Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny na całe życie...


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Krzysztof_54067 napisał:

Impuls Audio Norte

Nie słuchałem , wiec ciężko mi się wypowiedzieć , ale są tacy dla których potrawa życia będą ziemniaki z kefirem, a ostrygi widzieli tylko w filmach przyrodniczych, ale ich święte prawo

ale może się mylę i te Norte są DLA KOGOŚ,lepsze od SF Extreme czy innych Utopii ( trzeba by spytać z czym porównywali je posiadacze ) i końcem poszukiwań 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę tylko przypomnieć, że temat dotyczy kolumn z którymi możemy zostać na zawsze... nie licytując się czy to najlepsze pod każdym względem...

chodzi mi o takie produkty, które mimo swoich wad lub ograniczeń i tak byśmy chcieli przygarnąć i już zostać z nimi ... Nie chce poruszać tu spraw technicznych itp. Po prostu lista wymarzonych lub tych które już są i nigdy się ich nie pozbędziecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafal735r napisał:

30 lat spokojnie. Przy normalnym użytkownaiu i w normalnych warunkach. Np nie na słońcu.

Moje mają 38 lat i wyglądają jak te na zdjęciu, chyba nawet lepiej (ładniejszy fornir), po ok. 20 latach tylko wymiana piankowych zawieszeń wooferów. Żadnych problemów, nawet bezpieczniki od wstęgowych są fabryczne (sprawdzałem kiedyś jak wyglądają ich styki - błyszczące jak nowe).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iro III napisał:

Moje mają 38 lat i wyglądają jak te na zdjęciu, chyba nawet lepiej (ładniejszy fornir), po ok. 20 latach tylko wymiana piankowych zawieszeń wooferów.

Dokładnie tyle, ile moje, z tym, że w moich wymienione zawieszenie gumowe wooferów, no i odnowiony fornir :-). Reszta w oryginale :-). Podobno mają nadawać się do używania jeszcze dyszkę ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SynSama napisał:

Zawsze jestem zaskoczony, kiedy o nieznanych bliżej nikomu głośnikach nagle robi się głośno na forum :-). Życie to jednak niespodzianka ;-)

17 godzin temu, slaaawek napisał:

Rzeczywiście nieznane "jakieś" Norte ma taki potencjał?

Zastanawia mnie to nie mniej. Uwierz :-)


Daleko mi od robienia komuś reklamy, nie bawię się w takie rzeczy ale jeżeli czegoś słuchałem i mogę to polecić to robię to, w każdym razie każdy to może interpretować na swój sposób. Szukałem kilka miesięcy zestawów do +/- 2000 zł do swojego Xindaka A 06, zależało mi na monitorach, trafiłem na monitory Impuls Audio Alize. Ok firma mi bliżej nieznana ale kilka ciekawych recenzji w sieci, przetworniki zacne więc może warto zaryzykować? Zaryzykowałem i nie pożałowałem, dźwięk dojrzały, pełen wdzięku i dynamiki, ani trochę nie żałowałem wydanych pieniędzy i wyboru, grają do dziś i pewnie długo ich nie zamienię.
Zagłębiłem się w temat firmy, sprawdziłem ofertę, była możliwość wypożyczenia i postanowiłem sprawdzić jak grają droższe monitory Norte. Skoro jest taka możliwość to dlaczego nie skorzystać? Skorzystałem i dla mnie po prostu Mistrzostwo Świata. Dźwięk jeszcze dojrzalszy a przy tym jeszcze bardziej wciągający, dla mnie absolutnie rewelacja. W tej chwili poza moim budżetem ale jak na razie jedyne zestawy jakie zastąpiłyby u mnie Alize.
Jeżeli chcecie sprawdzić to wypożyczcie i się przekonajcie, przecież każdy może to zrobić, to nie jest zbrodnia wypożyczyć, posłuchać i potem móc dzielić się wrażeniami i polecić komuś by mógł przekonać się na własnych uszach.

 

 

17 godzin temu, slaaawek napisał:

zakładając wątek liczyłem się z reklamą i promocją nieznanych produktów... no ale na to nic się nie poradzi:)


No właśnie i tu jest kwintesencja tego forum w ostatnim czasie - poleć komuś coś co Tobie się podobało a zostaniesz posądzony o reklamę produktu i promowanie. Jeżeli ktoś poleca kolumny mało znanego ale dobrego producenta to już jest reklama ale jeżeli zareklamowałbym KEF, Dynaudio, Sonus Faber itd to już byłoby bardziej wiarygodne? Litości....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w temacie o kolumnach życia pojawia się marka praktycznie nikomu nieznana, to się nie dziw:-). Nie odejmuję nic tym kolumnom, nie znam ich, ale uwierz, że gdyby pojawiły się np. w temacie " Ciekawe kolumny polskich producentów " nie budziłoby to podejrzeń :-). Spoko, bez spiny ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam w/w monitorki Norte od Impuls Audio i rozumiem Kolegów, którzy je polecają, bardzo dobry dźwięk. U mnie niestety z nowym wzmacniaczem nie zgrały się już tak dobrze jak ze "starym". Z nowym lepiej wypadły Excite X14. A co do samego pytania jak w temacie - jeszcze takich nie znalazłem, na szczęście najciekawsze przede mną ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SynSama napisał:

Jeśli w temacie o kolumnach życia pojawia się marka praktycznie nikomu nieznana, to się nie dziw:-). Nie odejmuję nic tym kolumnom, nie znam ich, ale uwierz, że gdyby pojawiły się np. w temacie " Ciekawe kolumny polskich producentów " nie budziłoby to podejrzeń :-). Spoko, bez spiny ;-).


W porządku, zresztą bardziej podejrzewałbym forsowanie danej marki poprzez zakładania tematu "co polecacie do xxx zł ? " i ostentacyjną próbę zwrócenia uwagi na jeden produkt i to przez samego autora takiego tematu. Spiny nie ma, po prostu zwyczajnie nie bawię się w reklamowanie kogoś, dzielę się swoim doświadczeniem ;) 
A jeżeli miałbym coś wybrać na całe życie to jeszcze są to zestawy Tonsil Bolero 300 ( nie mylić z 200) oparte na tytanowych przetwornikach Visatona i polipropylenowym GDN 16/50/6 oraz tandemie niskotonowych GDN 25/80 wewnątrz obudowy (band pass)
Wiem, za chwilę wyleje się fala hejtu, że to Tonsil ale to kolumny, które obecnemu Tonsilowi wywindowały poprzeczkę bardzo wysoko a wyszło ich tak niewiele, że mało kto ich słuchał a jeżeli słuchali to byli w szoku, że to kolumny Tonsil. Ja słuchałem i powiem szczerze, że tam było słychać wszystko, każdy detal nagrania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kolumny na resztę życia to są zawsze te, które akurat chcę kupić. Tak zawsze mówię Żonie, tłumacząc potrzebę kolejnej zmiany:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robert19091990 napisał:

A jeżeli miałbym coś wybrać na całe życie to jeszcze są to zestawy Tonsil Bolero 300 

Zapamiętałem tę konstrukcje ze względu na kosmiczną ilość bass reflexów :-). Niestety ich nie słyszałem, a pamiętam, że swojego czasu było o nich w naszym światku dość głośno....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robert19091990 napisał:


Daleko mi od robienia komuś reklamy, nie bawię się w takie rzeczy ale jeżeli czegoś słuchałem i mogę to polecić to robię to, w każdym razie każdy to może interpretować na swój sposób. Szukałem kilka miesięcy zestawów do +/- 2000 zł do swojego Xindaka A 06, zależało mi na monitorach, trafiłem na monitory Impuls Audio Alize. Ok firma mi bliżej nieznana ale kilka ciekawych recenzji w sieci, przetworniki zacne więc może warto zaryzykować? Zaryzykowałem i nie pożałowałem, dźwięk dojrzały, pełen wdzięku i dynamiki, ani trochę nie żałowałem wydanych pieniędzy i wyboru, grają do dziś i pewnie długo ich nie zamienię.
Zagłębiłem się w temat firmy, sprawdziłem ofertę, była możliwość wypożyczenia i postanowiłem sprawdzić jak grają droższe monitory Norte. Skoro jest taka możliwość to dlaczego nie skorzystać? Skorzystałem i dla mnie po prostu Mistrzostwo Świata. Dźwięk jeszcze dojrzalszy a przy tym jeszcze bardziej wciągający, dla mnie absolutnie rewelacja. W tej chwili poza moim budżetem ale jak na razie jedyne zestawy jakie zastąpiłyby u mnie Alize.
Jeżeli chcecie sprawdzić to wypożyczcie i się przekonajcie, przecież każdy może to zrobić, to nie jest zbrodnia wypożyczyć, posłuchać i potem móc dzielić się wrażeniami i polecić komuś by mógł przekonać się na własnych uszach.

 

 


No właśnie i tu jest kwintesencja tego forum w ostatnim czasie - poleć komuś coś co Tobie się podobało a zostaniesz posądzony o reklamę produktu i promowanie. Jeżeli ktoś poleca kolumny mało znanego ale dobrego producenta to już jest reklama ale jeżeli zareklamowałbym KEF, Dynaudio, Sonus Faber itd to już byłoby bardziej wiarygodne? Litości....

Witam . Kilka lat temu miałem u siebie przez kilka miesięcy Alize i było naprawdę dobrze . Dwa razy gościły u mnie Norte i za drugim razem zamówiłem dla siebie .  Lampowy przedwzmacniacz Lector Zoe , hybrydowa  końcówka mocy Lector VM-200 + kabelki Black Cat Cable 3202 i 3200 . Zamówiłem na wymiar standy w Rogozaudio i gra jak marzenie !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pary "Zeusów" w wersji wieża. Jak jedna para ulegnie uszkodzeniu to druga będzie grała po kres życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 13:00, slaaawek napisał:

Jakbyście mieli wybrać i zabrać ze sobą na jakąś bezludną wyspę tylko jedną parę kolumn bez względu na cenę, to co by to była za para??? 

Altus 140.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, Stas napisał:

 i gra jak marzenie !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wow !!! Jaki tam siedzi woofer?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mercandede napisał:

Harbeth :)

Harbeth... no ale jaki model???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Stas napisał:

Można wypożyczyć i się przekonać . Polecam .

Tak zrobię, do mojej kanciapki będzie jak znalazł. Zagra lepiej od Zeusów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szymon napisał:

2 pary "Zeusów" w wersji wieża. Jak jedna para ulegnie uszkodzeniu to druga będzie grała po kres życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Obróc górną parę kolumn do góry nogami. Zachowasz lepszą spójność pasma.

Jak bym miał zabrać kolumny na bezludną wyspę to takie na których mógłbym płynąć jak by była potrzeba. Np.  takie:

18.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SynSama napisał:

Zapamiętałem tę konstrukcje ze względu na kosmiczną ilość bass reflexów :-). Niestety ich nie słyszałem, a pamiętam, że swojego czasu było o nich w naszym światku dość głośno....

Każdy bass reflex miał inne strojenie i obsługiwały dwie komory dla dwóch wooferów. Ogólnie band pass ma niestety tendencję do przeciągania basu ale w tym przypadku było dość dynamicznie a jakość basu pod względem brzmienia była świetna.

 

 

3 godziny temu, Szymon napisał:

Wow !!! Jaki tam siedzi woofer?


Z tego co pamiętam to SB Satori 13cm więc zapomnij o czymś w rodzaju robienia na tym dyskoteki ale jeśli chodzi o jakość brzmienia to jest rewelacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robert19091990 napisał:

Z tego co pamiętam to SB Satori 13cm więc zapomnij o czymś w rodzaju robienia na tym dyskoteki ale jeśli chodzi o jakość brzmienia to jest rewelacja.

13cm to jakiś żart :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu żart ?  w małym pokoju ok 12 m2  zupełnie starczą , a skrzynki w kolumnach Stas wyglądają na spore w takich ten głośnik powinien dać słyszalne 40hZ , mam SB satori 16 , w ok 16 m2  ledwo co się rusza membrana a dzwięk jest ''pełny'' bez tz wychudzenia , z dobrym rytmem pisząc kwieciście :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Moje mają 38 lat i wyglądają jak te na zdjęciu, chyba nawet lepiej (ładniejszy fornir), po ok. 20 latach tylko wymiana piankowych zawieszeń wooferów. Żadnych problemów, nawet bezpieczniki od wstęgowych są fabryczne (sprawdzałem kiedyś jak wyglądają ich styki - błyszczące jak nowe).

Dokładnie tyle, ile moje, z tym, że w moich wymienione zawieszenie gumowe wooferów, no i odnowiony fornir :-). Reszta w oryginale :-). Podobno mają nadawać się do używania jeszcze dyszkę ;-).


Właśnie zawieszenia miałem na myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kazik II napisał:

13cm to jakiś żart :))

Żart to Twoja wiedza na temat praw fizyki i.....akustyki.
13 cm woofer w dobrze zestrojonej obudowie potrafi narobić w niewielkim pomieszczeniu podobnego zamieszania co kolumny podłogowe w pokojach + 25m2.
No ale lepiej wsadzić w 12m2 kolumny na 25-30cm wooferze i słuchać rezonansu i fal stojących? Nie każdego stać na panele akustyczne i basstrapy a poza tym są pewne kompromisy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2019 o 15:31, Szymon napisał:

2 pary "Zeusów" w wersji wieża. Jak jedna para ulegnie uszkodzeniu to druga będzie grała po kres życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma szans żeby zagrały od Zeusów. Może od pary..Od 2 par raczej nie. Czadowa obramówka na TV. Szymon nie myślałeś ,żeby ją chlapnąć na złoty kolor?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.