Skocz do zawartości
IGNORED

Polski tenis po Radwańskiej


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

W polskim tenisie skończyła się pewna epoka. Agnieszka Radwańska nie będzie już dłużej występować na światowych kortach.

Co teraz? Osobiście od jakiegoś czasu kibicuję Idze Świątek. W tej chwili gra w eliminacjach turnieju WTA w Auckland. Jeden mecz już wygrała, teraz prowadzi z Claire Liu z USA 2:1 i 5:2 i ma punkt meczowy przy serwisie przeciwniczki. Trzymam kciuki!

 

 

Wygrała!

Wygrała 3:6, 7:5, 6:2 z wyżej klasyfikowaną przeciwniczką (179 vs. 142 miejsce rankingu). Został jej jeszcze jeden mecz eliminacji a później turniej.

W męskim tenisie jest Hubert Hurkacz który o ile pamiętam gra gdzieś w Indiach. Wielki talent Janowicz gdzieś ugrzązł, są jeszcze Magda Linetty i Magdalena Fręch (WTA 162).

Niedługo Australian Open na którym Linette wystartuje od razu w turnieju a pozostałe dwie Panie walczyć będą w eliminacjach.

 

 

 

Czy po odejściu Radwańskiej w polskim tenisie coś się ruszy? Pierwsze informacje będziemy mieś już wkrótce bo Australian Open startuje 14 stycznia a kwalifikacje od 8-11 stycznia. Trójka Polek, dwóch Polaków (Kamil Majchrzak w kwalifikacjach), będzie komu kibicować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Czy po odejściu Radwańskiej w polskim tenisie coś się ruszy?

Nie. Myślę, że masz zbyt optymistyczne podejście do tematu. Znam troszkę polskie środowisko tenisowe. Nasi młodzi zawodnicy w jednym są najlepsi, a mianowicie w rzucaniu rakietą o kort, jak coś nie wyjdzie. Przejedź się na jakikolwiek mecz młodych tenisistów, to zobaczysz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna kibicuję Magdzie Linette, teraz również Idze Świątek. Mam nadzieje, że przynajmniej jedna z nich "odpali".

Na facetów zupełnie już nie liczę, był jeden  - Janowicz, nie wierzę jednak, że uda mu się wrócić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posucha będzie, tak jak przed Radwańską.

Chyba, że Iga...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, iro III napisał:

Od dawna kibicuję Magdzie Linette

To masz niezłe samozaparcie.  Nie żebym coś miał do Magdy, bo też coś osiągnęła w tej trudnej dyscyplinie, ale to całkiem nie ta liga.

17 godzin temu, iro III napisał:

również Idze Świątek

... strasznie się wszyscy Igą nakręcają, w czasach gdy Radwa była w Top10 nikt by nie zauważył, to tylko pokazuje jak trudno będzie komukolwiek osiągnąć poziom Agnieszki.  Świątek pomimo młodego wieku już zaliczyła poważną kontuzję, to źle wróży na przyszłość, pozostaje być dobrej myśli.

17 godzin temu, iro III napisał:

był jeden  - Janowicz, nie wierzę jednak, że uda mu się wrócić

Gość o gabarytach Isnera ale poruszający się po korcie z dynamiką Djoko - dobra koncepcja ale to się nie mogło udać.  Szkoda, bo pomimo kontrowersji na pokaz on miał całkiem chłodną głowę i potencjał, ale ze zdrowiem jeszcze nikt nie wygrał, niestety...

W dniu 30.12.2018 o 00:20, Jaro_747 napisał:

Wygrała!

Gratulacje.  Niestety w 3 rundzie 2:1 dla Cepelowej, niespełnionej nadziei czeskiego tenisa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Zbig napisał:

... strasznie się wszyscy Igą nakręcają, w czasach gdy Radwa była w Top10 nikt by nie zauważył, to tylko pokazuje jak trudno będzie komukolwiek osiągnąć poziom Agnieszki.  Świątek pomimo młodego wieku już zaliczyła poważną kontuzję, to źle wróży na przyszłość, pozostaje być dobrej myśli.

Nie czytam specjalnie mediów więc nawet nie wiem. Mnie wpadła w oko gdy obejrzałem kilka jej występów w Eurosporcie przy okazji turniejów przed Wimbledonem. Spodobał mi się jej styl i inteligencja. Ta dziewczyna na korcie myśli, co wbrew ozorom nie jest takie oczywiste. Ona fajnie potrafiła zmienić styl gry gdy przegrywała i to dawało rezultaty. No i nie poddawała się i wyciągała wydawałoby się przegrane mecze.

Dzisiaj przegrała (7 podwójnych - serwis do poprawienia), ale zobaczymy jak pójdzie jej w Australian Open.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jaro_747 napisał:

Dzisiaj przegrała, ale zobaczymy jak pójdzie jej w Australian Open.

Spokojnie, 3 runda w Auckland to w jej wieku całkiem dobry wynik.  Lepiej niech się nie spieszy za bardzo.  Spójrz na ranking WTA.  Pierwsza zawodniczka poniżej 20 lat zajmuje w nim 58 miejsce a pierwsza poniżej 18 - 93.  Jak w tym roku zdoła wejść do pierwszej setki to będzie super wynik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem ten mecz. Trochę szkoda bo niewiele brakowało. Myślę, że do setki wejdzie bo właśnie przeczytałem, że ma w miarę stabilnych sponsorów, więc będzie kasa żeby pojeździć i pozbierać punkty. Teraz tylko pilnować żeby nie przegiąć z obciążeniami bo na tym etapie kontuzja to najgorsze co może się trafić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pietrzak napisał:

Pamiętam czasy, kiedy trzy pierwsze nie miały jeszcze 18 lat. 

Stefka Graff śmiała się, że czas na emeryturę, bo własnie skończyła 19.

Tylko że te czasy się definitywnie skończyły.  Próby chodzenia na skróty kończą się tak jak w przypadku Belindy Bencic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Iga przeszła pierwszą rundę eliminacji Australian Open. Trochę horroru było, w drugim secie była dwie piłki od odpadnięcia. Wynik 1:6, 7:6(4), 7:5.

Widać, że ma problem z koncentracją na początku meczu, to już któryś raz wysoko przegrywa pierwszego seta.
Więcej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zbig napisał:

Nie pompujemy tu balona? Linette przegrała w Hobart z zawodniczką z czwartej setki rankingu...

Sam pisałeś że Linette to nie ta liga. Chciałbym się mylić, ale ona już chyba pewnego poziomu nie przeskoczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jaro_747 napisał:

Sam pisałeś że Linette to nie ta liga. Chciałbym się mylić, ale ona już chyba pewnego poziomu nie przeskoczy.

W sensie że nie top10 ale na wejście do pierwszej 50 ją stać a tu taka wtopa... A liczyłem na dobry zacięty półfinał z Cornet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt że jednak zawód. Lecieć do Australii żeby przegrać z zawodniczką z czwartej setki to trochę głupio.

Mnie zawsze bawi jak w pierwszej rundzie spotykają się np. dwie Czeszki. W domu mogłyby sobie zagrać ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świątek na pewno zajdzie dalej niż sredniaczki typu Magdy Linette ale czy dorówna Radwańskiej trudno dzisiaj powiedzieć, ten rok pokaże. Osobiście duże nadzieje pokładałem w Hurkaczu, to miałby być taki polski Andy Murray ale po blamażu z Cilicem w US Open straciłem wiarę. Zawodnik z taki warunkami tak łatwo ostatnio daje się przełamywać, niepojęte. Taki Isner ma praktycznie tylko potencjał serwisowy ale go wykorzystuje maksymalnie i rzadko daje się przełamywać sporo porażek to tiebreaki. Słynny mecz z Mahutem w Wimbledonie, kilkadziesiąt gemów bez przełamania z rzędu. Albo taki Raonic, a Hurkacz co? miał okres dobrego serwowanie na początku zeszłego sezonu, a potem jakoś zmiękł:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" W pojedynku z oznaczonym "15" Francuzem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (ATP 88) posłał aż 16 asów i wygrał 84 proc. punktów rozegranych przy własnym podaniu. Mimo tego potrzebował rozgrywki tiebreakowej, aby zwyciężyć w premierowej odsłonie. W drugim secie Polak osiągnął już większą przewagę i przy stanie po 4 wykorzystał słabszą postawę rywala, zdobywając jedyne w meczu przełamanie. Po 79 minutach pokonał 7:6(5), 6:4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (ATP 329). "

 

Hmmm...

Z zawodnikiem z czwartej setki taki bój? Nie wiem, nie widziałem, ale biorąc pod uwagę że za kilka dni startuje w Australian Open to jakoś kiepsko to widzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Iga właśnie gra. Pierwszy set 6:6 i tie-break. Wygrała 7-1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Iga prowadzi w drugim secie 5:2 i serwuje.

Jeeest!

7:6, 6:2 w godzinę osiemnaście minut. Pięknie!

Przeciwniczka była nieco wyżej notowana (WTA 17o vs. WTA 178 Świątek), ale 4 lata starsza i z pewnością bardziej ostrzelana.

W następnej rundzie Iga zagra z Danielle Lao (USA), WTA 169 więc zdecydowanie w zasięgu. Amerykańska Chinka gra trzeciego seta, może trochę bardziej się zmęczy. No i to stara baba jest, ma 27 lat ;-))).

 

Jest - wynik typowy dla kobiecego tenisa - 6:1, 2:6, 6:1, przy czym wygrała ta niżej notowana z dwóch Amerykanek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Magda Linette zmierzy się z rozstawioną z numerem czwartym Naomi Osaką na otwarcie w wielkoszlemowym Australian Open. Japońska tenisistka to triumfatorka ubiegłorocznej edycji US Open. Tymczasem Hubert Hurkacz zagra z Ivo Karloviciem. "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kiepsko to widzę. Hurkacz jak się spręży to może wygrać, ale Linette? Chociaż kto wie, w kobiecym tenisie wszystko jest możliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jaro_747 napisał:

Hurkacz jak się spręży to może wygrać,

Będzie ciężko. Grał z nim w zeszłym roku i  było na styk, w dwóch tiebreakach i tylko po jednym przełamaniu. Karlovic posłał kilkanaście asów i bez DF, których Hurkacz miał aż 6 a asów tylko kilka i mimo to wygrał. Wszystko będzie więc zależeć od dyspozycji serwisowej Hurkacza, jak nie da się przełamać to wygra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurkacz powinien wygrać jeżeli tylko zagra równo.  Natomiast porażka Osaki z Linette to była by mega sensacja. Aczkolwiek Naomi ostatnio nie prezentuje najwyższej formy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, dzisiaj Panie zaczęły wcześniej. Jak się zorientowałem, to było już po pierwszym secie, Iga rozniosła Chinkę 6:1.

Drugi jest bardziej wyrównany, dla zainteresowanych:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na razie bez przełamań, idą łeb w łeb, 2:2.

Jest dobrze, Lao przełamana na 3:2, Iga serwuje.

Po przełamaniu zawsze jest trochę strachu ale nie, Świątek wygrywa swój serwis i jest 4:2. Teraz wystarczy spokojnie wygrywać swoje podania.

Jest!

Było trochę strachu bo po podwójnym błędzie serwisowym Lao wygrała wymianę i było 30:0, ale Polka wygrała wszystkie kolejne piłki i mamy 5:3.

Koniec!

Iga Świątek wygrywa 6:1, 6:3 i wchodzi do turnieju głównego Australian Open.

Ciekawe na kogo trafi w pierwszej rundzie. Patrzę i widzę że może trafić na Szarapową która z rankingiem 30 będzie grała z kimś z kwalifikacji. To by były dopiero jaja, ale nie życzę Idze przeprawy z ryczącą jak bawół Rosjanką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,,,

Kompletnie kobitki nie kojarzę a teraz widzę, że w zeszłym roku doszła do trzeciej rundy. Ale w zeszłym roku to jak pamiętam w AO jakieś kompletne szaleństwo z wynikami było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ale w zeszłym roku to jak pamiętam w AO jakieś kompletne szaleństwo z wynikami było.

Dlaczego?  Jedynka z dwójką spotkały się w finale...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zbig napisał:

Dlaczego?  Jedynka z dwójką spotkały się w finale...

W finale tak, ale jak pamiętam po drodze straszne jaja były.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurkacz wygrał z Ivashką w finale chalengera w Canberrze, to dobry znak bo niedawno z nim przegrał ale dyspozycja serwisowa nadal problematyczna, tylko 4 asy i 6 DF. Trochę słabo na Karlovica, może oszczędzał rekę, w sumie 64% wygranych punktów przy własnym serwisie i dwa razy dał się przełamać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie! A jak obstawiają bookmacherzy?

Ja bym jednak stawiał na Serenę. A u facetów to muszę spojrzeć w drabinkę.

No nie wiem, może być finał Djokovic-Nadal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Ja bym jednak stawiał na Serenę

Myślisz że trzeci raz jej się taki fart przydarzy jak miała w zeszłym roku na Wimbledonie i w US Open?  Nie sądzę, i nie wierzę że zdoła zagrać 7 meczów na krzywej wznoszącej.  Stawiam na którąś z pierwszej ósemki rankingu, może Petra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.