Skocz do zawartości
IGNORED

Polski tenis po Radwańskiej


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale Rublow też zdaje sobie z tego sprawę.

Jak dla mnie on jest dosyć jednostronny i recepta byłoby mieszanie różnych zagrań, kierunków, długości, tempa. Tylko jak to zrobić gdy przeciwnik wali takie atomowe strzały? Łatwiej powiedzieć niż zrobić.

inną szansę widzę w tym, że Rublow jak mu nie idzie to lubi się wściekać i traci koncentrację. Tu akurat Hubi ma przewagę a ostatnio pokazał, że psychicznie jest mocny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni gem masakra, ale dał radę.

W sumie to zabił Rublowa spokojem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem, że z Huberta nic wielkiego nie będzie, taki solidny średniak. To są te chwile, w których z przyjemnością można przyznać się do błędu i odszczekać....  Nawet jak nie pokona Sinnera to i tak takiej serii zwycięstw z takimi zawdnikami to nikt by się po nim nie spodziewał. Te zagrania na maksymalnym ryzyku po linii z backhandu w obronie breaków w ostatnim gemie. Trzeba mieć jaja.. Wielkie gratulacje i szacunek!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy zagrał tak, że zakląłem szpetnie bo piłka była wykładana, ale liczy sie to, że po tych nieudanych zagraniach potrafił się opanować.

Jakieś pół roku temu padłby w trzech setach, teraz mimo problemów potrafił wytrzymać nerwowo i zagrać na naprawdę wysokim poziomie. Te jego crossy na crossy Rublowa były zabójcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał chyba 50 na 50. Na papierze większe szanse dla Hurkacza bo pokonał trudniejszych przeciwników ale Sinner też jest w gazie i umie odwracać losy spotkań. W dodatku grali w parze ostatnio. Mentalnie obaj mocni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinner pograł półfinał godzinę dłużej. Mecz był bardziej grą błędów. Hubi większość spotkań miał na plusie W/UE plus lepszy serwis, którym sporo punktów wygrywał. Jeśli utrzyma poziom gry z trzech ostatnich spotkań to wygra. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe wrażenie robi gra Huberta w defensywie.  Te shoty Rublewa na przemian po crossach były naprawdę imponujące a Hubi do większości spokojnie dobiegał i odgrywał pod końcową linię.  Do tego spokój w rozgrywaniu akcji jak już przejął inicjatywę w wymianie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Radwańska udała się na emeryturę pomyślałem koniec z naszym tenisem

A tu, dzieje sie więcej jak parę lat temu

Oby tak dalej :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Jednak obstawiam Sinnera, ale kto wie?

Myślę że będzie podobnie jak w Paryżu w 2012, z tym że w roli Janowicza wystąpi Jannik a Ferrerem będzie Hubert.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 19:04, Zbig napisał:

20 lat i już zaliczyła dwie poważne kontuzje skutkujące wielomiesięcznym pauzowaniem

Ojć.  Mam nadzieję że nie wykrakałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojć.  Mam nadzieję że nie wykrakałem.
Mam nadzieję, że wyjdzie z tego. Bez takich dziewczyn to całe WTA będzie przynosić straty do końca świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przesłanka wygranej Huberta;

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszystkie ostatnie typowania na tennis.com wskazywały porażki Hurkacza, zawsze się mylili, więc i tym razem tak będzie👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, audiofan01 napisał:

Kolejna przesłanka wygranej Huberta;

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszystkie ostatnie typowania na tennis.com wskazywały porażki Hurkacza, zawsze się mylili, więc i tym razem tak będzie👍

Widzę, że komentatorzy są troszkę pogubieni z tym finałem... 😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić - za 2-3 lata z BIG3 pewnie zostanie tylko Nole i możliwie, że bardziej jako odpowiednik Sereny. Typowanie wyników w dużych imprezach może przypominać loterię - jak dziś w WTA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dzarro napisał:

BIG3

już nie ma. Roger tak jak M. Ali, nie wie kiedy skończyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dzarro napisał:

Wynik się liczy... Brawo Hubi!

Trochę nierówno ale momentami całkiem po profesorsku było.  No i jakie towarzystwo na liście zwycięzców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janik przez pół drugiego seta przeżywał przegranego 12 gema pierwszego seta. Myślałem, że w drugim bedzię 6:0, a potem stres jak z Rublevem po dwóch przełamaniach ale koniec się liczy. Brawo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nierówno ale momentami całkiem po profesorsku było.  No i jakie towarzystwo na liście zwycięzców.
Nie ma co ukrywać - obaj przegrywali głównie sami ze sobą. Obaj oddali swoje serwisy w momencie własnej przewagi. Na szczeście Hubi zrobił to w znacznie bardziej komfortowej sytuacji. Sam fakt, że Hubi wygrywa kolejny mecz walcząc z tremą jest cennym doświadczeniem - jak i to, że potrafi przeczekać kryzys i daje kredyt zaufania tremie rywala. A jak potrafi wygrywać kiedy jest na fali - widzieliśmy w meczu z Rubliowem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, audiofan01 napisał:

Kolejna przesłanka wygranej Huberta;

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszystkie ostatnie typowania na tennis.com wskazywały porażki Hurkacza, zawsze się mylili, więc i tym razem tak będzie👍

No właśnie.

Po twoim wpisie wszedłem tam sobie i obejrzałem poprzednie typowania. Hurkacz miał juz przegrać i z Tzitzipasem i z Rublowem (dalej nie sięgałem). Mimo, że wcześniej obstawiałem Sinnera stwierdziłem, że skoro facet myli się z taką regularnością to pomyli się również tym razem. No i dzisiejszy mecz oglądałem z wyjątkowym spokojem mimo tych zawahań Hubiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Hurkacza!
Trafił z formą idealnie, ale też na słabo obsadzony turniej. Ważne, że to wykorzystał.
Szkoda, że nie zarobił takiej kasy (5 razy mniej), jak wcześniej płacili za zwycięstwo w tym turnieju, który traktowany jest podobno prestiżowo - jak 5 wielkoszlemowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jaro_747 napisał:

No właśnie.

Po twoim wpisie wszedłem tam sobie i obejrzałem poprzednie typowania. Hurkacz miał juz przegrać i z Tzitzipasem i z Rublowem (dalej nie sięgałem). Mimo, że wcześniej obstawiałem Sinnera stwierdziłem, że skoro facet myli się z taką regularnością to pomyli się również tym razem. No i dzisiejszy mecz oglądałem z wyjątkowym spokojem mimo tych zawahań Hubiego.

Finał typowało nawet dwoje redaktorów portalu i oba typy to zwyciestwo Sinnera. Kiedyś na tennis.com było forum, wpisałbym tym „znafcom” parę słów komentarza. Ogólnie ten „hype” na Janika był irytujący. Nastolatek, wczesniej przed nim tylko 3 duże nazwiska w tym wieku w finale, bla bla bla i Sinner się ugotował, a z tego co mówią i piszą to skromny fajny chłopaka i wraz z Hubim „to best nice guys on tour”. Przyszłość przed nim choć ma jeszcze dużo do rozwoju swojej gry, choćby gra przy siatce i serwis.

2 minuty temu, soundchaser napisał:

Brawa dla Hurkacza!
Trafił z formą idealnie, ale też na słabo obsadzony turniej. Ważne, że to wykorzystał.
Szkoda, że nie zarobił takiej kasy (5 razy mniej), jak wcześniej płacili za zwycięstwo w tym turnieju, który traktowany jest podobno prestiżowo - jak 5 wielkoszlemowy.

Oczywiście jak Sound to temat kasy oraz słabo obsadzony turniej🤪 w którym pokonał kilku „kelnerów” z  pierwszej dwudziestki i dziesiątki rankingu, startując z pozycji 37.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audiofan01 napisał:

Oczywiście jak Sound to temat kasy oraz słabo obsadzony turniej🤪 w którym pokonał kilku „kelnerów” z  pierwszej dwudziestki i dziesiątki rankingu, startując z pozycji 37.

Udajesz znawcę? A gdzie Novak, Federer, Nadal i paru innych?
Myślisz, że wtedy Hurkacz wygrałby? Zejdź na ziemię, przestań tylko słodzić, ale też spójrz krytycznie, a przynajmniej obiektywnie na sukces.
Napisałem, że odniósł sukces, bo trafił z formą, by wygrać z tymi kelnerami z pierwszej dziesiątki.
Chwała mu i też się cieszę, ale oczekuję bardziej profesjonalnych komentarzy od znawców, zamiast kółka różańcowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek mnie zaczyna wku... Co "przelatuje po tematach, to mi się czyta "polski penis po Radwańskiej"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi dodałbym jednak, że na początku turnieju sami nie bardzo wierzyliśmy w zwycięstwo z Szapowałowem. Hubi przegrywał sporo z czołówką - więc trudno się dziwić, że eksperci na niego nie stawiali . Od R3 za każdym razem grał z wyżej notowanym rywalem więc nie uchodził za faworyta. Akurat często jest tak, że zawodnik, który w drodze do finału przechodzi mocniejszych rywali w finale już nie daje rady. Na początku sezonu Sinner wyglądał lepiej - więc eksperci obstawili bezpieczny wariant. Przed finałem RG też chyba większość stawiała na Kenin. Fakty są takie, że w dokonaniach tenisowych Polska jest daleko w tyle za krajami takimi jak Białoruś czy Rumunia - więc bardziej zwraca się uwagę na ludzi z krajów, które mają po 10 zawodników w pierwszej setce.



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 28

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.