Skocz do zawartości
IGNORED

Philips to nie Philips


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 lat temu telewizory były prostymi urządzeniami więc wyzwanie było mniejsze i problemów z tym związanych mniej ;) Gdybyś kupił Philipsa na Androidzie 2 lata temu to nie wspominał byś tego za dobrze ;)

Widocznie ostatnio marką zarządzają wreszcie sensowni ludzie i udało im się odzyskać trochę rynku. Atrakcyjna cena + światełka + klawiaturka + lepszy Hardware + Android to były atuty których konkurencja nie posiada ;)

Klient to zwierze raczej proste,dużo bajerów niska cena, znane logo i ładna obudowa, Na to patrzy tylko ;) ARC na każdym wejściu pewnie zrobiło 10% roboty

Pozostaje jescze sprawa wsparcia technicznego, tutaj pewnie potraktują sprawe jak wszyscy i za dwa lata telewizory sie zmulą i przestaną działać funkcje ;)

No i wyznawcy Marki też się widze pojawili więc będą jej bronić w internetach ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie obrona marki - tylko opinia jednego z użytkowników Philipa

to o czym pisałem wcześniej, przesiadka ze starszego modelu, lepszy obraz, do tego stary philip sie nie popsul co zaważyło na kupnie nowego philipa

a do tego bardzo fajna kwestia - bo znajomym inne marki się popsuły - to też mocno działa - ktoś miał pecha co do np marki Sony i już Soniacza nie kupi b mu się zepsuł

 

znane logo o którym mówisz - to zawsze jakiś plus dla klienta - w końcu firma zapracowała na swoje logo - i na pewno nie dużą awaryjnością

ale znów jesteś jak wyrocznia - i piszesz "Pozostaje jeszcze sprawa wsparcia technicznego, tutaj pewnie potraktują sprawe jak wszyscy i za dwa lata telewizory sie zmulą i przestaną działać funkcje ;)"

 

ja mam samsunga sprzed dobrych kilku lat - jedna z pierwszych maszyn, który zaczęły odczytywać pliki mkv - i do dzisiaj nic nie zamula i chodzi płynnie - i pewnie tak też będzie z philipem - chyba że jakiś spaprana łatka będzie i coś się schrzani - też bywały takie przypadki

 

każda marka ma swoich wyznawców - czy to w sprzęcie RTV, AGD, komórkach , autach itd

tak było - jest i będzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szanuję pozytywne opinie o danym modelu i mam nadzieję, że użytkownikowi TV będzie służyć jak najlepiej. To czego nie rozumiem natomiast to pisanie, że opinie pozytywne są od "mądrych ludzi", a jak cokolwiek negatywnego użytkownik lub były użytkownik Philipsa napisze, to od razu jego zdanie się nie liczy. To mnie irytuje.

 

Mam Samsunga obecnie, KSa 7000 i bardzo jestem z niego zadowolony, ale jak wskakuje jakaś negatywna opinia to myślisz, że bronię TV czy Samsunga jak lew i piszę, że opinia tej osoby się nie liczy? Nie, bo nie mam w tym żadnego interesu, TV mi służy, a komuś innemu może nie pasować, taka kolej rzeczy.

 

Na elektrodzie Ludwik XVI jest też byłym użytkownikiem Philipsa 6561 i jak nie poleca tego TV, to LOCOLOCO zaraz go przyatakowuje, a nie powinno tak być. Skoro każdy może wyrażać swoje zdanie, to szanujmy i te pozytywne i negatywne.

 

Ja na Philipsa 6561 przeskakiwałem z Sony HX750 i był to przeskok nieprzyjemny, wieczorem nie dało się oglądać przez beznadziejną czerń i to mimo Ambilighta, bez tego byłoby jeszcze gorzej. Do PNM mam zarzuty takie, że na Minimum w tym modelu jest lub było jeśli od tego czasu coś poprawiali zbyt agresywne, brakuje widełek 1-10 czy chociaż 1-5 gdzie faktycznie równo by się to rozkładało.

 

OLEDowi Philipsa kibicuję i pytam tylko jak PNM wypada w tym przypadku. To, że Philips 6561 mi nie odpowiadał nie znaczy, że nie mam prawa głosu. A sprzętów Philipsa mam w domu akurat parę, czy to Philipsa AquaTouch, czy to Philipsa SoniCare, czy to Philipsa PowerPro Aqua.

 

Edit: I jak widzicie nie mam żadnych preferencji co do marki, przesiadałem się z Sony na Philipsa, a z Philipsa na Samsunga. Po drodze myślałem też o Panasonicu DX750. Sugerowanie się marką to akurat słaby interes, lepiej konkretne modele patrzeć, każda firma ma dobre i złe, bez wyjątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fjubens89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat temu telewizory były prostymi urządzeniami więc wyzwanie było mniejsze i problemów z tym związanych mniej ;) Gdybyś kupił Philipsa na Androidzie 2 lata temu to nie wspominał byś tego za dobrze ;)

Widocznie ostatnio marką zarządzają wreszcie sensowni ludzie i udało im się odzyskać trochę rynku. Atrakcyjna cena + światełka + klawiaturka + lepszy Hardware + Android to były atuty których konkurencja nie posiada ;)

Klient to zwierze raczej proste,dużo bajerów niska cena, znane logo i ładna obudowa, Na to patrzy tylko ;) ARC na każdym wejściu pewnie zrobiło 10% roboty

Pozostaje jescze sprawa wsparcia technicznego, tutaj pewnie potraktują sprawe jak wszyscy i za dwa lata telewizory sie zmulą i przestaną działać funkcje ;)

No i wyznawcy Marki też się widze pojawili więc będą jej bronić w internetach ;)

 

Skąd wiesz, że jakby kupił 2 lata temu Philipsa na Androidzie to by za dobrze tego nie wspominał? Wszystko zależy od człowieka, ja np. za dobrze nie wspominam żadnego telefonu z Androidem jaki miałem w ręce przez wszystkie lata od kiedy one istnieją, co nie znaczy że w TV bym chętnie tego Androida nie przygarnął, pod warunkiem oczywiście że już działa jako tako i nie ma z nim problemów jak z softem w słynnych seriach Philipsa x007 i x008...

 

Te argumenty co podajesz to jakieś z palca wyssane:

- atrakcyjna cena - nie wiem czy taka atrakcyjna, taka to była 3-4 lata temu gdy Philips był nieco tańszy od konkurencji w podobnej klasie, teraz to się skończyło

- światełka - Ambilight jest ich znakiem rozpoznawczym i unikatową funkcją, ale nie każdemu się ona podoba, więc można powiedzieć że to zaważy 50/50 na decyzji, jednego skłoni do zakupu, a innego wręcz przeciwnie

- klawiaturka - teoretycznie fajna, ale ja mając Philipsa użyłem jej kilka razy, patrząc na nowsze piloty też mniej mi się podobają od poprzednich (na siłę wtykane przyciski typu Netflix czy YouTube), być może w TV na Androidzie klawiatura bardziej się przydaje

- lepszy hardware - nie bardzo wiem w jakim sensie lepszy, skoro Philips tak jak wszyscy inni wyciął numer z matrycami i ograniczyli stosowanie 100Hz i VA na rzecz 50Hz i IPS, co do reszty hardware'u to wiadomo że co roku jakieś usprawnienia są na przykład teraz nowe procesory, którymi się chwalą; ogólnie powiedziałbym że pod względem hardware'u to wszyscy producenci mają wzloty i upadki co roku (i mam tu na myśli także kwiatki jakie wychodzą po premierze modelu typu trzeszcząca obudowa...)

- Android - owszem myślę że trochę ludzi przyciągnie, ale tyle samo może być zniechęcone do "smart TV" po tym co producenci odwalali przez parę lat wciskając jako "smart TV" telewizory z paroma aplikacjami działającymi ledwo ledwo...

- "ARC na każdym wejściu pewnie zrobiło 10% roboty" - bez komentarza... kto na to patrzy? Ile odbierających dźwięk po ARC urządzeń przeciętny użytkownik ma podpiętych do TV? :)

 

Co do "zmulenia" TV za dwa lata to ja mam aktualnie telewizor, który ma 3 lata i z każdą aktualizacją działał lepiej i płynniej (inna sprawa, że nie startował z jakimś wybitnie dopracowanym oprogramowaniem - Philips...). Nie wiem jak to będzie z Androidem, ale nie sądzę żeby producent musiał dokładać od siebie programowe postarzenie produktu, po prostu przyjdzie moment że ten Android w TV nie dostanie aktualizacji...

 

Aha, jestem posiadaczem Philipsa, ale na swoją obronę powiem, że wyznawcą żadnej marki nie jestem i nie będę :)

 

OLEDowi Philipsa kibicuję i pytam tylko jak PNM wypada w tym przypadku. To, że Philips 6561 mi nie odpowiadał nie znaczy, że nie mam prawa głosu. A sprzętów Philipsa mam w domu akurat parę, czy to Philipsa AquaTouch, czy to Philipsa SoniCare, czy to Philipsa PowerPro Aqua.

 

Edit: I jak widzicie nie mam żadnych preferencji co do marki, przesiadałem się z Sony na Philipsa, a z Philipsa na Samsunga. Po drodze myślałem też o Panasonicu DX750. Sugerowanie się marką to akurat słaby interes, lepiej konkretne modele patrzeć, każda firma ma dobre i złe, bez wyjątku.

 

Zaraz ci napiszą, że telewizory Philipsa to nie Philips i nie porównuj ich z AGD od prawdziwego Philipsa ;)

 

A co do kierowania się marką to święta racja, można mieć jakieś preferencje, ale jak inny producent zaoferuje nam coś co bardziej odpowiada to czemu nie?

 

BTW - miałeś problemy z matrycą w 6561?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem stąd że pracuje w branży Audio/Video, telewizorami co prawda nie handluje, natomiast często je instaluje. Pamiętam kilka słabych akcji z Philipsem z przed dwóch sezonów, i co było najcześciej zwracanym szrotem ;)

Zresztą co ja takiego napisałem żeś sie tak zdenerwował ? To są tylko jakieś telewizory, wcale to nie była kolejna reakcja wyznawcy ;> Przepraszam Cię Firmo Philips

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że się zdenerwowałem? To jest dla ciebie reakcja wyznawcy? To chyba nie widziałeś porządnie otumanionego :) Odniosłem się tylko rzeczowo do tych twoich wymysłów że "ARC na każdym wejściu pewnie zrobiło 10% roboty" - ty pracujesz w branży i takie farmazony opowiadasz? :) Zresztą jakbyś zadał sobie trud i przeczytał co napisałem ze zrozumieniem, to dostrzegłbyś, że nie chwalę Philipsa za wszystko, wręcz przeciwnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam nikogo, komu ambilight się nie podoba. Wyłączanie prędzej motywowane jest tym, że telewizor np. stoi w kącie, ściana jest różnokolorowa, albo miejsca jest na tyle niewiele, że efekt poświaty stałby się niewidoczny. Ale ambi na mnie przynajmniej wrażenie robi. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby amblilight się nie przyjął - to inne firmy nie chciałyby wykupić praw do niego

a że philip - nie chce ich sprzedać to chyba o czymś to świadczy :)

 

to jest bardzo dobra rzecz - oglądając w ciemnym pokoju dłużej TV - nie czujemy tak mocno zmęczenia oczu -

co niestety w niektórych LEDach jest dość odczuwalne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno LED'ow z IKEI za TV to koszt 50-100zl. Warto. Nie jest to ambilight, ale inaczej to ja sobie nie wyobrazam ogladania TV poznym wieczorem czy w nocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie jest zawsze wskazane i robi dobre wrażenie, ale Ambilight to jednak coś więcej. Odpowiednio ustawiony daje naprawdę świetne efekty, płynne dostosowanie barwy i jasności podświetlenia to jest to. Do tego w tandemie z oświetleniem Hue od Philipsa sterowanym również z telewizora robi niesamowity efekt, którego nie sposób zobaczyć na filmikach w sieci, które sztucznie wszystko wyolbrzymiają.

 

Nie zgodzę się za to, że Ambilight się tak każdemu bez wyjątku podoba. Sam spotkałem kilka osób sceptycznie nastawionych, być może po dłuższym przyzwyczajeniu zmieniliby zdanie, ale ich początkowa opinia była negatywna - a to ze względu na rzekome "rozpraszanie uwagi" przez to światło, a to na zbyt ich zdaniem "plastikowy, dyskotekowy" efekt... Ja bardzo lubię Ambilight, ale i takie głosy się pojawiają, więc uważam że czasem może to być dla kogoś minus danego telewizora. Choć zawsze można wyłączyć, to ktoś powie - po co za to płacić? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, akurat Ambilight z Philipsa to bardzo miło wspominam, powiem więcej, zainspirował mnie do tego żeby sobie właśnie zwykła listwę LEDową za TV zarzucić. Oczy się znacznie mniej męczą nić w ciemnościach.

 

@zanskarix: Pytałeś o Philipsa 6561 w kontekście matrycy: Nie wiem czy "problem" to odpowiednie słowo, był banding widoczny podczas meczy, ale niestety też w trakcie szybkiej ruchy kamerą w jakimkolwiek filmie akcji i to jedno co irytowało. Druga kwestia to bardzo słaba czerń, którą Ambilight ratował jak mógł ale i tak w wielu przypadkach poległ. Przechodziłem z Sony na VA i może dlatego tak ciężko mi czerń IPSa było zaakceptować. Trzecia kwestia, ale to akurat dosyć normalne to słaby HDR, tak słaby, że w grze Forza Horizon 3 musiałem ustawić pasek w grze HDR na maxa, a i tak znaczek, który miał zniknąć (tj. przesuwaj w prawo póki znaczek nie zniknie) dalej się ostał, po prostu tak niska jest jasność. W Samsungu KS7000 na ok. 1/4 wysokości paska logo już znika. Ostatnia, dosyć dokuczna, PNM na minimum zbyt agresywny przez co nie korzystałem z PNM wcale, jedynie z Clear LCD i brakowało tego upłynniacza. Marzyły mi się widełki 1-5 albo 1-10. W Samsungu KS7000 używam Juddera na 3/10, powyżej tego też już mi nie pasuje opcja, ale właśnie po to jest taki podział żeby ktoś kto nie lubi efektu teatru, ale chce wygładzić te nagłe skoki też mógł skorzystać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, myślałem swego czasu żeby zmienić to co mam czyli Philipsa 7509 na nowszy 6561/6521 ze względu na rozmiar i matrycę VA w 6521, ale ostudziły mój zapał do nich informację o problemach z matrycami i oględziny w jakimś sklepie RTV-AGD. Na swojego Philipsa też się swego czasu przesiadłem ze starszego Sony (jeszcze bez LED) na matrycy VA i na IPSie wiadomo że słaba czerń i kontrast bolą... Dlatego teraz rozglądam się jednak raczej za VA lub OLED i najchętniej aby był to Philips (ze względu na Ambilight) i najlepiej z Androidem... Chyba że ceny będą nie do zaakceptowania, wtedy pozostanie nadal coś na IPSie byle większy calarz miało :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o 7601? To dosyć ciekawy model chociaż w domu go nie miałem oczywiście:

Na HDTV Polska jest test tego modelu (zapomniałem się przez chwilę i linka wrzuciłem, znowu bym ostrzeżenie dostał :P)

 

6521 ma inną matrycą zupełnie jak zauwazyłeś, VA zamiast IPS, ciężko moje doświadczenia zatem przerzucić z 6561 na 6521 całkowicie. Jedynie pewnie PNM podobnie będzie działać, bo te telewizory nie dzieli jakaś duża różnica czasowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fjubens89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o 7601?

 

Tak, też się interesowałem tym modelem, ale trochę za wysoka cena wg mnie, mimo że ma direct LED i inne zalety.

 

Może wytrzymam do przyszłego roku i pojawi się więcej OLEDów od Philipsa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli ilość tego typu sprzętu będzie się zwiększać a cena maleć - więc najgorszy okres do kupna- bo co rok bedzie cos lepszego i tanszego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest zawsze, bo za rok czy dwa zawsze będzie coś nowszego, lepszego, z nowymi możliwościami... :)

 

W tym momencie najbardziej zależy mi po prostu na większym TV, bo obecnie mam 47" i po przemeblowaniu oraz z upływem czasu stał się za mały. Jeśli pojawi się coś dobrej klasy spełniającego moje potrzeby, z ceną którą mogę zaakceptować, to dołożę i kupię. Natomiast jeśli nic konkretnego nie wpadnie mi w oko, to albo zostanę jeszcze trochę z tym co mam, albo kupię coś niższej lub średniej klasy z dużym ekranem i też na jakiś czas będzie OK :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips zresztą szukuje grunt pod koniec patentu na Ambilight - czyli system Ambilux, który na razie jest dostępny tylko w niektórych telewizorach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambilux jest dostępny w jednym modelu 65PUS8901.

Ale raczej nie będzie kontynuowany bo jest za drogi.

 

Ale nowy model pokazany na Ifa w Berlinie - PUS8602, rewelacja !

Z QD i obsługą głosową

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

" philips skończył się na dużych kineskopowych MATCHLine... "

Ja pamiętam jeszcze w latach 2010 - 2013 topowe LCD kosiły resztę. Były bardzo drogie.

Np. 46PFL9705. Większych wtedy nie robili.

 

Obraz powodował opad szczeny póki był nieruchomy.

Na filmach teatr telewizji był STRASZNY.

To dyskwalifikowało Philipsa całkowicie.

 

Ale fajnie, że jest ten wątek bo tak to bym nie wiedział, że Philips podzielił los Volvo i teraz kupując Philipsa naiwny klient dostaje chińskie TPV w budzie sygnowanej "Philips". :)

 

monty-python-i-like-chinese-philips.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta ma 37 lat.

" Obraz powodował opad szczeny póki był nieruchomy.

Na filmach teatr telewizji był STRASZNY.

To dyskwalifikowało Philipsa całkowicie."

 

Kto takie bzdury tobie zlecił do napisania ?

W kategorii dejudder 24 fps lepszych wówczas na rynku TV nie było. Za tę cechę dostawali EISA wielokrotnie. Ceny za flagowe modele były sufitowe.

W 2010 za 46" cena na poziomie 10K!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

“Philips jest przez wielu uważany za technologicznego lidera, oferującego innowacyjne rozwiązania. Cechy takie jak doskonała kompensacja ruchu, wykorzystanie technologii sterowania podświetlaniem matrycy LCD (scanning backlight) z miejscowym przyciemnieniem, dowodzą ciągłego doskonalenia metod przez tę firmę w poszukiwaniu jak najbardziej optymalnych rozwiązań. W modelu 46PFL9705 wykorzystano technologię BrightPro, tzw. “turbo dopalacz” dla jasności obrazu. "

Przykre, że puszczasz kłamstwa a pojęcia nawet zielonego nie masz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale fajnie, że jest ten wątek bo tak to bym nie wiedział, że Philips podzielił los Volvo i teraz kupując Philipsa naiwny klient dostaje chińskie TPV w budzie sygnowanej "Philips". :)"

 

Chiński kapitał Volvo wyleczył, obecny stan zdrowia doskonały, na większość modeli zapisy,jakościowo super

 

Philips podobnie,coraz lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto takie bzdury tobie zlecił do napisania ?

 

No nie wiesz?

Koreańczycy. Oni się nigdy z Chińczykami nie lubili. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński kapitał Volvo wyleczył, obecny stan zdrowia doskonały, na większość modeli zapisy,jakościowo super

 

Philips podobnie,coraz lepiej

 

niestety nie moge się zgodzić

jeśli w 45 sekund bawiąc się w sklepie

zawieszam jakiś bardzo wysoki model philipsa (65 cali)

przez kilka kliknięć pilotem

to stan zdrowia pacjenta jest "suaby"

 

gdybym to kupił i bujał się w domu z takimi zawieszeniami

to bym się wściekł

 

sprzedawca z uśmiechem wyjął wtyczkę z prądu - zresetował na twardo

i mówi - nie polecam

pytam - to po co sprzedajecie

- centrala przysyła i musimy wystawiać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto takie bzdury tobie zlecił do napisania ?

W kategorii dejudder 24 fps lepszych wówczas na rynku TV nie było. Za tę cechę dostawali EISA wielokrotnie. Ceny za flagowe modele były sufitowe.

W 2010 za 46" cena na poziomie 10K!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

“Philips jest przez wielu uważany za technologicznego lidera, oferującego innowacyjne rozwiązania. Cechy takie jak doskonała kompensacja ruchu, wykorzystanie technologii sterowania podświetlaniem matrycy LCD (scanning backlight) z miejscowym przyciemnieniem, dowodzą ciągłego doskonalenia metod przez tę firmę w poszukiwaniu jak najbardziej optymalnych rozwiązań. W modelu 46PFL9705 wykorzystano technologię BrightPro, tzw. “turbo dopalacz” dla jasności obrazu. "

Przykre, że puszczasz kłamstwa a pojęcia nawet zielonego nie masz.

Świat się kończy bo muszę zgodzić się z Doktorkiem:) Na trzech modelach Philipsa przed kilku laty, ale podkreślę budżetowych taki teatr że mdli od patrzenia. Jeden u teściów więc pomyślałem że poszukam i to wyłączę. I tu niestety nie mam opcji żeby ten szit wyłączyć. Ale fakt nie rwie obrazu wcale:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koreańczycy. Oni się nigdy z Chińczykami nie lubili. :)

 

Korea Południowa ma sojusz handlowy z Chinami a militarny z USA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Philips to Philips i wygrywa w "cuglach" z innymi markami co do jakości w ślepym teście w Londynie :

W teście robionym we współpracy z Philipsem. Krzysztof naprawdę uważasz, że był to obiektywny test?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie.

Uważam, że jedno z największych forum na świecie - dołożyło wszelkich starań aby na każde takie pytanie odpowiedzieć z czystym sumieniem , że tak.

To że nie każdemu po drodze - to mniej więcej jak w polityce w Polsce.

Każdy a prawo mieć swoje zdanie.

Ja już robiłem ślepy test na On/Off w Warszawie.

I było mi wszystko jedno kto wygra.

To było dobrych kilka lat temu.

Tam było 9.000 ludzi i wybrali z ośmiu telewizorów Philipsa !!!

Sony też był na samym końcu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie.

Uważam, że jedno z największych forum na świecie - dołożyło wszelkich starań aby na każde takie pytanie odpowiedzieć z czystym sumieniem , że tak.

To że nie każdemu po drodze - to mniej więcej jak w polityce w Polsce.

Każdy a prawo mieć swoje zdanie.

Ja już robiłem ślepy test na On/Off w Warszawie.

I było mi wszystko jedno kto wygra.

To było dobrych kilka lat temu.

Tam było 9.000 ludzi i wybrali z ośmiu telewizorów Philipsa !!!

Sony też był na samym końcu.

Philips był jedynym OLED wtedy. Nie ośmieszaj się. Wszyscy wiedzą, że od dawna najwięcej zarabiasz sprzedając Philipsa dlatego w każdym wątki go polecasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.