Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do kolumn Klipsch R-28F.


pasekq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zakup planuję dopiero pod koniec następnego roku. Interesuje mnie wyłącznie wzmacniacz stereo. Może być nowy, a także używany. Proszę pominąć komentarze typu "dlaczego te kolumny wybrałeś" i temu podobne, nie zaśmiecajmy tematu tego typu postami. Chciałbym, aby w tym temacie rozwinęła się dyskusja z propozycjami i opiniami wzmacniaczy to tych mocnych kolumn.

Budżet max 3000 zł.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dobrym wyborem do Klipscha jest Atoll IN80SE z racji iż ociepla brzmienie oraz wypycha lekko średnicę do przodu. Często branym pod uwagę wyborem jest też Magnat MR 780 lecz jest to już nie co wyższy budżet.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Klipsch R-28F musisz szukać wzmacniacz o sygnaturze ciepłej, plastycznej. Atoll ok, chociaż ja bardziej sugerowałbym wzmacniacze typu Advance Acoustic np. model X-i75, bardzo dobra hybryda lampowa Vincent SV-500, Dayens Menuetto.

Zapraszam jednak serdecznie na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie wymienione wzmacniacze cenowo oscylują w oklicy 4tys. Przyznam że Dayens Menuetto klasa jak i Vincent SV-500. Bardzo spodobał mi się ten Magnat MR 780.

W cenie do 3 tys. można wybrać coś z Advance Acoustic np X-i90, minusem jest gorsza jakość wykonania ( przynajmniej tak wygląda ze zdjęć).
Magnat MR 780 nie jest typowym wzmacniaczem tylko ampitunerem stereo. Z tego co czytałem do słuchania muzyki najlepsze są wzmacniacze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nawet przy upuście forumowym wzmacniacze przekroczą tą granicę 3000 zł. Ale z drugiej strony jeśli zależy Ci na docelowym, naprawdę dobrym wzmacniaczu, który będziesz używał przez lata bez ciśnienia na zmianę, to może warto to kilkaset złotych dołożyć. Chyba że zaproponujemy Ci kredyt 0%. Do końca roku zakup w kredycie 10x0% nie podnosi ceny (nadal masz maksymalny upust u nas). Przemyśl temat i ewentualnie zapraszam.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16 grudnia 2018 o 17:09, pasekq napisał:

 

Magnat MR 780 nie jest typowym wzmacniaczem tylko ampitunerem stereo. Z tego co czytałem do słuchania muzyki najlepsze są wzmacniacze. 

Hybrydowy Magnat MR 780 jest jak najbardziej wart odsłuchania. To typowy, bardzo solidny wzmacniacz stereo z dac i tunerem radiowym. Z Klipsch powinien zgrać się znakomicie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku juz nic nie Kupie.  Wlasnie sprawialem sobie te Klipsche nówki.  

Na razie zbieram informacje,  propozycje. Muszę  przyznać ze  te kilka wzmacniaczy mnie zaciekawilo. 

Może ktoś zaproponuje jakieś używki którymi warto sie zainteresować.  Ewentualnie jakieś modele z poprzednich dwóch lat.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.