Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo TX 8220 czy coś innego?


Jan Bodziany

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze,

Witam po dłuższej nieobecności na forum. Mam do was pytanie. Potrzebuje jakiegoś wzmacniacza/ampli, który będzie mi działał przez Bluetooth, obsługiwał serwisy streamingowe, koniecznie z wyjściem gramofonowym, jak w temacie myślałem o ONKYO TX 8220, może jakaś inna kombinacja, żeby to tak działało? Budżet 1600 zł, może być nowy i używany ale z pewnego źródła tzn. z forum. Tyle razy już się naciąłem, że szok. Kolumny jakie do tego mam to podstawkowe diamondy w przyszłości chcę jakieś inne. Pomieszczenie raczej z tych mniejszych.

Pozdrawiam,

Jan

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

w podanym budżecie masz sieciowy amplituner Yamaha R-N402D. Urządzenie pracuje na platformie MusicCast, tak więc funkcjonalnie masz praktycznie wszystkie, jedynie brakuje wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego, który jest dopiero w modelu R-N602. Ale to amplituner trochę droższy, ale także brzmieniowo wyraźnie lepszy. Jako alternatywa spójrz proszę na Onkyo TX-8250 oraz Pioneer SX-N30AE. To także bardzo bogato wyposażone sieciowo urządzenia, stawiające przede wszystkim na otwarte systemy sieciowe. Każde z powyższych urządzeń powinno Cię w pełni usatysfakcjonować dźwiękowo. Yamaha jest bardziej ofensywna, dynamiczna, wyraźniej eksponuje skraje pasma. Onkyo i Pioneer są równiejsze, bardziej dokładne.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Onkyo to TX-8150. Odradzam zakup Onkyo z serii TX-82xx jest to konstrukcja na bazie kina domowego tylko mniej kanałów. Górny TX-8270 dolny TX-8150.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tx-8150.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.