Skocz do zawartości
IGNORED

Ocena kupującego-pomoc.


fido920

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośbą, ponieważ wystawiłem na sprzedaż wzmacniacz Rega Brio-Amp. Napisała do mnie osoba po angielsku smsa, że jest zainteresowana, żeby odpisać mu na maila co do ostatecznej ceny, itd...W odpowiedzi dostałem takiego maila:

Hello friend,
   Thanks for the mail..
Ok,good..I'm quite satisfied with the condition and price. My Name is Juliet Logg from Scotland,but am presently on a ship in the eastern region as I'm a marine engineer and due to the nature of my work,phone calls making and visiting of website are restricted but i squeezed out time to check this advert and send you a message regarding it....I will be paying the PayPal charges from my account and i will be paying directly into your PayPal account without any delay, and i hope you have a PayPal account. If you have one already, just send me the address to send it to, which is the email address you use for it, so once i receive the details i will go ahead with the payment through PayPal and then i will contact my shipping company after you get the payment. I will need your home address for the merchandise to be picked up by the shipping company
 
Thanks and God bless you
Juliet

 

Szczerze mówiąc śmierdzi mi to na kilometr, bo kogo jak kogo ale szkota marynarza chyba stać na zakup w sklepie Regi nowego sprzętu...No chyba że jest rdzennym szkotem...:) Zastanawiam się tylko czy to nie próba wyłudzenia jakichś danych...Może ktoś się spotkał z czymś podobnym? Pomijam już, że już jestem friendem i Bóg mnie błogosławi...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio Physic Sitara25+WBA ThunderBird KT88EH+2x12AX7PSVane+2x12AX7GoldLion+Audioquest Type 2+, NuPrime DAC-9, Struss Analog Interconect rca-rca 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiscie jest proba oszustwa, "pani Julia" jest znana w internecie miedzynarodowa oszustka:)

wiecej masz tutaj; 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dostalem wiadomość że  jest zainteresowana moim sprzętem z olx, prośba o odpowiedź na maila. HAHA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdziało na kilometr, dzięki koledzy...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio Physic Sitara25+WBA ThunderBird KT88EH+2x12AX7PSVane+2x12AX7GoldLion+Audioquest Type 2+, NuPrime DAC-9, Struss Analog Interconect rca-rca 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest odmiana przekrętu nigeryjskiego. Dlaczego? Bo w spadku z Nigerii wszystko było szyte bardzo grubymi nićmi, dokładnie jak tu - można sobie łatwo wyguglać, nie zmieniają tekstu ani nazwiska. Dlaczego? Ano właśnie - to jest pierwsze sito. Każdy, kto odpowie na taki idiotyczny list, jest potencjalnym idealnym "klientem" tego ordynarnego oszustwa, bo nie sprawdził, nie pomyślał, że to nie po angielsku ani po polsku itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.