Skocz do zawartości
kaviter

Firma Tomanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki post, ww proszę administrację o usunięcie. Czy ktoś z was zamawiał ostatnio coś z firmy "Tomanek" http://tomanek.net.pl/ ??? Ja dobre parę lat temu zamówiłem u nich zasilacz i wszystko było OK, tymczasem zamówiłem u nich zasilacz 4 grudnia 2018, dosłownie w ciągu godziny dostałem odpowiedź że przyjmują zamówienie do realizacji (na ich stronie 1 - 7 dni roboczych) z fakturą proforma, przelałem im pieniądze i od tamtej pory nie mam z nimi żadnego kontaktu, kilkukrotnie dzwoniłem na podany numer - nikt nie odbiera, wysłałem im ze 3 maile - nikt mi nie odpisał, czy ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia ???

poz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Mickey6 napisał:

---> Kluby ---> Tomanek

Norma. Poczytaj w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem jakiś dłuższy czas temu  na allegro rdac z ich zasilaczem. Niestety klient nie napisał że kabel (ten między zasilaczem a dac ) był zerwany i nie dbale polutowany (poskręcany) a wtyczka miała luzy w dac . Trochę zdegustowany tym faktem napisałem do tomanka z ich strony www . Zrobili mi kabelek bardzo szybko , szybko dostałem cena chyba koś koło 35 zł z przesyłką . Żadnych zastrzeżeń nie mam a wszystko przebiegło w moim przypadku wzorcowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK dzisiaj otrzymałem zasilacz od Tomanka czyli jakieś 5 tygodni od zamówienia, ogólnie wszystko OK. Wystarczyła by krótka informacja że realizacja się przeciągnie i cała ta sytuacja nie miała by miejsca, bez sensu. Poz.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomanek daje opcje testowania. To chyba najszybszy sposób zakupu a do tego masz odroczoną płatność - 100% zasilaczy tak u niego kupowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na zamówienie z 6 tygodniowym okresem realizacji czekam już 10 tygodni.

Po 8 tygodniach dostałem informację, że wysyłka nastąpi w najbliższy dzień roboczy - czekam nadal :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, belami napisał:

Ja na zamówienie z 6 tygodniowym okresem realizacji czekam już 10 tygodni.

Po 8 tygodniach dostałem informację, że wysyłka nastąpi w najbliższy dzień roboczy - czekam nadal :(

Rzeczywiście okres oczekiwania jest dłuższy ale firmy np takie jak my zamawiamy większe ilości ,gdzie czas oczekiwania w tym wypadku znacznie się wydłuża. Spokojnie zawsze wszystko przychodzi, swoje trzeba odczekać :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to że gość od rana do wieczora lutuje. Widocznie na kontakt z klientem po prostu nie ma czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam,

Cierpliwość trzeba mieć kupując u nich. Ja finalnie zrezygnowałem z zasilaczem do rDACa. Finalnie zdążyłem wymienić DAC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Współczuję Kolegom... ja kupowałem dwa zasilacze przed kilkoma laty, i cała transakcja przebiegła błyskawicznie. Dziś wygląda na to, że p. Tomasz nie nadąża z obsługą bieżących zamówień. Wielka szkoda, gdyż te zasilacze naprawdę są bardzo dobre, jak na swoją cenę. I bezawaryjne, od 5 lat posiadam ULPS do Arcam rDAC i nie miałem z nim najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi