Skocz do zawartości
IGNORED

Powitanie


rpm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników sprzętu audio! :) Forum przeglądam od jakiegoś czasu bez rejestracji, a o jego istnieniu dowiedziałem się od mojego kolegi, który interesuje się tematem od lat. Ja stawiając swoje pierwsze korki, mam nadzieję, że będę mógł liczyć na pomoc forumowiczów i ich wiedzę. Jeszcze raz, witam! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy. Mieszkam kolo Poznania. Chcialbym sie przywitac z wybornym gronem forumowiczow. Jak na razie sprzet mam marny a mianowicie wzmacniacz wangine oraz beovox s45-2 i jestem na etapie wymiany. Kupione dali 505 , z ktorymi mam problem poniewaz gosc sprzedal mi jedna spalona kolumne ale bede naprawial oraz mysle nad zakupem do nich wzmacniacza NAD c320 lub c326. Pozdrawiam wszystkich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Dużo słucham muzyki na słuchawkach i z monitorów bliskiego odsłuchu przy komputerze, a w tej chwili chcę zakupić pierwszy od lat zestaw stereo. Szukam tutaj porady i wiedzy ludzi bardziej doświadczonych ode mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Szukam pierwszego gramofonu, jestem kompletnie zielony - prawie - wiem już co to pre, wkładka MM i MC i headshell ;) ale liczba modeli "szlifierek" ;) doprowadza mnie do czarnej rozpaczy...Nie chcę wydawać 5 tysia żeby posłuchać kilku płyt w miesiącu więc bardzo liczę na Waszą pomoc. Dziekuję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Pragnę przywitać wszystkich forumowiczów. Jestem nowy i poczytam sobie zanim o coś będę chciał zapytać, a takowe pytanie/a zapewne się w przyszłości pojawią. Jak już wykończę dom;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem na początku przygody ze sprzętem audio, mam nadaję, że przy waszej pomocy początek będzie sensowny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia w temacie stereo, "sprzęt" zaś który obecnie posiadam jest żenująco nijaki.

Chciałbym jednak to zmienić i jak się zapewne domyślacie mam zamiar skorzystać z Waszej wiedzy i uprzejmości :)

Pozdrawiam.

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.