Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki sofd do Rpi aby czytał SACD-ISO


nikifor

Rekomendowane odpowiedzi

Wita,wszedłem w posiadanie Rasberry Pi B+ wgrałe sobie na niego to Volumio,i steruje przez telefon,nie powiem żeby to mnie zachwyciło bo kontrola oraz obsługa piosenek jest tragiczna i zdecydowanie wolę telefon otg i odtwarzacz onkio hf  hyby itp.  ale spróbowałem tego dziadostwa bo nie muszę drenować ciągle mojego złącza usb w telefonie,zachwyty i achy tym badziewiem są dla mnie niezrozumiałe.

Bardzo proszę o podpowiedz czy to gó.......     potrafi odtwarzać obrazy SACD-iso bo inaczej jest dla mnie bezużyteczne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jeśli chcesz ruszyć dsd na malinie ,to z tego ISO musisz wyciągnąć pliki ( 5 minut roboty).

Jak masz burdel w swoich plikach ,robi taki sam będziesz miał na Volumio. Ja mam ok. 9 TB muzyki na Synology i żeby cokolwiek znaleźć potrzebuje raptem paru sekund. Nie wiem czemu ty masz z tym problem.

 

Screenshot_20181219-012613.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodziło o pliki bo dsd mam tego niewiele i nie ma nic ciekawego,interesuje mnie prawie wyłącznie tidal,malina z tym vumio to jest srasznie męczące nie chce toro dobrze chodzic i jest paskudny interfejs,co innego orginalna aplikacja tidal na androida,jest piękna,wszystko suler chodzi,wywalam to gowno do smietnika i przechodzę na konverter amareno i dac usb zwykłym kablochem usb do telefonu,żadne serwery dupery mi nie potrzebne.

Ale dziękuje za odp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Myvolumio z tidalem działa stabilnie.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak wszystko łatwo się obsługuje na tej malinie i volumio,to może ktoś mi powie jak to cholerstwo ustawić żeby grało pliki za koleją z folderu bez dodawania do kolejek duperek itp..    poprostu tak jak w każdym prawdziwym odtwarzaczu,odpalam jeden utwór a to sobie dalej gra utwory po kolei,ta małpa nie chce grać za koleją,po odegraniu utworu staje bydle i czeka h.... wie na co

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalasz pojedyńczego numeru tylko całą płytę(katalogu nie otwierasz aż do utworów),przy każdym pliku są trzy kropeczki a w nich różne funkcje np.odtwarzaj.

 

Odpalasz jeden utwór to gra jeden:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Klikasz clear and play fd97284784cc271f667b048fc323b89c.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.