Skocz do zawartości
IGNORED

Koniec ery projektorów


Ultro

Rekomendowane odpowiedzi

...na Twoich fotkach ekranu zwykłego zielony z prawej jest jaśniejszy niz z lewej....więc gdzie masz tą jasność równo...?

Zresztą nie wiem co masz tam "nawywijane" z ustawieniami proja i szczerze średnio mnie to interesuje...

Wrzuciłem swoje fotki i sam sobie odpowiedz....czy są identycznie "czarne po bokach" jak Twoja...czy zdjęcie Toma zjeżdża tak masakrycznie z jasnością na boki u mnie jak u Ciebie?

...jeszcze jedna fotka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

17 minut temu, Lolo2 napisał:

 

 

 

CZYLI. 

Jak mam "normalny ekran" u gory i jasnosc koloru zielonego jest rowna od lewej do prawej to Projektor NIE WYMAGA KALIBRACJI. 

Ale gdy mamy ekran ALR i zielony mamy tecze to projektor nagle zle skalibrowany. 

Hahahha     

Ty tak na serio czy zarty sobie ze mnie robisz? 

Ekran ALR jest bardziej podatny na złe ustawienia projektora niż zwykły...między innymi nie można przesadzać z jasnością właśnie ze względu na jego wadę ,którą jest Hotspot...chodzi o zasadę działania tych bardzo różnych ekranów...

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yodas. 

Nie czytasz ze zrozumieniem ani testow Macieja ani moich postow.

Maciej jak byk pisze ze jest plynny spadek jasnosci. Daje foty z pomiarami ze tak jest. A ty dalej swoje.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Powracam znowu do swojej pierwszej wypowiedzi. 

Jak ciemny obraz robi sie po bokach zalezy od WIELKOSCI EKRANU i Odleglosci widza czy FOTOGRAFA od ekranu. 

 

Ktory zielony jest blizszy temu z kartki? Na srodku czy z rogu? 

IMG-20181225-142040.jpg

 

Co mi po twoich fotach z filmu? Z jakiej odleglosci robione i jaka wielkosc ekranu. Daj zdjecia gdzie dany kolor jest i na srodku i po bokach. Co nam po zdjeciach toma gdzie jest wykadrowana twarz a cala reszta rozmyta, gdzie jego lewe ramie to calkiem inny kolor od prawego ramienia. 

 

Zrob zdjecia gdzie masz po calej szerokosci jednolity kolor, niebo, laka.

 

Juz 3 raz pisze to samo, wiec juz nie bede komentowal dalej. Kazdy widzi jak jest. A ze jest klan wyznawcow ALR i nie dadza sobie nic powiedziec i maja klapki na oczach to wasza sprawa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ślepy jesteś? Przecież wrzuciłem jednolitego koloru plansze a ty chcesz żebym wrzucił zdjęcia np.niebo czy łąka...a tą zielona plansza to nie np.kolor łąki...plansze jednokolorowe maksymalizują efekt...

 

 

 

 

Ja 3 raz napiszę Ci że masz maksymalnie źle poustawianych projektor....

 

 

U mnie zdjęcia robione z odległości 3m...na wprost...ekran 110"...

 

 

No nie to niemożliwe żebyś był tak mało kumaty...Maciej pisze o płynnym spadku jasności na zwykłym ekranie...dlatego to wrzuciłem...abyś wiedział że to normalny efekt nawet na zwykłym ekranie...te fotki to z testu Sony HW65es i JVC rs420 i zwykłych ekranów...nie z testu ekranu MS...ogarnij się bo Twoje teorie już wcześniej były śmieszne kiedy wyskakiwaleś z decybelomierzem i swoją suszarką Epson...później kiedy przesiadłeś się na Sony pisałeś że różnica w głośności pracy jest mała...co jest wielką bzdurą...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja doskonale zdaje sobie sprawę z efektu Hotspot...i dlatego mam tak skalibrowany projektor aby ten efekt zminimalizować...i w codziennym oglądaniu nie zauważam tego...cieszę się filmem...ale rozumiem że ty nie możesz się skupić na filmie przy tak fatalnie ustawionym projektorze o czym świadczy Twoja fotka z łąką...

Po co mam ci robić zdjęcie łąki jak nasz zdjęcie zielonej planszy na której ten efekt powinien być bardziej widoczny niż na twojej łące...
Nawet postów nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać (chodzi o spadki jasności z testów Maćka,gdzie ty myślałeś że to ekran MS),a co dopiero projektor odpowiednio ustawić i skalibrować...

Myślisz, że gdyby te spadki jasności na ekranach w technologi ARL były tak duże jak u ciebie to ktoś by to wogóle kupił...i się męczył oglądając to...?


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy sobie juz spokoj z tym tematem. 

Wiem co mam i wiem co widze. Zreszta widze to samo na waszych zdjeciach. Maciej w tescie MS ma w minusach to o czym piszemy i wyjasnia kiedy zauwazalne kiedy nie. 

 

Co do halasu Epson - Sony teraz gdy sony u mnie popracowal troche powiem tak. W trybie high jest irytujacy w trybie low slyszalny. Podobno sony hw55 ma poprawione chlodzenie (ja mam hw50). 

Wiec znowu na przekor tobie, dla mnie halas Sony hw50 i epson 5650 jest na podobnym poziomie. 

 

To juz naprawde ostatni moj post z toba. Bo jak widac nie ma to sensu. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiem co widzę" napisaleś...Ale oczywiście ,że to co widzisz u siebie zgadza się z Twoimi odczuciami...gdybym miał taki obraz u siebie jak na Twojej fotce z łąką to wierz mi ,że miałbym te same odczucia i natychmiast pozbył bym się ekranu MS...




Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dajmy sobie juz spokoj z tym tematem. 
Wiem co mam i wiem co widze. Zreszta widze to samo na waszych zdjeciach.
 

 
To juz naprawde ostatni moj post z toba. Bo jak widac nie ma to sensu. 
 

Oczywiście, że dalszy dialog nie ma sensu skoro wg.twoich oczu moje i twoje fotki są tak samo zdegradowane jeśli chodzi o jasność po bokach i dla ciebie to to samo....

MERY KRISTMAS EWRYŁON.... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepychacie się jakby TV nawet te najlepsze nie miały podobnych lub innych problemów z równomiernym wyświetlaniem obrazu...

w przykładowym budżecie 10k (tv vs arl + proj) wygrywa projektor, tak jest było i pewno będzie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, subfan napisał:

Kolege poniosło chyba. Za około 10k mam 82" Samsunga 4k i chcesz powiedzieć że projo plus ekran za 10k będzie miał lepszą jakość obrazu ,jasność, kontrast itp itd ? Wygra na pewno pod względem wielkości. 

MS 110'' + Mi Laser = 10800 zł po cenach pierwszy lepszy link z google. VS zwykły Samsung LED ? oky....masz poczucie humoru.

BTW: obraz z TV ssie, zwłaszcza nowych.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Obraz z projektora nigdy ,podkreślam nigdy nie będzie lepszy niż obraz z tv i to nie jakiś bo 4k z prostej przyczyny - będzie to obraz odbity. To tak jak byś chciał powiedzieć że światło lampy halogenowe odbite od lusterka będzie jaśniejsze i lepsze niż z niej samej - bez sensu . 

Sam będę wybierał w przyszłym roku i czuje że taki dylemat jest po prostu ewolucją kina domowego. Duży tv vs projektor laserowy np wemax one z ekranem np clr. Największym jednak plusem projektorów jest ekran tzn wielkość wyświetlanego obrazu a nie jego jakość i twierdzenie że " tak jest ,było i pewno będzie " jest nazbyt śmiałe obstawiajac tak śmiało wyższość proja.  

I co znaczy " obraz z tv ssie " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskryminujesz projektor bo działa tak nie inaczej ? technologia w której są wykonywane obecne TV też ma wiele wad i problemów a co gorsza niszczy oczy, zwłaszcza dzieci.

Pomyśleć że starożytni używali luster do odbijania światła i wychodziło im to całkiem nieźle, dzisiaj lustra są wykorzystywane do rozjaśnienia lub optycznego powiększenia pomieszczenia i nie jest to bez sensu. Może dlatego że nikt nie oczekiwał +10 do jasności... jeśli masz tak oczekiwania to faktycznie kup TV.

Jesteś ewenementem (i zapewne teoretykiem), nie znam osoby, która powie że obraz z TV jest lepszy, dajmy nawet większy budżet na tv i tak będzie ssał. Nie będę się odwoływał do kontrastu, rozpiętości, detalu bo nie to jest problemem.

ssie = "nie fajny"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak sie ma ten Xiaomi w stosunku do

sony hw55

JVC rs540 

sony 4k 270.

 

Uplasuje sie gdzies tutaj? sony hw55 nie ma ani "psudo 4k" ani HDR. 

 

ps. 

Poszukalem info na temat xiaomi. Myslalem ze ma pseudo 4k i HDR. A nir posiada rzadnych tych bajerow. wiec sobie odpuszczam. 

Niech Xiaomi wyda nowszy model z 4k i hdr to zobaczymy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Haha kolega chce nawet z wyższym budżetem? Może porównamy obraz OLED z projem?  Jestem ewenementem i nie znasz nikogo kto powie że obraz z tv jest lepszy niż z proja? Musisz znać mało osób w takim razie i idź po prostu sobie do byle marketu popatrz na oledzika i idź popatrz z takiej odległości na obraz z proja tym bardziej w różnych warunkach zaciemienia pokoju .  Jodas ma dobry projo, Bipo- niech oni się wypowiedzą może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy wydrukowali pierwszy oled.  Docelowo takie telewizory będą sprzedawane w rolkach i rozwijane na ścianie. 100" i wiecej to będzie szara rzeczywistość. Wtedy projektory stracą sens.

Póki co pare lat temu zrezygnowałem z TV na rzecz 106" alr. Delikatny hotspot widac tylko na jasnym jednolitym tle. Na co dzień jest to nie do wychwycenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... i szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, philippo napisał:

Chińczycy wydrukowali pierwszy oled.  Docelowo takie telewizory będą sprzedawane w rolkach i rozwijane na ścianie. 100" i wiecej to będzie szara rzeczywistość. Wtedy projektory stracą sens.

Póki co pare lat temu zrezygnowałem z TV na rzecz 106" alr. Delikatny hotspot widac tylko na jasnym jednolitym tle. Na co dzień jest to nie do wychwycenia.

I nie przeszkadza ci slaby kontrast i jasnosc w dzien? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran magic screen przez swoja cene jest naprawde dobrym rozwiązaniem i chyba najtańszym Arl.

Miałem go dwa lata ale denerwowały mnie cechy,o których mowicie czyli hot spoty ,srebrzenie na jednolitym tle(niebo trawa itp) ciemniejsze boki ale są inne Arl pozbawiony tych cech.to tak jak z telewizorami są lepsze i gorsze ale przewaznie lepsze to drozsze czyli segment premium.

Choć teraz bardzo szybko zwiększają się rozmiary tv.więc teraz na ces 2019 ma być zaprezentowana konsumencka wersja oleda rozwijanego ,który ma trafić do sprzedazy juz pod koniec stycznia. Jezeli nie przesadza z początkową cena jako nowośc np 25 -30 tys to za dwa ,trzy lata jak koszty spadna to 120 cali w cenie 50 tys w dół i większośc zapomni o projektorach. a przez to że tak duże rozmiary będa schowane w skrzyni więc nie bedzie klopotow z transportem i wniesieniem do pokojów w porownaniu z  dużymi rozmiarami tv.

pojawia się takze wersje the wall samsunga .dlatego powstrzymałem się z zwymianą projektora do 2020 lub 2021.

co na to producenci projektorów- sądze,że  potentaci rynku czyli sony ,jvc czy epson powinni zaprezentowac takie rozwiązania ,których nie posiadaja terazniejsze projektory nawet te najdrozsze no i ceny musza spasc.inaczej projektory skończą jak polaroid...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lolo2 napisał:

I nie przeszkadza ci slaby kontrast i jasnosc w dzien? 

Mam budżetowo czyli MS100 (led)+w1070 i nie przeszkadza, mam osobne pomieszczanie, które w dzień bez problemu zaciemniam. Brakuje mi upłynniacza i trochę jasności ale za wszystko dałem mniej niż 5000 zł, sufit biały, ściany jasnożółte... tylko kurtyny na oknach.

Rodzice mają bodajże OLED55B7V, fakt ma swoje zalety i potrafi ładnie dać po oczach ale w ogólnym odbiorze wolę swój zestaw.

5 godzin temu, subfan napisał:

Może porównamy obraz OLED z projem?

są nawet na tym forum

2 godziny temu, philippo napisał:

Chińczycy wydrukowali pierwszy oled.  Docelowo takie telewizory będą sprzedawane w rolkach i rozwijane na ścianie. 100" i wiecej to będzie szara rzeczywistość. Wtedy projektory stracą sens.

do dnia dzisiejszego nie ma normalnego i nie psującego się oleda, ile lat ma ta technologia ? już się zdążyła zestarzeć. Dziś chcąc kupić 100'' trzeba sprzedać nerkę, samochód i pół mieszkania. Przypominam że to jest "tylko 100'' "

Fajnie mieć duże, zastanówcie się czy na pewno chcecie mieć takie TV w salonach, każda platforma cyfrowa to szmira nie obraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The wall samsunga (albo The Frama) ma jeden na forum. Juz 3 raz w naprawie. :)

 

Mysle ze narazie ceny TV beda zaporowe, ale z drugiej strony dobry projektor 4k i ekran to tez koszt 25 - 30 tysiecy. Jezeli tyle mialby kosztowac TV 110 - 120". To cena chyba akurat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny abstrakcyjne, po za tym przyjmujecie założenie że projektory stają w miejscu a producenci nie wiedzą co to konkurencja.

Cała ta dyskusja jest głupia i bezsensowna.

TV jest wygodniejszy i bardziej uniwersalny, tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Na dłuższą metę projektory są skazane na porażkę vs tv z prostego względu - powietrze przez które jest rzucany obraz jest zakurzone i latają sobie w nim różne zanieczyszczenia w zależności od kraju czy pory roku. Oglądanie w próżni przecież odpada. Wyświetlasz z 3-4 m ok ale zauważ ile tego shitu napotyka obraz pędzący do ekranu który też nie jest perfekcyjnie gładki, pomyślał ktoś o tym ? Telewizory będą górą tak czy inaczej ze względu na budowę zamkniętą  a to czy będą cienkie czy jak rulon tapety to już sprawa rynku. Jest już 8k prawda ? I tylko od nas głupich i naiwnych klientów zależy czy będzie 16k ,producentów nie interesuje czy to ma sens i czy ludzie kupujący to w ogóle zauważą tak ostre szczegóły swoimi oczami. Jest klient jest i produkt. Taki wyścig może na mniejszą skalę był wcześniej z megapixelami w aparatach i co a no to że po 21 megapixelach czy jeszcze nawet więcej wrócono do 12 czy 16 bo takie w zupełności wystarczą.  No ale po co były 21 i większe, po to bo głupi klient kupując smartfona córce czy synkowi pytał na wstępie o ilość megapixeli w aparacie. Producenci wiedzieli dokładnie że to śmiechu warte ale skoro ludziska chcą to dostaną. 

@fetek rozmawiałem dziś 20min z miłym pracownikiem czy właścicielem magicscreen i moje zdanie pokryło się w 100% z jego zdaniem . Piszesz kilka razy że masz MS więc zadzwoń i posłuchaj wykładu na ten temat od człowieka który wie trochę więcej o tym czym handluje od Ciebie.  Na marginesie ,ma też 65 oleda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, subfan napisał:

powietrze przez które jest rzucany obraz jest zakurzone i latają sobie w nim różne zanieczyszczenia w zależności od kraju czy pory roku. Oglądanie w próżni przecież odpada.

No. A bierzesz pod uwagę powietrze pomiędzy oczami a ekranem tv? Powinieneś, bo też latają paprochy i obraz nie jest perfekcyjnie gładki ;)

Jak dla mnie opinia roku.

Co do tematu - zasadnicza różnica pomiędzy projektorem a tv jest sposób odbierania obrazu przez widza. Z proja jest to światło odbite od ekranu - tak właśnie widzimy świat, dzięki światłu odbitemu.
Ekran tv, niezależnie od technologii, to w uproszczeniu - żarówka.

Czaisz różnicę? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo że mieszkanie w syfie szkodzi zdrowiu, skoro masz tak ekstremalne warunki to martw się o zdrowie nie projektor.  Chropowata powierzchnia spełnia swoje konkretne funkcje, właśnie wylizany jak psu jaja obraz generowany przez nowe TV jest tak idealnie syntetyczny że aż męczący i to jest ich największą wadą.  

Po za tym naprawdę nie wiem czy chce siedzieć przed 100'' latarką... wystarczy mi mała 5'' w kieszeni. Ja jestem specyficzny, dbam o zdrowie w tym o oczy.

8k gdzieś tam jest, ja w PL nie widzę nawet porządnego FHD ile lat mam czekać ? W salonie mam 50cali LCD LG bo do gniota z satki wszystko inne jest za dobre a nawet tu czasem człowieka zadek ściska.

Godzinę temu, subfan napisał:

rozmawiałem dziś 20min z miłym pracownikiem czy właścicielem magicscreen i moje zdanie pokryło się w 100% z jego zdaniem . Piszesz kilka razy że masz MS więc zadzwoń i posłuchaj wykładu na ten temat od człowieka który wie trochę więcej o tym czym handluje od Ciebie.  Na marginesie ,ma też 65 oleda. 

ale po co ? co mi to da ? Na dzień dzisiejszy jest to najlepszy ekran w swojej cenie, ja się nie przechwalam budżetem którego nie mam tylko stawiam a realne i osiągalne rozwiązania. Podałem Ci konkretny pakiet za 10 tyś zł, Ty wyskoczyłeś ze zwykłym tanim i mniejszym TV, z czym Ty masz problem ? lustra złe, powietrze złe a może tabletki nie te ?

Ja nie filozofuje jak ty, podałem konkretne rozwiązanie na dzień dzisiejszy. Zmienia się wszystko i nikt nie wie co będzie za kilka lat, kolorowe zwijane ekrany widzę od lat a dzisiaj cena zwykłego dużego TV to kuriozum.  Może nikt już nie będzie miał TV tylko okulary albo jakieś implanty do i tak wypranych mózgów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

I właśnie rozwiązanie na dzień dzisiejszy to - projektor nie dorówna tv w " niejaskiniowych " warunkach nigdy. I na tym można było by skończyć dyskusję ale nie po to się kupowało proja żeby odejść z podkulonym ogonem z takiej dyskusji.  

@burz czaję różnicę bo zwróć uwagę że wcześniej napisałem to samo co ty tylko innymi słowami o świetle odbitym i żarówce .

No i najważniejsze- nie wyświetlał mi się nigdy obraz oczami , nie wiem jak tobie burz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, subfan napisał:

I właśnie rozwiązanie na dzień dzisiejszy to - projektor nie dorówna tv w " niejaskiniowych " warunkach nigdy. I na tym można było by skończyć dyskusję ale nie po to się kupowało proja żeby odejść z podkulonym ogonem z takiej dyskusji.

temat dotyczy "końca ery projektów", nie kto gdzie lepszy... ludzie mają salony przerobione na kina z musu, nie chęci. Po za tym chyba zapomniałeś ile gratów, kabli i głośników trzeba do pełni szczęścia...

Już Ci pisałem że cała dyskusja jest bezsensowna i głupia, podobnie jak część Twoich argumentów.

W jaskini batmana gdzie wchodzimy w pro ekrany, projektory o przekątnej wielkości całej ściany o TV nawet nikt nie myśli, bo takich po prostu nie ma.

Kup sobie do salonu te 82'' i katuj się codziennym salonowym materiałem. A jak masz małe dzieci to kup do pakietu pokrowiec. Filozofuj, dzwoń po sklepach, czytaj fora..

bądź szczęśliwy :) ja idę na film, gówniany mam sprzęt ale fun większy niż u Ciebie w salonie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, subfan napisał:

No i najważniejsze- nie wyświetlał mi się nigdy obraz oczami , nie wiem jak tobie burz.

Tego akurat nie rozumiem - masz na myśli, że widzisz oczami? To chyba dobrze. Choć pomiędzy ekranem a siatkówką masz powietrze. Zanieczyszczone. To niedobrze.
;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.