Skocz do zawartości
SynSama

Mój ALPHA BET el muzyki :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie to jego jedyna płyta. W każdym razie, ja nie znalazłem nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jak....We Are Machine Pop. Tak, jak nie jestem zwolennikiem składanek ( z wiadomych przyczyn ), uważam je za upychacze i wyciągacze pieniędzy, tak ta seria jest czymś dość rzadkim i muszę przyznać, że na swojej el drodze nie spotkałem za dużo składanek tak udanych. Oczywiście możemy też uznać to za "odłamkowy" tego, że bardzo wchodzą mi wykonawcy i ogólnie gatunek muzyczny tu prezentowany. Fakt faktem, że te 4 płyty z serii unikają grzechów, jakimi na ogół takie wydawnictwa są obciążone. Ciekawy przekrój współczesnej muzyki robotów z wytwórni PLONK, której artystów tu już miałem okazję prezentować. Składanki polecam bez dwóch zdań. Od 1 do 4 płyty ( nie wiem, czy nie ma już 5 z serii, ale jeszcze jej nie słyszałem ).

Przechwytywanie4.JPG

Przechwytywanie3.JPG

Przechwytywanie2.JPG

Przechwytywanie1.JPG

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Wari napisał:

Jest 5: link.

No to "gra i bucy" jak to się mówi. Wieczorem odsłucham :-))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

K jak koniec. :-) Koniec ? Nieeee, ta historia nie ma końca. Do tej pory w wątku przedstawiłem Wam to, czego słucham ostatnio, co przyciągnęło moją uwagę. Pominięte zostały świadomie największe tuzy muzyki elektronicznej, celem uniknięcia powtarzalności i nudy. Czy się udało ? Nie wiem, mam nadzieję, że chociaż troszkę urozmaiciłem dział MUZYKA. Wątek ( chciałbym ) będzie toczył się swoim wolnym tempem dalej. Ze swojej strony obiecuję dorzucać tu nowo  poznane rzeczy, a jestem dość aktywnym poszukiwaczem, więc...ku Waszej radości ( lub utrapieniu ) nowi wykonawcy i nowa muzyka w drodze (!). Myślę też cały czas nad formą w której będę mógł podzielić się z zainteresowanymi bardziej klubową muzyką, którą zbieram, selekcjonuję, wyszukuję od lat i szkoda byłoby, żeby to gdzieś przepadło ;-). A Was zachęcam również i ponownie do udziału w tym wątku, śmiało umieszczajcie swoje propozycje ( artysta, płyta, okładka ). Staro kaszubskie HOWGH na ten moment i...show must go on Panowie :-)

• Dziękuję 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sam zauważyłeś nie wszystkie z przedstawionych propozycji mieszczą się w kręgu moich zainteresowań, ale warto od czasu do czasu wyjść ze starych kolein i poznać coś nowego.

Dziękuję :)

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Wari napisał:

, ale warto od czasu do czasu wyjść ze starych kolein i poznać coś nowego.

No i takie było właśnie zamierzenie. To ja dziękuję za czynny udział w wątku Wari :-)!. Wtedy forum nabiera sensu ! Zapraszam w dalszą podróż przez mój świat el muzyki :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Mateusz Wielgos napisał:

Koledzy czy trafiliście na Scann-Tec z niezawodnej Ultimae Records ? Album "Unyt"

Znam , słucham trzyma poziom ale jest grono lepszych płyt z pod szyldu UR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Mateusz Wielgos napisał:

Koledzy czy trafiliście na Scann-Tec z niezawodnej Ultimae Records ? Album "Unyt". 

Nie trafiłem, nadrobię z pewnością ;-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porzućcie wszelką nadzieję o ci, którzy myśleli, że już się tu nie pojawię :-))))))))))))))))) Takie cuda w życiu się nie zdarzają ;-).

P jak Patrick O,Hearn

Dopiero poznaję jego twórczość, ale płyta Ancient Dreams brzmi świeżo i obiecująco, jak na ambient klimaty, mimo, że liczy sobie już ponad 30 lat :-)

Przechwytywanie.JPG

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

T jak Tunemech. Płyta Wholesome astro beats. Ciekawie....

Przechwytywanie.JPG

T jak Tosca. Płyta Boom Boom Boom (The Going Going Going Remixes), troszkę electro podanego w całkiem fajny sposób....

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

F jak Federico Leocata, czyli włoskie electro w dość interesującej odsłonie. Jestem na początku zapoznawania się z twórczością w/w dżentelmana z kraju Leonardo, ale zapowiada się wielce interesująco. 

Polecam wydawnictwa : Zarathustra oraz Mannequins.

Przechwytywaniec.JPG

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

N jak Neon ze wspominanej już tu wytwórni Plonk :-), czyli coś dla freaków na punkcie postkraftwerkowej stylistyki  ;-)

Man Made Machine przypomina o tym dosadnie ;-)

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z góry przepraszam za wtórność, ale muszę dodać płytę do przedstawianego już tu wykonawcy, jako że jest ona dla mnie zdecydowanie płytą 2018 roku, a trafiłem na nią dopiero kilka dni temu, więc............

S jak Sector One

Telecommunication I WSZYSTKO JASNE, jak mawiał Siara :-)

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

B jak Bad Sector, czyli kolejna odsłona włoskiej elektroniki. Massimo Magrini penetruje troszkę trudniejsze w odbiorze rejony elektronicznych brzmień. To trzeba lubić, ale całkiem dobrą propozycją na początek jest Kosmodrom, który jest ciekawy w odbiorze i nieźle "wchodzi". Polecam.

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi