Skocz do zawartości
IGNORED

Koniec ery projektorów


Ultro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, taki luźny wątek. Byłem w tamtym tygodniu w sklepie kupić córce telefon, pochodziłem po sklepie i doznałem lekkiego szoku. TV 75 cali można kupić za 6000 zł a nawet taniej. Myślałem że następnym moim projektorem będzie jakiś JVC ale jeżeli będzie takie tempo i ceny to pewnie skończy się na TV 100 cali.  W sumie to zastanawiam się nad jakością obrazu takich TV i nad ich wpływem na zdrowie użytkownika :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam podobne odczucia i miałem podobne plany :) ;) ...ale właśnie kilka tygodni temu widziałem TV sony 85" za 15 tyś pln-ów...i uważam że za 3 lata TV 100"  dający przyzwoity jakościowo obraz, kupimy za 20tyś...

... pisałem o tym w innym wątku...wspominałem o tym tutaj...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy telewizorem 100" a projektorem z ekranem 130" dalej będzie przepaść. 30" to ok. 75 cm w przekatnej. 

Czyli to tak jak róznica pomiędzy 32" a 60-65". Choć w tym przypadku procentowo mniej niż w poprzednim.

Poza tym obraz z projektora ma to coś czego nie ma telewizor ... posmak analogowego kina w najlepszym wydaniu, a w cyfrowej jakości 4K.

Jak wniosek? Najlepiej mieć i jedno i drugie.

:)

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mogę mieć maks. 110"... ;)...

Oczywiście projektor ma niepowtarzalną plastykę obrazu...ale w dobie HDR żaden projektor dający 100" nie dorówna TV 100" w tym temacie...w moim przypadku i moim salonie wybrałbym zdecydowanie TV 110"...

Gdybym miał dedykowaną salkę KD oczywiście projektor i jak największy obraz odpowiedni dla mnie...czyli np.odleglość widz-ekran 4m i 130"...ale niestety mam tak jak mam i przy normalnych pieniądzach za 110" TV i odpowiednio jakościowym obrazie poszedłbym w TV...

No i trzeba mieć kawał pustej ściany na takiego 100" kolosa. Ekran nawet największy wjedzie w sufit i tyle go widzieli ;)

Zapominasz o ramowych ekranach... ;)

 

 

Miedzy telewizorem 100" a projektorem z ekranem 130" dalej będzie przepaść. 30" to ok. 75 cm w przekatnej. 

Czyli to tak jak róznica pomiędzy 32" a 60-65".

 

Za grubo poleciałeś....hehe

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was. Ale mnie obraz z TV strasznie meczy i nie lubie go ogladac. Zdecydowanie wole projektor, jest lzej i przyjemniej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was. Ale mnie obraz z TV strasznie meczy i nie lubie go ogladac. Zdecydowanie wole projektor, jest lzej i przyjemniej.
 
...to sobie go odpowiednio skalibruj we własnym zakresie... ;) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie o to chodzi.

Caly dzien w pracy siedze przy TV (monitor), do tego bardzo duzo przez komorka, juz jestem na pol slepy. 

Wiec jak mam na noc siasc przed tv to wymiekam. Po projektorze oczy mnie nie bola. Podejzewam ze dlategk ze projektor to swiatlo odbite aniezeli TV ktore swieci jak zarowa. 

Dochodzi jeszcze skupienie wzroku na 65" z 3.5metra a 115" z 3.5 metra. 

 

Ja z projektora raczej nie zrezygnowalbym i smiem "narazie twierdzic" ze tv 100" nie kupie zamiast projektora dla 115". Ale to narazie.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma za dużych telewizorów jak i ekranów projekcyjnych, jak się nie ma "klitki" to projektor ( i jak największy ekran) będzie zawsze lepszym rozwiązaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Audiomono napisał:

Moim zdaniem nie ma za dużych telewizorów jak i ekranów projekcyjnych, jak się nie ma "klitki" to projektor ( i jak największy ekran) będzie zawsze lepszym rozwiązaniem.

Kup ekran ALR to zobaczysz, ze czym wiekszy ekran tym wieksza kicha :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czym wiekszy ekran i czym blizej siedzimy tym bardziej mamy szersze katy patrzenia.

Przy ekranie 115" i odleglosci 3.5metra od ekranu, obraz po bokach robi sie znaczaco ciemniejszy.

Masz przyklad, gorna polowa zwykly bialy ekran rozwijany. Dolna polowa ekran ALR. Ladnie widac jak obraz na gornej polowce ma rowna jasnosc a na dolnej polowce przy krawedziach robi sie ciemniejszy. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety jedyny minus ALR znaczy chodzi mi o hotspot...fotka którą zamieściłeś to skrajny przykład ponieważ jest prawie jednego koloru...podczas oglądania filmu i akcji nie zwracamy na to uwagi chyba że mamy cały ekran w jednym kolorze... :)...

 

Pozatym u mnie w rzeczywistości nie jest aż tak ciemno po bokach...zdjęcie grubo przekłamuje...ale foty mają to do siebie że często mają mało wspólnego z rzeczywistością w takich przypadkach...

Z tego zdjęcia widać jeszcze jedną rzecz...obraz na zwykłym ekranie bliżej prawej strony jest bardziej "wyprany" to efekt odbić...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Kolega może ma starszą wersję ekranu, mówię tu o MS. Model Future rzeczywiście miał ten problem,w wersji RS jest o wiele lepiej. Trzeba wiedzieć czego się szuka. Oglądam z odległości ok.3 ,5 metra ( 120 cali) , ciężko jest mi zauważyć spadek jasność po bokach. Dodam tylko , że projektor jest oddalony od ekranu prawie optymalnie,czyli ok. 3,6 metra dla uzyskania obrazy 120 cali. I nie mam spadku jasność na odległość ekran - projektor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, paul klacska napisał:

Kolega może ma starszą wersję ekranu, mówię tu o MS. Model Future rzeczywiście miał ten problem,w wersji RS jest o wiele lepiej. Trzeba wiedzieć czego się szuka. Oglądam z odległości ok.3 ,5 metra ( 120 cali) , ciężko jest mi zauważyć spadek jasność po bokach. Dodam tylko , że projektor jest oddalony od ekranu prawie optymalnie,czyli ok. 3,6 metra dla uzyskania obrazy 120 cali. I nie mam spadku jasność na odległość ekran - projektor. 

Ekran swierzo kupiony. Ten najwyzszy model. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, paul klacska napisał:

Dziwne. Ja takiego efektu jak ty nie mam. 

No jak nie masz. Przeciez cala lewa strona robi ci sie sraczkowata i ciemna.  Nie widzisz tego? 

 

Albo kolor napisow zobacz, jaka tecza ci sie robi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, paul klacska napisał:

Wydaje mi się że mniej, oczywiście ja mam zrobione zdjęcie i innego kąta jak ty. Tu masz na wprost a ja z prawej strony. 

Tak, dlatego u ciebie lewa strona jest tylko ciemna, a prawa przeswietlona. zrob zdjecie rowno na srodku i bedziesz mial efekt jak ja - lewa i prawa ciemna. 

 

Nie masz czasem tego samego projektora Sony hw5x co ja? Wiec skoro ekrany te same, projektor ten sam. efekt tez bedzie praktycznie ten sam. Na niektorych scenach widac to mocno na innych slabo. Zapusc sobie ten sam film co ja mam Holiday in poland 4k na youtube to sam sie przekonasz. 

 

 

Zteszta na moim zdjeciu sa 2 ekrany. wiec nie ma mowy o "oszustwie" Bo jak wytlumaczyc ze gorna polowa jest ok a dolna nie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Z projektorem to pojechałeś, mam Epsona EH-TW 6600. Mogę to dopiero sprawdzić za parę dni, wczoraj Epsona wyzionął ducha. Ja mu w gaz a on do mnie , że automatyczna przesłona nie działa i nigdzie nie pojedziemy. Tak więc święta bez tv, nawet może to i dobrze . Kupiłem nowego dac-a , więc więcej czasu spędza przy muzyce. Projektor jedzie na serwis w czwartek, serwisant mówił , że to tylko drobna usterka. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




 
 
Zteszta na moim zdjeciu sa 2 ekrany. wiec nie ma mowy o "oszustwie" Bo jak wytlumaczyc ze gorna polowa jest ok a dolna nie. 


To nie jest tak, że lewa i prawa są ciemne...one są takie jak mają być...to właśnie hotspot na środku ekranu powoduje, że jest to co widać u Ciebie...to środek jest za jasny a nie boki za ciemne...tylko w Twoim przypadku ten hotspot to jest jakiś mega wielki zarówno jeśli chodzi o jasność jak i obszar na którym występuje...nie wiem pewnie to wina zdjęcia....albo ustawień...

Górna połowa nie jest "ok"...bo jest strasznie "wyprana" i pozbawiona kontrastu...zieleń zamiast być żywo zielona jest blado zielona...z lewej strony już jest to widoczne ale czym bliżej prawej tym bardziej "wypranie" postępuje...to są efekty odbić od ścian...

Następna sprawa zauważ, że tylko połowa ekranu zwykłego emituje odbicia bo MS w połowie go zakrywa i wypuszcza dużo mniej światła...gdybyś usunął całkowicie MS-a to zwykły ekran wypuściłby jeszcze więcej odbitego światła i obraz byłby jeszcze bardziej wyprany...

Każdy projektor jak rzuca obraz to środek ma najjaśniejszy i spadek jasności postępuje na boki...ekrany ALR mają tą przypadłość zwaną hotspotem i ten efekt jest jeszcze troszkę spotęgo

.

wany.

Porównaj zieleń bliżej dołu ekranu z zielenią bliżej góry...

Proszę tutaj masz spadki jasności projektora Sony hw65 z testu Macieja ...biały ekran...30cf6728de85ee842fb8104035a976fe.jpg

Tutaj spadki jasności w JVC RS 420...
a7d7a9274812f2ddc24394ea0bf178a9.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz oglądam to zdjecie na kompie,wczesniej tylko na telefonie...na kompie wyglada to strasznie...boki czarne, srodek świeci...nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością...zdjecie robione pewnie smartfonem...niewazne czym robione...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lolo2 napisał:

 

Czym wiekszy ekran i czym blizej siedzimy tym bardziej mamy szersze katy patrzenia.

Przy ekranie 115" i odleglosci 3.5metra od ekranu, obraz po bokach robi sie znaczaco ciemniejszy.

Masz przyklad, gorna polowa zwykly bialy ekran rozwijany. Dolna polowa ekran ALR. Ladnie widac jak obraz na gornej polowce ma rowna jasnosc a na dolnej polowce przy krawedziach robi sie ciemniejszy. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakaś masakra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żeby nie być gołosłownym to znalazłem stare fotki mojego poprzedniego  modelu ekranu MS Future...fotki były robione , ponieważ ktoś mnie kiedyś prosił aby ukazać mu najbardziej zmaksymalizowany efekt Hotspot...dlatego lampę zrobiłem na "high" , przesłona całkowicie otwarta zrobiona na "off" i wrzuciłem plansze jednolitego koloru...

... przy mojej odległości oglądania i zoomu ustawienie lampy "low"  ,  przesłonę mam zmniejszoną ręcznie  do 70% otwarcia bo obraz był za jasny... 

...przy ekranach ALR zbyt jasna lampa powoduje ,że Hotspot staje się masakryczny...a przez to boki ekranu wydają się dużo ciemniejsze...ale na fotkach Lolo2, to po prostu masakryczne i winię za to i sam aparat i złe ustawienia proja...

...ten prostokącik na ekranie to biała kartka...

...proszę moje fotki...

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

P3110011.JPG

...Jak widać boki nie są tak ciemne jak u Kolegi....a ustawienia są przesadzone aby efekt Hotspot był bardzo duży....przypominam ,że jest to model Future i ustawienia sprzyjajace efektowi Hot, gdzie przy modelu RS efekt Hotspot jest duzo mniejszy...

 

 

Maciek Koper wszystko dokładnie opisał i udokumentował fotkami w swoim teście Ekranu...

A tu normalna fotka, nie plansze...hehe...też jakieś stare z ekranu MS Future... zrobiona z  bardzo ostrego kąta...aby zmaksymalizować efekt:

 

P2250001.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wytlumacz mi jedno. 

 

Piszez ze to nie boki sa ciemne tylko srodek jest jasny - hotspot. 

To dlaczego Maciej w fotach centralnie na srodku ma napisane REF - nie jest to plansza referencyjna? A boki ciemniejsze o 20 - 30%. Zreszta wystarczy zobaczyc na kartke papieru na twoich fotach, czemu tej samej kartki nie przykleiles na rogu?

 

To ze obraz ciemny po bokach zwalasz na Telefon ktorym byly zrobione zdjecia. Ale juz "kolor zielony to nie" to wina gorszego ekranu. Niestety zmartwie cie. Zielony jest dobry na ekranie normalnym. W tym przypadku aparat dodaje nasycenie kolorow, wiec nie patrz na jakosc kolorow tylko na Ciemno / Jasno. 

 

Pisze jak jest.

Twoj test od "macieja" to potwierdza, roznica pomiedzy bokami a srodkiem dochodzi od 20 - 30% teraz dodajmy kwestie jaki duzy ekran mial Maciej i z jakiej odleglosci bylo robione zdjecie. 

Wiekszy ekran i blizsza odleglosc te roznice beda duzo duzo wieksze. Dla ekranu alr 115" i odleglosci widza 3.5metra od ekranu. To juz na 100% jest przekroczona "norma". Ja to ciemne ranty widze doskonale. 

 

A ze wy na skutek podniecenia sie ekranem ALR tego nie widzicie. No to sory...  Najwazniejsze ze wam sie podoba. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartka jest na środku aby hot spot był na niej widoczny najbardziej.... w końcu jest biała...

Twoja fotka nie ma nic wspólnego z moją rzeczywistością , co najwyżej z Twoją bo masz tak ustawiony projektor i skalibrowany fatalnie...Sam piszesz ,że ciemne ranty widzisz doskonale...u mnie te różnice są dużo dużo mniejsze...projektor nie wystarczy wyjąć z pudełka i powiesić , trzeba go jeszcze odpowiednio skalibrować pod dany ekran, czy samemu czy z pomocą Macieja K. Trzeba na to poświęcić  "troszkę" czasu...i godzinka to za mało...

Współczuję Ci takiego obrazu...

 

Wrzuciłem fotki z przebiegu jasności projektorów, aby uzmysłowić Ci że to normalna sprawa...ale ekrany ALR bardzo potęguja ten efekt, jeśli projektor nie jest odpowiednio pod nie skalibrowany...

 

...proszę normalna moja stara fotka...widzisz gdzieś na bokach masakryczną "ciemność...?...czy z lewej strony ramie Toma jest "mulatem" , a z prawej niebieski zrobił się granatowy...?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yodas napisał:

Kartka jest na środku aby hot spot był na niej widoczny najbardziej.... w końcu jest biała...

Twoja fotka nie ma nic wspólnego z moją rzeczywistością , co najwyżej z Twoją bo masz tak ustawiony projektor i skalibrowany fatalnie...Sam piszesz ,że ciemne ranty widzisz doskonale...u mnie te różnice są dużo dużo mniejsze...projektor nie wystarczy wyjąć z pudełka i powiesić , trzeba go jeszcze odpowiednio skalibrować pod dany ekran, czy samemu czy z pomocą Macieja K. Trzeba na to poświęcić  "troszkę" czasu...i godzinka to za mało...

Współczuję Ci takiego obrazu.

 

Ahhh...  to zes mi uswiadomil. 

 

CZYLI. 

Jak mam "normalny ekran" u gory i jasnosc koloru zielonego jest rowna od lewej do prawej to Projektor NIE WYMAGA KALIBRACJI. 

Ale gdy mamy ekran ALR i zielony mamy tecze to projektor nagle zle skalibrowany. 

Hahahha     

Ty tak na serio czy zarty sobie ze mnie robisz? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.