Skocz do zawartości
IGNORED

Co wybrac ? Sony czy Bose?


Mateusz Ośko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zastanawiam się nad zakupem, małego zestawu kina domowego, i mam wielki problem.

1. (Nowe) Bose soundtouch 300 + acustimass 300

2. (Nowe) sony ht-zf9 

3. (Uzywane) Sony STR-dn 1050 + bose Acustimass 6 5.1 

Pierwsze dwa słuchałem i brzmią bardzo podobnie, więc skłaniam bym się na Sony Ale w cenie Sony mam używany zestaw nr. 3 i tu pojawia się dylemat 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sony ht-zf9 - porażka brzmieniowa bez tyłów. Znacznie lepiej wypada HT-RT4 w stosunku jakość brzmienia do ceny.

Bose soundtouch 300 - kompletnie oderwana cena do jakości brzmienia. Ale brzmi całkiem przyjemnie dla ucha, co jest domeną produktów Bose.

Sony STR-dn 1050 - klasyka SONY ostatnich lat - w kinie pokazuje pazur, w muzyce polegnie z każdym możliwym wzmacniaczem stereo od 1000 złotych wzwyż. Jeśli już ma być tylko do kina - jest to całkiem sensowny wybór, ale osobiście stawiałbym na krok w bok - MODEL 790. Nowy, bez udziwnień sieciowych za to nowe formaty obrazu i dźwięku (DOLBY VISION +DOLBY ATMOS).

Brzmi całkiem poprawnie, na pewno w przedziale do 1700 złotych mocna pozycja w kontrze do wszelkiej maści soundbarów (nawet tych za 3-4K)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wybrałem zestaw numer dwa. Udało mi się go kupić za 1500zl !!! I powiem że w tej cenienie jestem super zadowolony. Miało nie być kabli Ale CCC wygrało;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.