest akustyka.

Czasem 1 tyś warto dołożyć do ustroju akustycznego niż żonglować klockami, tudzież kablami.

Z integrą jest tak, że masz jakby 2 w 1, zawsze możesz ją wykorzystać jako końcówkę,  a ta gra lepiej-dobra nie będę się droczyć, gra INACZEJ ;)

Końcówki są tańsze niż integry, a w tej relacji(cena/jakość) chyba już z NADem nie jest tak super ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w Norwegi są też niskie ceny.

Ale nie wiadomo jak z cłem i vatem, żeby się nie zdziwić. 

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
17 minut temu, sir.jax napisał:

Wiem, że w Norwegi są też niskie ceny.

Ale nie wiadomo jak z cłem i vatem, żeby się nie zdziwić. 

;)

Nie wiem czym się marwisz. To co co podałem to wiadomo że używka. Jak karton nie potrzebny to pakujesz w plecak i po temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, sir.jax napisał:

Z integrą jest tak, że masz jakby 2 w 1, zawsze możesz ją wykorzystać jako końcówkę,  a ta gra lepiej-dobra nie będę się droczyć, gra INACZEJ ;)

Nie nie, tu nie chodzi o droczenie* się bo jestem wręcz ciekaw jak by zagrał ten Atoll jako końcówka mocy. Czyli tak łopatologicznie: 

1) kupuję wyżej wymienioną Yamahę WXC-50 (lub WXA-50) i stawiam jako preamp,

2) Atoll IN100SE (nie chce się pozbywać funkcji integry) jako końcówka mocy

3) Cieszę się lepszą grą niż zwykły streamer + Atoll jako integra

Zgadza się? Czy czegoś nie rozumiem? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,  mz in100 lepiej zagra jako końcówka,  ale nie każdemu może się podobać. 

Dla mnie jako końcówka gra spokojniej, jest mniej narwany,  góra tak nie "iskrzy", brzmienie jest dojrzalsze, ale to moje zdanie, nie wiem jak inni to odbierają. Atolla dobrze uzbroić w dobry kabel zasilający o innych myślach audiovoodo nie będę pisać, nie chcę ryzykować :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.