Skocz do zawartości
IGNORED

Kanał Centralny najważniejsza cześć systemu...


Gość Marcinos89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Witam

Zwracam się do was z prośba o pomoc. A mianowicie poszukuje jak najlepszego głośnika centralnego który nic nie dodaje od siebie a odwzorowuje naturalny dialog w filmach czyli głos ludzki ... cena to powiedzmy do 5-5,5 tys. Chciałbym aby każdy kto Doda coś od siebie podał argumenty przemawiające za dana konstrukcja... dodam iż wybiorę z 5 sztuk które będę chciał po tem przetestować i wybrać taka która najlepiej wypadnie pod względem barwy i odzwierciedlenia realizmu... reszta sprzętu na ta chwile nie ważna, będzie centralny to i pójdzie reszta zestawu z tej samej firmy... dodam ze nie boje się metrowych kolumn pod warunkiem ze oddadzą to na czym mi zależy...

Z góry bardzo dziękuje za pomoc... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a mnie zawsze wydawalo sie , ze centralka jest czescia kina domowego i powinna byc z tej samej serii co reszta glosnikow.

Chyba powinienes szukac calego zestawu a nie skupiac sie na jednym glosniku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

No a co jest napisane ???? Ja nie rozumiem Polaków/polaczkow... czytać nie umiecie czy tylko piszecie by zaśmiecać wątek???? Co „ kwasior21 „ ??? Robisz to specjalnie by mnie wkor... tak jak większość tu na tym forum robi docinajac i głupio pier**l... bez potrzeby  ??? 

 

Jest napisane jak wół !!!! „ będzie centralny to i pójdzie reszta systemu z tej samej firmy/serii „ 

za takie pisanie to ja tobie już podziękuje w tym wątku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być tej samej firmy. Ja tak nie mam i to świadomy zabieg!

Nie będę się rozpisywał ktoś w to wierzy ok, ktoś chce mieć dobry centralny i dobre fronty zrobi jak ja.

Polecam: PMC Twenty C - stara linia, wyprzedawany,

Tannoy Precision 6C - dało się go dostać za 1500 zł!! i to jest kiler cena, za którą nie należy się zastanawiać.

Monitor Audio Gold 350

Klipsch RC64 III

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Marcinos89 napisał:

No a co jest napisane ???? Ja nie rozumiem Polaków/polaczkow... czytać nie umiecie czy tylko piszecie by zaśmiecać wątek???? Co „ kwasior21 „ ??? Robisz to specjalnie by mnie wkor... tak jak większość tu na tym forum robi docinajac i głupio pier**l... bez potrzeby  ??? 

 

Jest napisane jak wół !!!! „ będzie centralny to i pójdzie reszta systemu z tej samej firmy/serii „ 

za takie pisanie to ja tobie już podziękuje w tym wątku... 

Oczekujesz odpowiedzi, oczekujesz dyskusji - sam całkowicie ignorując zasady Regulaminu i netykiety. Nawet gdyby @kwasior21 nie do końca swoją odpowiedzią wpisał się w Twoje oczekiwania, to Twój post w odpowiedzi jest zwykłym chamstwem. O "kulturze" a raczej braku kultury w raporcie, a kuriozalne należy nazwać Twoje w nim zgłoszenie i przy okazji negatywną oceną Forum nie spotkałem się do tej pory. To "wesołych świąt" po tej ocenie mogłeś sobie w takim razie darować. O "polaczkach" i tego typu tekstach nie wspomnę - pokaz żenady. Chyba pomyliłeś miejsca. Dlatego za całokształt Twojej bytności nałożone zostają przez moderacje odpowiednie restrykcje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.