Skocz do zawartości
IGNORED

Polski tenis po Radwańskiej


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle.  Gościu znikąd pokonuje w mastersie najpierw finalistę poprzedniej edycji, potem zwycięzcę ostatniego mastersa a następnie lidera rankingu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zbig napisał:

Niewątpliwie to Hurkacz przegrał ten mecz a nie Evans wygrał, więc niech sobie nie robi apetytów na mecz z Djokoviciem, chyba że posiadł jakąś tajemną wiedzę gry na mokrych kortach, co w GB jest zapewne codziennością.

No i proszę! Trzeba uważać z proroctwami :-).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jaro_747 napisał:

No i proszę! Trzeba uważać z proroctwami :-).

 

Dlatego zostawiłem sobie furtkę z tymi molrymi kortami 😁

Mecz Djoko z Sinnerem miał dużo lepsze tempo niż Hurkacza z Evansem, dlatego myślałem że ten ostatni ma małe szanse.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nieźle.  Gościu znikąd pokonuje w mastersie najpierw finalistę poprzedniej edycji, potem zwycięzcę ostatniego mastersa a następnie lidera rankingu.


4 dziesiątka to chyba nie jest "znikąd" . Przed Wielkanocą Hubi był w podobnym miejscu rankingu. Ilu Polaków w historii było w top 50?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dzarro napisał:


 

 


4 dziesiątka to chyba nie jest "znikąd" . Przed Wielkanocą Hubi był w podobnym miejscu rankingu. Ilu Polaków w historii było w top 50?

 

No ale jakie tradycje w tenisie ma UK a jakie Polska?

Kojarzyłeś go przed tym turniejem?  Bo ja przyznam że nie.

Jak na 30 letniego tenisistę ma dość osobliwy przebieg kariery, przez pierwsze 10 lat grał głównie w ITFach.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieee, ja Evansa kojarzę jak najbardziej. Ale właśnie dlatego cudów żadnych po nim się nie spodziewałem. Wróżyłem problemy Hurkaczowi, bo Evans zawsze był nieustępliwy i grał do końca, ale że znajdzie sposób na Djokowicza to chyba mało kto się spodziewał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans pokazał się z bardzo dobrej strony w zeszłorocznym ATP Cup, gdzie wygrał z de Minaurem. I z całą australijską publicznością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zbig napisał:

Kojarzyłeś go przed tym turniejem?  Bo ja przyznam że nie.

Nie pamiętasz jego meczu z Hubim w Rzymie? Zacięta trzysetówka była, pisałem, że jak Hubi zagra jak w 1. rundzie ( a zagrał jeszcze gorzej ) to będzie miał problem. Wyszło na to, że Evansowi najmocniej postawił się Lajovic.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wywiad:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zbig napisał:

Aby jakoś zabić czas... Ktoś się odważy prognozować wynik meczu Evansa z Tsitsipasem? 😁

Nie ma co zabijać czasu tylko oglądać pojedynek Rafael Nadal - Andrey Rublev. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jamelo napisał:

Nie ma co zabijać czasu tylko oglądać pojedynek Rafael Nadal - Andrey Rublev. 🙂

🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jamelo napisał:

Nie ma co zabijać czasu tylko oglądać pojedynek Rafael Nadal - Andrey Rublev. 🙂

Wprawdzie Nadal nie grał rewelacyjnie i popełniał sporo błędów, ale trzeba docenić Rublowa. te jego forehandowe "pacnięcia" są zabójcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Wprawdzie Nadal nie grał rewelacyjnie i popełniał sporo błędów, ale trzeba docenić Rublowa. te jego forehandowe "pacnięcia" są zabójcze.

Pacnięcia, hehehe

Rafie starczyło pary na jednego seta.  Powinien obejrzeć mecz Hurkacza z Rublevem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zbig napisał:

Pacnięcia, hehehe

Rafie starczyło pary na jednego seta.  Powinien obejrzeć mecz Hurkacza z Rublevem.

Dokładnie to samo stwierdziliśmy z żoną. Przecież Hurkacz pokazał jak wygrywać z Rublowem. Grał mu cierpliwie na backhand a Rublow momentami był bezradny, w końcu zaczął się wściekać i stracił koncentrację. A Rafa jakby tego nie wiedział. Trener mu nie podpowiedział? Trochę to dla mnie dziwne., taki fatalny brak taktyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Dokładnie to samo stwierdziliśmy z żoną. Przecież Hurkacz pokazał jak wygrywać z Rublowem. Grał mu cierpliwie na backhand a Rublow momentami był bezradny, w końcu zaczął się wściekać i stracił koncentrację. A Rafa jakby tego nie wiedział. Trener mu nie podpowiedział? Trochę to dla mnie dziwne., taki fatalny brak taktyki.

Rutyna i pewność siebie nie są dobrymi doradcami w konfrontacji z młodymi wilkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jamelo napisał:

Rutyna i pewność siebie nie są dobrymi doradcami w konfrontacji z młodymi wilkami.

Czasy kiedy Rafa czy Nole mógł wyjść na mecz z marszu i wygrywał z każdym już się skończyły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafa na siłę miał tylko jedną odpowiedź: więcej siły. Ale jego topsiny forhandowe na Rublovie nie robily żadnego wrażenia choć miał sporo winnerów jednak na wygranie meczu z 10 lat młodszym jednym z topowych obecnie ofensywnych zawodników to za mało. Tak jak napisaliście, na Rublova tylko tzrymanie na backhandzie i zmiany rytmu. Moźe to za wcześnie by skreslać Rafę w tegorocznym RG ale myślę, że nie wygra, co najwyźej ćwiećfinał albo w ogóle nie wystartuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie  Tsitsipas radzi sobie z  Evansem, któremu często nie wychodzi pierwsze podanie.

No i Stefanos dość gładko poradził sobie z Evansem, który chyba jeszcze  nie doszedł do siebie po 

wczorajszym zwycięstwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jamelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pobudka!

Za chwilę Madryt i jeśli Iga pokona Riske w 1. rundzie i potem jakąś kwalifikantkę to w 3. rundzie możliwy mecz z Barty. Dwie ostatnie mistrzynie RG mogą spotkać się już w przyszłym tygodniu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym być optymistą ale jakoś czarno to widzę. Brak ogrania może się zemścić w najważniejszych momentach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audiofan01 napisał:

Pobudka!

Za chwilę Madryt i jeśli Iga pokona Riske w 1. rundzie i potem jakąś kwalifikantkę to w 3. rundzie możliwy mecz z Barty. Dwie ostatnie mistrzynie RG mogą spotkać się już w przyszłym tygodniu.

 

No toś mnie wystraszył 🙂

Pierwsze mecze w głównej drabince pań dopiero w czwartek a panów w niedzielę.

2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Chciałbym być optymistą ale jakoś czarno to widzę. Brak ogrania może się zemścić w najważniejszych momentach.

Riske to chyba nie grała od 1 rundy AO, więc raczej nie jest zbyt ograna.  A że Barty w 3 rundzie, to tylko się cieszyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat obsada wśród kwalifikantek nie jest słaba. Jest Ana Konjuh na przykład...;-).
Barty pokazała, że jest faktycznie nr jeden - i nawet Naomi może mieć problem, żeby podskoczyć.. Nadzieja jest w tym, że Barty to raczej smart power - więc Iga może nie pęknie po 20 minutach a kryzysiki Pani Mistrzyni się zdarzają więc z czasem może być różnie. Oczywiście serce mówi swoje - ale cholesterolu dawno nie sprawdzałem więc nie wiem co takie podszepty są warte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Iga ma w tym roku coś zwojować na cegle to zbyt wiele okazji nie będzie. Cokolwiek się wydarzy przed RG to o niczym nie będzie świadczyć, pamiętamy przecież jak było w zeszłym roku. W tym roku jednak jest już większa presja bo Iga to już jest jakaś marka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to nie rozumiem logiki w tym turnieju. Kwalifikantki grają ze sobą w R1 - a równolegle będą już pojedynki w stylu Barty-Rogers , Muguruza-Stephens, Aleksandrova-Azarenka itd
Losowanie Igi wypada nieźle - w tym kontekście.



W tym roku jednak jest już większa presja bo Iga to już jest jakaś marka.


Licząc tylko wyniki z 2021 Iga jest na 10 miejscu - czyli, jakby nie patrzeć, bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dzarro napisał:


Licząc tylko wyniki z 2021 Iga jest na 10 miejscu - czyli, jakby nie patrzeć, bardzo dobrze.

Wg „live race” na 12.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg „live race” na 12.
Fakt. Do niedzieli była na 10 za Sereną ale Svitolina i Kasatkina wskoczyły wyżej. Od końca lutego zagrała tylko 4 mecze w tym 2 wygrane - więc trudno się dziwić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się wydało czemu Hubi zrezygnował z BMW Open 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.