Skocz do zawartości
IGNORED

Hifi Berry vs Allo Digi One /?


czesiek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, szczypior88 napisał:

Zależy co komu pasuje i też które wejście w Dac jest dopracowane bardziej bądź mniej. Hegle np zawsze świetnie grały po Coax. 

Miałem hegla hd11 faktycznie grał słabo po usb bo miał po prostu przestarzałe.Co ciekawe konstruktorzy twierdzili

że ich usb gra lepiej od asynchronicznego.Po coaxialu było normalnie.Ja przy obecnym dac nie potrafie żadnej roznicy

wychwycić a testowałem z coaxiala cd , usb maliny 4 i usb komputera stacjonarnego .

Jedenie laptop miał skopane usb i to się objawiało trzaskami , a nie jakąś analogowością czy dynamiką.

Skoro usb gra Tobie analogowo to znaczy że konstruktor daca tak go zaprojektował żeby grał analogowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez thomaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, thomaz napisał:

Miałem hegla hd11 faktycznie grał słabo po usb bo miał po prostu przestarzałe.Co ciekawe konstruktorzy twierdzili

że ich usb gra lepiej od asynchronicznego.Po coaxialu było normalnie.Ja przy obecnym dac nie potrafie żadnej roznicy

wychwycić a testowałem z coaxiala cd , usb maliny 4 i usb komputera stacjonarnego .

Jedenie laptop miał skopane usb i to się objawiało trzaskami , a nie jakąś analogowością czy dynamiką.

Skoro usb gra Tobie analogowo to znaczy że konstruktor daca tak go zaprojektował żeby grał analogowo.

Widocznie tak. Coax za to dynamicznie, z pazurem?

P. S. Nie uzywam DACa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szczypior88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 1/29/2020 at 11:31 PM, thomaz said:

Fajnie się czyta te bajkopisarstwo ale u mnie usb gra lepiej niż po coaxialu a do tego mogę sobie posłuchac dsd(brzmi lepiej od cd).Mam maline 4.N malinie 3 faktycznie było skopane usb.Wszystko zależy od tego jaki mamy dac.Ja już sobie nie zawracam głowy coaxialem dla mnie to już prehistoria.

Czyli Twoja opinia jest czym jezeli moja bajkopisarstwem??? Jeżeli przetestowaly 4 osoby, w roznych pomieszczeniach akustycznych, z roznymi DACami, na roznych kolumnach, na roznych wzmacniaczach i efekt zawsze byl ten sam gdzie Coaxial wygrywal - tylko podłączaliśmy przez złącze BNC (może jest lepsze od RCA). Na droższym sprzęcie będą te różnice jeszcze większe. A słuchaliśmy na różnych DACach od 5 tys. skończywszy na Dave za 50tys. i zawsze było to samo. Jak słyszysz, że USB jest lepsze to fajnie dla mnie jak i 4 osób jest gorsze przy tym rozwiązaniu PI i mnie nie obrażaj, że jakieś bajkopisarstwo uprawiam. Każdy na forum ma swoje zdanie i tyle. A że miałem dostęp do cholendarnie drogiego sprzetu gdzie player za prawie 10tys. Auralic Aries Femto podlaczylismy dla testu z PI za tysiaka bylismy w szoku, ze tak dobrze zagralo to malenstwo przez BNC. Auralic byl po USB i lepiej gral, ale nie byly to jakies kosmiczne roznice, a podpinajac PI przez USB juz bylo zdecydowanie gorzej. Na pewno na USB lepiej zagral maly PC przez JPLAYa w trybie hibernacji, ale i tak gorzej od Auralica, a z PI na BNC roznica byla minimalna. Granie z PI3 po USB bylo zdecydowanie najslabszym rozwiazaniem. Co do DSD to tez do niczego bo pojawialy sie zaklocenia, a jedynie maly PC gral bez zajakniecia DSD (dokladnie material SACD przekonwertowany do DSD) - PI gralo z Volumio.

Nie napisałeś nawet na czym słuchałeś więc kto tu uprawia bajkopisarstwo stwierdzajac, ze na USB jest lepiej?!. Napisz jakiego masz DACa, jakim kablem USB podpiety, jakim softem PI obslugujesz i jaki zasilacz do PI - moze akurat tak sie zgralo, ale watpie, aby PI4 bylo o tyle lepsze od PI3 gdzie po USB sieje tak ze hej, a jitter jest masakryczny. Ale ok miales lepiej i dlatego chce sie dowiedziec dlaczego?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Tooor napisał:

Czyli Twoja opinia jest czym jezeli moja bajkopisarstwem??? Jeżeli przetestowaly 4 osoby, w roznych pomieszczeniach akustycznych, z roznymi DACami, na roznych kolumnach, na roznych wzmacniaczach i efekt zawsze byl ten sam gdzie Coaxial wygrywal - tylko podłączaliśmy przez złącze BNC (może jest lepsze od RCA). Na droższym sprzęcie będą te różnice jeszcze większe. A słuchaliśmy na różnych DACach od 5 tys. skończywszy na Dave za 50tys. i zawsze było to samo. Jak słyszysz, że USB jest lepsze to fajnie dla mnie jak i 4 osób jest gorsze przy tym rozwiązaniu PI i mnie nie obrażaj, że jakieś bajkopisarstwo uprawiam. Każdy na forum ma swoje zdanie i tyle. A że miałem dostęp do cholendarnie drogiego sprzetu gdzie player za prawie 10tys. Auralic Aries Femto podlaczylismy dla testu z PI za tysiaka bylismy w szoku, ze tak dobrze zagralo to malenstwo przez BNC. Auralic byl po USB i lepiej gral, ale nie byly to jakies kosmiczne roznice, a podpinajac PI przez USB juz bylo zdecydowanie gorzej. Na pewno na USB lepiej zagral maly PC przez JPLAYa w trybie hibernacji, ale i tak gorzej od Auralica, a z PI na BNC roznica byla minimalna. Granie z PI3 po USB bylo zdecydowanie najslabszym rozwiazaniem. Co do DSD to tez do niczego bo pojawialy sie zaklocenia, a jedynie maly PC gral bez zajakniecia DSD (dokladnie material SACD przekonwertowany do DSD) - PI gralo z Volumio.

Nie napisałeś nawet na czym słuchałeś więc kto tu uprawia bajkopisarstwo stwierdzajac, ze na USB jest lepiej?!. Napisz jakiego masz DACa, jakim kablem USB podpiety, jakim softem PI obslugujesz i jaki zasilacz do PI - moze akurat tak sie zgralo, ale watpie, aby PI4 bylo o tyle lepsze od PI3 gdzie po USB sieje tak ze hej, a jitter jest masakryczny. Ale ok miales lepiej i dlatego chce sie dowiedziec dlaczego?

 

Świetna recenzja z Twoich doświadczeń. Dzięki. ?

Też uważam, że rozwiązania na malince bardzo mocno zagrażają rozwiązaniom do 10K. Dopiero znacznie powyżej tej kwoty słuchać różnicę. Ciekawe jak dalej będą rozwijać się rozwiązania na malinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Tooor napisał:

Czyli Twoja opinia jest czym jezeli moja bajkopisarstwem??? Jeżeli przetestowaly 4 osoby, w roznych pomieszczeniach akustycznych, z roznymi DACami, na roznych kolumnach, na roznych wzmacniaczach i efekt zawsze byl ten sam gdzie Coaxial wygrywal - tylko podłączaliśmy przez złącze BNC (może jest lepsze od RCA). Na droższym sprzęcie będą te różnice jeszcze większe. A słuchaliśmy na różnych DACach od 5 tys. skończywszy na Dave za 50tys. i zawsze było to samo. Jak słyszysz, że USB jest lepsze to fajnie dla mnie jak i 4 osób jest gorsze przy tym rozwiązaniu PI i mnie nie obrażaj, że jakieś bajkopisarstwo uprawiam. Każdy na forum ma swoje zdanie i tyle. A że miałem dostęp do cholendarnie drogiego sprzetu gdzie player za prawie 10tys. Auralic Aries Femto podlaczylismy dla testu z PI za tysiaka bylismy w szoku, ze tak dobrze zagralo to malenstwo przez BNC. Auralic byl po USB i lepiej gral, ale nie byly to jakies kosmiczne roznice, a podpinajac PI przez USB juz bylo zdecydowanie gorzej. Na pewno na USB lepiej zagral maly PC przez JPLAYa w trybie hibernacji, ale i tak gorzej od Auralica, a z PI na BNC roznica byla minimalna. Granie z PI3 po USB bylo zdecydowanie najslabszym rozwiazaniem. Co do DSD to tez do niczego bo pojawialy sie zaklocenia, a jedynie maly PC gral bez zajakniecia DSD (dokladnie material SACD przekonwertowany do DSD) - PI gralo z Volumio.

Nie napisałeś nawet na czym słuchałeś więc kto tu uprawia bajkopisarstwo stwierdzajac, ze na USB jest lepiej?!. Napisz jakiego masz DACa, jakim kablem USB podpiety, jakim softem PI obslugujesz i jaki zasilacz do PI - moze akurat tak sie zgralo, ale watpie, aby PI4 bylo o tyle lepsze od PI3 gdzie po USB sieje tak ze hej, a jitter jest masakryczny. Ale ok miales lepiej i dlatego chce sie dowiedziec dlaczego?

 

X2 

Podpisuje się pod tym. Mimo że słucham przez USB z rpi4 to po coax jest niższy jitter. Na razie mi to nie przeszkadza, ale nakładka aż się prosi do tego by coś przetestować w końcu z wyższej półki. 

Mam dobre wejście USB we wzmaku, ale ciekaw jestem jak właśnie coax porządny by zagrał z nakładki z prawdziwego audio zdarzenia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło wam do głowy że DAC może mieć coś skopane konstrukcyjnie i po USB gra inaczej? Może po prostu sterowniki albo jakieś elektryczne sprawy? Dane do DAC powinny trafić takie same. A słabość USB na malinie czy czymkolwiek to bajkopisarstwo. O ile coś nie sieje zakłóceniami po USB. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Popatrzcie sobie tutaj na pomiary porównawcze USB vs SPDIF. Tak naprawdę to nie jest kwestia wyjścia tylko DAC... Z tym że USB jest dzisiaj chyba najdoskonalszym sposobem przesyłania danych. Także muzycznych. Nie widzę powodu żeby USB z maliny miało by być gorsze od komputera PC. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Funnykris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Funnykris napisał:

A nie przyszło wam do głowy że DAC może mieć coś skopane konstrukcyjnie i po USB gra inaczej? Może po prostu sterowniki albo jakieś elektryczne sprawy? Dane do DAC powinny trafić takie same. A słabość USB na malinie czy czymkolwiek to bajkopisarstwo. O ile coś nie sieje zakłóceniami po USB. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Popatrzcie sobie tutaj na pomiary porównawcze USB vs SPDIF. Tak naprawdę to nie jest kwestia wyjścia tylko DAC... Z tym że USB jest dzisiaj chyba najdoskonalszym sposobem przesyłania danych. Także muzycznych. Nie widzę powodu żeby USB z maliny miało by być gorsze od komputera PC. 

Jprdl... Ty dalej swoje. Będziesz teraz przez kilka stron prowadził krucjatę i udowadniał innym że nie słyszą tak jak Ty??? Bo nie czaje? Skoro koledzy piszą że po coax gra im lepiej to po co dyskutować? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2019 o 23:35, czesiek85 napisał:

Mam pytanie czy jest różnica w dźwieku miedzy tymi kartami do Malinki kiedy podłącze je pod zewnetrznego DAC'a ??

Niestety na forum audio takie pytanie to zawsze zaczątek zażartej walki dwóch światopoglądów. Jedyna opcja to sprawdzić samemu. Kupujesz online, sprawdzasz, i odsyłasz to co ci nie podejdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Funnykris napisał:

To chyba mój pierwszy post w tym temacie...

 

Przepraszam. Pomyliłem użytkowników. 

Mój błąd - bije się w pierś! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, szczypior88 napisał:

Przepraszam. Pomyliłem użytkowników. 

Mój błąd - bije się w pierś! 

Nic się nie stało ? 

Wracając do tematu. Różnice w dźwięku po USB i innych mogą wystąpić. Podałem stronę na której wykonano pomiary i wynika z nich jasno że jakimś cudem różnice są. 

Tak już w temacie tematu ?

Szkoda że nie ma jakiegoś dobrego DAC do maliny. Można by wtedy stworzyć na jej bazie streamer z DAC. Gdyby można jeszcze było dorzucić potencjometr to nic by nie stało na przeszkodzie żeby używać tego jako preampa. Hifiberry nie słyszałem ale co ostatecznie można zrobić za te 200 zł. Póki co rozwiązania na malinie kładą na łopatki tanie streamery ale można więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Funnykris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Funnykris napisał:

Wracając do tematu. Różnice w dźwięku po USB i innych mogą wystąpić. Podałem stronę na której wykonano pomiary i wynika z nich jasno że jakimś cudem różnice są. 

Jakby popatrzeć na te pomiary, jak było robione i co porównywano, to wcale nie jest to takie jednoznaczne. Bo np. dla lepszego daca za większe pieniądze już praktycznie żadnych różnic nie było. Poza tym, poziomy tego, co gorsze w innych przypadkach były zdecydowanie poniżej możliwości percepcji nie tylko dla ucha ale i samego sytemu audio. 

Na dodatek w tych pomiarach źródłem był komputer a w przypadku sprawdzania połączenia po spdif zastosowano dodatkowo jakiś tam konwerter usb> spdif.  Czyli dodatkowa konwersja przez zewnętrzne urządzenie.  

To, co tam było widać, to najprawdopodobniej różnice w samej implementacji elektroniki a nie stricte zasady działania.

Oczywiście spdif to interfejs jednokierunkowy i jest najbardziej czuły na kable i ich długość niż usb, ale przy zastosowaniach domowych, gdzie połączenia kablowe są krótkie zupełnie wystarcza. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2020 o 14:04, Tooor napisał:

Nie napisałeś nawet na czym słuchałeś więc kto tu uprawia bajkopisarstwo stwierdzajac, ze na USB jest lepiej?!. Napisz jakiego masz DACa, jakim kablem USB podpiety, jakim softem PI obslugujesz i jaki zasilacz do PI - moze akurat tak sie zgralo, ale watpie, aby PI4 bylo o tyle lepsze od PI3 gdzie po USB sieje tak ze hej, a jitter jest masakryczny. Ale ok miales lepiej i dlatego chce sie dowiedziec dlaczego?

Problem w tym , że po usb asynchronicznym dźwięk jest bit-perfect.Z maliny 4 suchałem dsd

i nie było żadnych trzasków.Z laptopa miałem trzaski ale tylko przy dsd , miał coś skopanego z usb.Nauka to nauka

po co dorabiać do tego jakieś ideologie odsłuchów i drogiego sprzętu.Prędzej spdif wnosił coś do dźwięku niż usb ale to

już niestety nie jest to co na płycie zostało nagrane.Ja mam dac musical fidelity mx-dac.

Poczytaj sobie co to jest usb asynchroniczne i po co zostało wprowadzone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

pytanko odnosnie malinki + dac

Posiadam ifi nano iDSD z wejsciem USB B , wyjściami RCA oraz DIGITAL COAX

Chciałbym zbudować (zakupić) streamer który by pozwolił na wykorzystanie mojego DACa

Cel - podpięcie do toru audio przez RCA, optymalnie bym mógł podłączyć z toslinka np z TV.

Jak sie nie da użyć ifi to spoko - i tak na stałe spięty jest z MacBook.

Co myślicie o użyciu ALLO DigiOne + Malina + Schiit Modi 3 DAC

 

A może na początek jednak najnowszego rPi z ansynchronicznym USB --> ifi (tutaj jest bardzo dobrze terminowane gniazdo usb).

Zawsze mogę rozbudować.

Pan Darko sądzi ze o niebo lepiej hifiberry po coax + DAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z nudów zajrzałem do tego wątku zobaczyć co się zmieniło.

Zaczynałem zabaw z rpi gdy pojawiła się pierwsza nakładka od hifiberry, przerabiałem różne wersji aż do rpi3, różne izolatory, zasilacze, złącza. Potem poszedłem w lumina, teraz w roona z minidsp shd

opowiadanie jak wyżej ogólnikami bez podania konkretów to jak paplanie bab na straganie. 

Przy Spdif kluczowe znaczenie ma złącze jakim jest przesyłany. Jedyny słuszny i zgodny ze standardem jest BNC. Jeżeli dać ma inne tzn że jego projektant to ignorant a nie inżynier i tak samo w dupie ma klientów, bo rca jest 0.5 dolara tańsze. USB w dachach może być zrobione na wiele różnych sposobów i tu nie ma standardu do przesyłania audio. Wszystko zależy od oprogramowania odbiornika, zasilania, izolacji galwanicznej, bufora, zegarów No i samego rozmieszczenia elementów na płytce. 

Tak wiec nigdy nie dojdziecie to porozumienie co jest lepsze bo jest za dużo zmiennych i konfiguracji porównawczych. ?

A i jeszcze przecież kable które nie grają, ale źle zrobione grają, i dotyczy to zarówno analogowych jak i cyfrowych spdif.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2020 o 18:13, thomaz napisał:

edenie laptop miał skopane usb i to się objawiało trzaskami

W zaawansowanych ustawieniach zasilania trzeba ustawić zarządzanie energią procesora. Potem wybrać odpowiedni tryb pracy w Win10. Arzucam fotki. Powinno pomóc. To wyłączy też tryb boost ale nie powinieneś tego odczuć. Te trzaski to w 99% przypadków sprawka zasilania. Procesor zmienia sobie taktowanie i pobiera bardzo szybko sporo prądu. A liche zasilanie współczesnych laptopów tak reaguje.

EDIT:

Przypomniało mi się że to temat o malinie a ja o PC ? Tak czy siak jakby coś to działa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

AS2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Funnykris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 5.02.2020 o 08:28, Funnykris napisał:

Szkoda że nie ma jakiegoś dobrego DAC do maliny. Można by wtedy stworzyć na jej bazie streamer z DAC. Gdyby można jeszcze było dorzucić potencjometr to nic by nie stało na przeszkodzie żeby używać tego jako preampa. Hifiberry nie słyszałem ale co ostatecznie można zrobić za te 200 zł. Póki co rozwiązania na malinie kładą na łopatki tanie streamery ale można więcej.

Jest jedno takie drogie coś:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

spacer.png

Tylko ciekawe jaki system to obsłuży...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_57832
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Piotr_57832 napisał:

Tylko ciekawe jaki system to obsłuży...

Chyba Moode da sobie radę , cytat z opinii usera:

 

"In Moode: (Moodeaudio.org)
Go to M (menu, upper right)
Configure - audio - I2S audio device
A bunch of AUDIOPHONICS dacs appear:
I selected 2 of them where ES9038 is listed, both work!"

 

Wygląda to fajnie , szkoda tylko , że nie ma opcji z różnymi przetwornikami bo nie każdy trawi Sabre.

Fajnie jakby inni producenci poszli tą drogą i zaproponowali gotowe rozwiązania z DAC , preampem , wyjściami i wyświetlaczem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś może te płytki od Arylic ? Up2stream Pro V3 z dodatkowym wyjściem Spdif i coaxial wychodzi około 312 zł a ich aplikacja wygląda całkiem fajnie, zwłaszcza,że wszystkie serwisy streamingowe już są zainstalowane tam i można budowac multiroom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tomek_waw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.