Skocz do zawartości
IGNORED

Zamiana ampli pod taga tav 606 v3


Slawek268

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam taki sprzęt:

1. Amplituner Yamaha RX-V373

2. Głośniki taga harmony tav-606 fv.3

3. Odtwarzacz yamaha s473 bluray

Nie jestem z tego zestawu do końca zadowolony, brakuje mi dźwięków przy niskiej głośności. Bardzo odpowiada mi dźwięk yamahy Piano Craft, ale wiem że raczej nie uzyskam na tym kinie nic zbliżonego. Głównie słucham koncertów na bluray, ale i muzyki na CD czy radia. Oglądam też sporo filmów głównie netflix/HBO. Postanowiłem zmienić w zestawie ampli na coś lepszego. Do wydania mam okolice 2 tyś tylko czy będzie duża różnica na tych głośnikach ? Zależy mi tylko na nowym amplitunerze który będzie miał łączność wifi/bluetooth. Teraz pytanie czy warto wydać taki budżet na ampli ? Jeśli tak to na jaki czy np. wymiana na Denon x2500h nie będzie przerostu formy nad treścią czy może coś innego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie różnica nawet na tych kolumnach. Niskie Yamahy mają słabą dynamikę i dźwięk jest płaski, warto zmienić ten amplituner niezależnie od kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie czy duża będzie różnica przy słuchaniu muzyki/filmów przy niskiej głośności ? Dzięki za odpowiedź i czy ewentualnie w cenie ok 2000 ten denon to najsensowniejsza opcja ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.