Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki DAC polecacie do 2000 zł


veris

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, venom200 napisał:

Sam w sobie jest już świetny. Jest b szybki to fakt ale ja znam tylko wersje A nie znam B z lampą. Tam jak mniemam sygnatura może być inna.

Po inwestycji 500 złotych ten Dac wciągnie tego Chorda jestem tego pewien.

 

Ja słyszałem Chorda i to jest tez szybki i dokładny DAC, ale dla mnie zyskuje niesamowicie dobrym zszyciem podzakresow i genialna holografią. Xiang wydaje się przy nim krzykliwy (to chyba najlepsze słowo). Nie wiem z czego to wynikało, może dałem mu za mało czasu na wygrzanie albo po prostu ten typ tak ma - gra na podwyższonych obrotach trochę kosztem dłuższych wybrzmień. Chętnie posłuchałbym modelu 05A, bo istnieje duza szansa ze nasze rozbieżności wynikają z oceny dwóch różnych sprzętów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem Chorda i to jest tez szybki i dokładny DAC, ale dla mnie zyskuje niesamowicie dobrym zszyciem podzakresow i genialna holografią. Xiang wydaje się przy nim krzykliwy (to chyba najlepsze słowo). Nie wiem z czego to wynikało, może dałem mu za mało czasu na wygrzanie albo po prostu ten typ tak ma - gra na podwyższonych obrotach trochę kosztem dłuższych wybrzmień. Chętnie posłuchałbym modelu 05A, bo istnieje duza szansa ze nasze rozbieżności wynikają z oceny dwóch różnych sprzętów :)
Ja miałem Xiangsheng długo i on sam w sobie bardzo długo się wygrzewał. Nie wyłączałem go przez dwa tygi a on ciągle darł ryja. Potem wszystko się uspokoiło. Z tym że dalej to taki łobuz był. To jest Dac nie dla każdego zgodzę się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo grałem na rdacu, później z ciekawości testowałem irdacII. Miażdżącego przeskoki nie było mimo że to inny układ. Całkiem ok. Warto sprawdzić. Nowy poniżej budżetu. 

Ale widziałem używkę chord 2quote. No i tu by zdecydowanie wygrał. Nie wiem czy rowno z 2k ale warto. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cezar1972 napisał:

To bardzo indywidualna sprawa. Na własne uszy słyszałem jak budżetowy amplituner zagrał przyjemniej kiepsko nagrane płyty od kilkukrotnie droższego audiofilskiego wzmacniacza. 

Powinno się szukać dobrze zrealizowanych płyt bo jak nośnik jest byle jaki to nie ma co w ogóle inwestować w sprzęt .

2 godziny temu, cezar1972 napisał:

 

Poza tym znam człowieka, który wydał na sprzęt audio prawie 20 kzł nawet go nie słuchając, sugerując się opiniami sprzedawcy. 

Tu jestem bardzo ciekawy . Możesz rozwinąć :) Rozmawiał przez telefon i kupił czy może poszedł na odsłuch do salonu i nie miał czasu posłuchać więc kupił pierwszą zaproponowaną kombinację ?

11 godzin temu, 5z0p3n napisał:

Długo grałem na rdacu

Ja gram na nim i jestem zadowolony, ba do tego stopnia że o wymianie tego elementu nawet na razie nie myślę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Lumperator napisał:

Ja słyszałem Chorda i to jest tez szybki i dokładny DAC, ale dla mnie zyskuje niesamowicie dobrym zszyciem podzakresow i genialna holografią. 

Podpisuję się pod tym. Sposób kreowania przestrzeni w Chordzie jest popisowy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.