Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki amplituner stereo?


dab69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kolega poprosił mnie o pomoc w kupnie sprzętu. Jego amplituner Pioneer dokonał żywota i chce szybko kupić coś nowego. Jako że zależy mu na funkcjach sieciowych :wi - fi, bt chciałbym mu zaproponować mu amplituner stereo. Myślę o takich piecach :Yamaha R-N402D, Pioneer SX-N30AE, Onkyo TX-8220. Budżet około 1500zł.Pokój ma 20m. Muzyka to głównie elektroniczna, dance. Piec miałby napędzić kolumny Jamo S 506. Poradźcie panowie który lepiej się sprawdzi. A może coś innego? Niestety kolega nie ma czasu na chodzenie po salonach. Z góry dziękuję za pomoc 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli szukasz amplitunera stereo z fnkcjonalnością sieciową, to zdecydowanie w podanym budżecie proponuję Yamaha R-N402D. To nowoczesny amplituner, pracujący na platformie MusicCast. Natomiast namawiałbym na minimalne zwiększenie budżetu i rozważenie dwóch bliźniaczych urządzeń - Onkyo TX-8250 i Pioneer SX-N30AE. To lepsze dźwiękowo zestawy, konkurencyjne do Yamaha R-N602. Także dźwiękowo z Jamo proponowałbym wspomniane Onkyo lub Pioneer.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś kilka lat Onkyo 8150. Świetne urządzenie w budżetowej cenie z super funkcjonalnością i mnóstwem gniazd. Służył do TV, Spotify, PS4.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dab69 napisał:

 

 

13 godzin temu, Q21 napisał:

Witaj,

jeśli szukasz amplitunera stereo z fnkcjonalnością sieciową, to zdecydowanie w podanym budżecie proponuję Yamaha R-N402D. To nowoczesny amplituner, pracujący na platformie MusicCast. Natomiast namawiałbym na minimalne zwiększenie budżetu i rozważenie dwóch bliźniaczych urządzeń - Onkyo TX-8250 i Pioneer SX-N30AE. To lepsze dźwiękowo zestawy, konkurencyjne do Yamaha R-N602. Także dźwiękowo z Jamo proponowałbym wspomniane Onkyo lub Pioneer.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny.

Z Yamahą martwią mnie niskie tony. Szukając wzmacniacza dla siebie słuchałem Yamahy i zdecydowanie brakowało mi dołu. Czy w amplitunerach Yamahy jest podobnie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.