Jump to content

Open Club  ·  17 members

Ps Audio Klub
IGNORED

Klub Ps Audio

kaaapa
 Share

Recommended Posts

12 minut temu, mol01 napisał:

ja go słuchałem z flagowymi Rotelami

Mam w systemie Audia FLS3, ten zawodnik u mnie „gra” od lini w głąb/płytko, niewiarygodnie szeroko, scena mimo, że symetrii w pokoju nie ma, to jeden z najmocniejszych/zauważalnychjego stron. 
Trochę zasugerowałeś „wyjście” sceny do przodu. Wiedząc o tym, już nie miałem tego „wow”; rzeczywiście na nagraniach, gdzie wokale, zauważyłem to. Ale to „krok na przód sceny” ma wpływ na, o ile dobrze słyszę, na strumień powietrza/separacja, który w realizacjach/instrumentalny jazz zdążyłem zlokalizować. 
Pewno mógłbym tu coś o holografii i takich tam dopowiedzieć, ale uważam i uczciwie przyznaję, to dac, który może zadowolić, spełnić oczekiwania i nie walnąć po kieszeni. 

Za kilka dni otrzymam wzmocnienie lampowe/pre i monobloki. Ponieważ uwielbiam, gdy scena a w nim wokal jest z przodu. Lubię, gdy scena ma swojego szefa, gdy jest głęboka, gdy powietrze grasuje, gdy fortepian w małych składach jest tam, gdzie zawsze go widzę na Live. 

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.