Skocz do zawartości
IGNORED

Polski tenis po Radwańskiej


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jacchusia napisał:

Ten wątek mnie zaczyna wku... Co "przelatuje po tematach, to mi się czyta "polski penis po Radwańskiej"

Znowu wlazłeś i ni ma? No można się wk***ić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś za to ty, więc jakby nie było...:) Coś jest.

3 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Znowu wlazłeś i ni ma? No można się wk***ić.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jacchusia napisał:

Ten wątek mnie zaczyna wku... Co "przelatuje po tematach, to mi się czyta "polski penis po Radwańskiej"

Mam to samo jak klikam „całą aktywnosć” a tam polityka, kościól, koronawirus inne tego typu pierdoły🤪

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audiofan01 napisał:

Mam to samo jak klikam „całą aktywnosć” a tam polityka, kościól, koronawirus inne tego typu pierdoły🤪

Mnie nie o sam temat chodzi, zmieńcie go na " A co po Radwańskiej" i po sprawie 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, soundchaser napisał:

Udajesz znawcę? A gdzie Novak, Federer, Nadal i paru innych?
Myślisz, że wtedy Hurkacz wygrałby? Zejdź na ziemię, przestań tylko słodzić, ale też spójrz krytycznie, a przynajmniej obiektywnie na sukces.
Napisałem, że odniósł sukces, bo trafił z formą, by wygrać z tymi kelnerami z pierwszej dziesiątki.
Chwała mu i też się cieszę, ale oczekuję bardziej profesjonalnych komentarzy od znawców, zamiast kółka różańcowego.

Tak realnie z tych co wyminiłeś to tylko Novak by coś ugrał, może nawet wygrał turniej ale nie chciało mu się prxyjechać, moźe tak jak Ty patrzy na kasę i za drobne robił nie będzie. Roger to już niestety historia, Rafa koncentruje się na mączce i szlemach, Thiem i Zwieriew bez formy.O kimś zapomniałem?

5 minut temu, Jacchusia napisał:

Mnie nie o sam temat chodzi, zmieńcie go na " A co po Radwańskiej" i po sprawie 🙂

Nie ja go założyłem ale masz rację. Może raczej ogólnie „ polski tenis” było lepiej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, soundchaser napisał:

A gdzie Novak, Federer, Nadal i paru innych?

Federer już praktycznie nie istnieje, jeszcze może spróbuje sił w Wimbledonie i na tym raczej koniec.  Rafa od 4 lat w Miami nie gra bo zbiera siły na mączkę, zresztą nigdy nie zdołał tu wygrać.  Djoko też się łuszczy, AO dograł na siłę z kontuzją i teraz pauzuje, zobaczymy kiedy da radę wrócić.  Coraz bardziej powątpiewam czy zdoła dogonić Rogera i Rafę.  Wygrywał w Indian Wells i w Miami ale było to dość dawno, przez ostatnie 5 lat ani razu nie doszedł do ćwierćfinału. Thiem w tym roku gra słabo, w Miami osiągnął ćwierćfinał w 2015.  Czas na zmianę warty.

1 godzinę temu, audiofan01 napisał:
1 godzinę temu, Jacchusia napisał:

Mnie nie o sam temat chodzi, zmieńcie go na " A co po Radwańskiej" i po sprawie 🙂

Nie ja go założyłem ale masz rację. Może raczej ogólnie „ polski tenis” było lepiej.

Widzę, że niektórych Radwańska będzie straszyć do końca życia albo i dłużej 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dzarro napisał:

Dla równowagi dodałbym jednak, że na początku turnieju sami nie bardzo wierzyliśmy w zwycięstwo z Szapowałowem.

To prawda, o możliwości zwycięstwa HH w turnieju zacząłem myśleć po pokonaniu Tsitsipasa, odpadł też Miewiediew i zaczęło być "z górki".  Spodziewałem się, że utrzymując poziom może dać radę Rublewowi, ale obstawiałem, że Bautista poradzi sobie z Sinnerem, i jako doświadczony stary wyga ostatnio całkiem nieźle grający może być w finale barierą nie do przejścia.  No ale wyszło inaczej 🙂

Next gen rules 🙂

I oby tak dalej.

2 godziny temu, soundchaser napisał:

ale oczekuję bardziej profesjonalnych komentarzy od znawców,

To udaj się na jakieś forum tenisowe, tylko nie wiem czy tamtejsza moderacja będzie taka tolerancyjna jak tutejsza 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że Trzej Muszkieterowie się kończą. Ciekaw jestem tylko czy w związku z tym jak może jeszcze w najbliższej przyszłości Hubert trafi na jednego z nich, to wygra.
Wtedy zobaczymy czy Hurkacz naprawdę się rozwija, a tamci faktycznie "łuszczą się".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, soundchaser napisał:

Piszecie, że Trzej Muszkieterowie się kończą. Ciekaw jestem tylko czy w związku z tym jak może jeszcze w najbliższej przyszłości Hubert trafi na jednego z nich, to wygra.
Wtedy zobaczymy czy Hurkacz naprawdę się rozwija, a tamci faktycznie "łuszczą się".

W tym momencie tylko Novak na HC i Nadal na ziemii jest raczej poza zasięgiem Hubiego. W innych przypadkach sprawa otwarta, nawet  z Rogerem na trawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super analiza meczu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: 

Chyba pierwszy raz w historii polskiego tenisa najlepsi tenisistka i tenisista zajmują to samo dość wysokie 16. miejsce w rankingach.😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, soundchaser napisał:

Piszecie, że Trzej Muszkieterowie się kończą. Ciekaw jestem tylko czy w związku z tym jak może jeszcze w najbliższej przyszłości Hubert trafi na jednego z nich, to wygra.
Wtedy zobaczymy czy Hurkacz naprawdę się rozwija, a tamci faktycznie "łuszczą się".

Może nie być za dużo okazji.  Wydaje mi się że Federer w tym roku zakończy karierę.  U Nadala wszystko zależy od wyniku w RG.

Djoko będzie grał do skutku aby ich dogonić, ale jego styl gry jest trudniejszy do długotrwałego utrzymania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień kolejny masters w Monte Carlo.  Z czołówki brak tylko tradycyjnie już Rogera i kontuzjowanego Thiema, więc Hubert będzie się mógł wykazać.  Jest rozstawiony z 13 czyli w 3 rundzie trafia na Djoko, Nadala, Miedwiediewa lub Tsitsipasa.  Z 16 rozstawionych oprócz Huberta tylko sześciu może się pochwalić zwycięstwem w ATP 1000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zbig napisał:

Może nie być za dużo okazji.  Wydaje mi się że Federer w tym roku zakończy karierę.  U Nadala wszystko zależy od wyniku w RG.

Djoko będzie grał do skutku aby ich dogonić, ale jego styl gry jest trudniejszy do długotrwałego utrzymania.

Roger chyba tylko czeka na Wimbledon i tam się pożegna bo to jego królestwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga w Stuttgarcie powalczy o elektryka - Taycan Cross Turismo. Na wyposażeniu jako opcja m.in. imitacja dźwięku wydechu silnika spalinowego🤪Ludzie coś wymyślają, a potem i tak chcą żeby było tak jak było . Chyba sobie odpuści bo żeby nim do Warszawy wrócić to min. 3 ładowania po drodze musi zaliczyć i co w tym czasie będzie robić? przez 2 godz. rozdawać autografy?😀

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenera wyśle porschakiem, sama przyleci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się drabinka Monte Carlo ATP 1000.  Jest szansa dla Huberta na pojedynek z Djoko w 3 rundzie.  No chyba że Jannik go wcześniej pyknie 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 14:31, audiofan01 napisał:

Iga w Stuttgarcie powalczy o elektryka - Taycan Cross Turismo. Na wyposażeniu jako opcja m.in. imitacja dźwięku wydechu silnika spalinowego🤪Ludzie coś wymyślają, a potem i tak chcą żeby było tak jak było . Chyba sobie odpuści bo żeby nim do Warszawy wrócić to min. 3 ładowania po drodze musi zaliczyć i co w tym czasie będzie robić? przez 2 godz. rozdawać autografy?😀

W dwóch ładowaniach po drodze by się zmieściła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jaro_747 napisał:

W dwóch ładowaniach po drodze by się zmieściła.

No nie bardzo. Trasa prawie 1200 km, a zasięg taycana przy prędkości autostradowej to ok . 300-320 km. Ładowanie do pełna przez superchargera to blisko 2 godz. Taka podróż byłaby koszmarem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby jeszcze ładowarki zabrakło w krytycznym momencie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Less napisał:

A jakby jeszcze ładowarki zabrakło w krytycznym momencie....

zawsze w wiaderku można prądu donieść😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, audiofan01 napisał:

No nie bardzo. Trasa prawie 1200 km, a zasięg taycana przy prędkości autostradowej to ok . 300-320 km. Ładowanie do pełna przez superchargera to blisko 2 godz. Taka podróż byłaby koszmarem.

W teście ADACa piszą o ładowarkach 270 kW, na takich wystarczyły by 3 ładowania po pół godziny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie ładowarki musiałyby się znaleźć akurat w odpowiednich miejscach po drodze, gdy akumulatory są bliskie rozładowania. Ja widuje ładowarki w Niemczech na parkingach przed marketami. Na parkingach autostradowych bywają, ale jakoś nie rzucają się przesadnie w oczy - ale może to mylne wrażenie.

A zjeżdżanie z autostrady kilka lub kilkanaście km, żeby naładować, to słabe jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zbig napisał:

W teście ADACa piszą o ładowarkach 270 kW, na takich wystarczyły by 3 ładowania po pół godziny.

W teście porównywali taycana o teslę i naładowanie do połowy to ok. 40 min, do pełna co najmniej dwa razy tyle bo końcówka ładuje się dłużej, poza tym porsche to nie jest auto które kupujesz by się snuć po niemieckiej autostradzie 140 km/h i jak przyciśniesz to zasięg spada dramatycznie. Póki ci elektryki tylko do miasta i dookoła komina, w długą trasę to porażka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat elektryczne Porsche to dla mnie jakiś żart choć może i nie, bo podobno takie auta mają niskie przebiegi, jeździ się nimi na lokalne pole golfowe, do podmiejskiej rezydencji albo na lotnisko i większy zasięg niepotrzebny.

Elektryki czekają na nowe generacje baterii, już wiele nie zostało aby zejść z ceną i wagą do konkurencyjnego poziomu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubi ostatecznie z Fabbiano jutro ok. 14:30, wzrostem go zabija ( 196 vs. 170 cm) rankingiem też, teoretycznie powinien być spacerek ale to Włoch i pierwszy mecz na ziemii w sezonie więc wszysko moźliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubi z Miami poleciał prosto do Nicei aby intensywnie trenować na cegle.  Ma na niej pewne osiągnięcia.  W 2019 doszedł w Madrycie do R16 gdzie przegrał ze Zwieriewem urywając mu seta.  Rok temu w Rzymie przegrał też w R16 w 3 setach ze Schwartzmannem, który potem pokonał Nadala i doszedł do finału. Styl gry który zaprezentował w Miami powinien procentować również na mączce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, audiofan01 napisał:

Hubi ostatecznie z Fabbiano jutro ok. 14:30, wzrostem go zabija ( 196 vs. 170 cm) rankingiem też, teoretycznie powinien być spacerek ale to Włoch i pierwszy mecz na ziemii w sezonie więc wszysko moźliwe.

Na razie pada deszczyk więc możliwe są jakieś przesunięcia w czasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 14:31, audiofan01 napisał:

Iga w Stuttgarcie powalczy o elektryka - Taycan Cross Turismo. Na wyposażeniu jako opcja m.in. imitacja dźwięku wydechu silnika spalinowego🤪Ludzie coś wymyślają, a potem i tak chcą żeby było tak jak było . Chyba sobie odpuści bo żeby nim do Warszawy wrócić to min. 3 ładowania po drodze musi zaliczyć i co w tym czasie będzie robić? przez 2 godz. rozdawać autografy?😀

Iga wzięła to wszystko pod uwagę i turniej w Stuttgarcie odpuściła.

"Iga Świątek wycofała się z udziału w halowym turnieju WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix 2021 w Stuttgarcie. Jej miejsce w niemieckim turnieju zajmie Angelique Kerber."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 36

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.