Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel RCA


ozzy

Rekomendowane odpowiedzi

Takie oto pytanie miałbym do szanownych forumowiczów , otóż posiadam trzy kable RCA, umownie można je nazwać dobry, lepszy i najlepszy i tak musi zostać gdyż ten mój najlepszy jest już nieosiągalny . Uległo nieco rozbudowaniu moje stereo toteż chce połączyć nimi DAC, przedwzmacniacz i końcówkę mocy. Podpowiedzcie proszę którym co ze sobą połączyć aby było najlepiej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ozzy napisał:

Takie oto pytanie miałbym do szanownych forumowiczów , otóż posiadam trzy kable RCA, umownie można je nazwać dobry, lepszy i najlepszy i tak musi zostać gdyż ten mój najlepszy jest już nieosiągalny . Uległo nieco rozbudowaniu moje stereo toteż chce połączyć nimi DAC, przedwzmacniacz i końcówkę mocy. Podpowiedzcie proszę którym co ze sobą połączyć aby było najlepiej. 

Sorry, zapomniałem jeszcze wspomnieć, ze do podłączenia z pre jest jeszcze ampli. To jest pełna wersja mojego zapytania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ozzy napisał:

Podpowiedzcie proszę którym co ze sobą połączyć aby było najlepiej. 

A jak weźmiesz ten dobry,lepszy i najlepszy i przeprowadzisz prosty test zamieniając je to który dźwięk najbardziej Ci odpowiada ? Jak to ustalisz to tak zostaw .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło takie pytanie:

Jakie cechy ( mniemam, że barwy ) odróżniają ten najlepszy od najgorszego ?

Jeśli coś z zakresu podświadomości lub ceny, to w ogóle nie musisz odpowiadać ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.