Skocz do zawartości
IGNORED

Pytanie dotyczące pilota Logitech Harmony


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do właścicieli Harmony. Chciałbym w nim zrobić (o ile się da) regulacje głośności z tzw "przeplotem". Nie wiem jak to fachowo nazwać. Chodzi o to że jak obsługuję odtwarzacz to żeby ciągle nie wchodzić na wzmacnaicz żeby zmienic głośność. Pamiętam że nawet najtańsze piloty z lidla miały taką opcję, ale tutaj nie mogę tego znaleść. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już drugiego pilota Harmony i przy ustawianiu grupy urządzeń np. Listen to music (jak na zdjęciu wyżej), program pyta, że jak pilot obsługuje odtwarzacz CD to czy głośność ma być sterowana przez wzmacniacz. Oczywiście wzmacniacz musi być dodany wcześniej do pilota Logitech.

Ale szczerze powiem że działało to różnie. U mnie przy obsłudze pilotem DVD automatycznie sterowało głośnością w TV,natomiast przy obsłudze CD w sprzęcie HI-FI już nie chciało automatycznie sterować głośnością w wzmacniaczu. Próbowałem to ustawiać w aplikacji Logitecha,pisało że jest OK,ale funkcjonować nie chciało. 

Jest jeszcze opcja nauczenia pilota komend  z oryginalnych pilotów,ale nie chciało mi już sie w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebalem trochę. Zrobilem jak napisaliscie. Odtwarzam muzyke ze strimera Onkyo więc ustawiłem go jako źródło, oraz wzmacniacz jako regulacje vol. Sync i co. Nie działa. Jeszcze kilka razy próbowałem i ciągle nie działa. Po wejściu na onkyo regulacja głośności nie działa. Okazało się że trzeba wejść na główny ekran (czerwony) z nagłówkiem Listen to music i w tedy działają oba urządzenia. Tj onkyo i reg głośności wzmacniacza. Dzięki. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.