Skocz do zawartości
R2T2

RaspberryPi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pietuisza napisał:

A czy porównywałeś może z konwerterem M2Tech HiFace Evo+Supply+Clock?

Nie miałem okazji,

ale trzeba też zauważyć że ten m2tech to konwerter USB do SPDIF, a malinki i sparky to jednak inne urządzenie, pod tym względem że nie potrzebujesz do nich sygnału USB, tylko wchodzisz ethernetem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej ten temat poruszałem ale zapytam jeszcze raz, czy malina to sensowny wybór jako transport plików z dysku przenośnego do dac/wzmacniacz? Czy naprawdę będzie jakaś różnica pomiędzy np.maliną a telewizorem który też czyta flac-i i ma wyjście optyczne do dac-a? Ktoś sprawdzał u siebie oba rozwiązania i może jednoznacznie się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego tak niewiele dzieli cię od sprawdzenia. Pociągnij za spust i sam się przekonaj ;) Nikt ci nie odpowie na to pytanie czy u ciebie i w twoim systemie malina będzie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle to wiem ale ciekaw jestem jak to wyglądało u kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba musisz sam spróbować, ale po optyku może być gorzej. Jak porównywałem chromecast wbudowany do Sony bravia (po optyku) a chromecast w Onkyo NS 6130/6170 (po coax) do różnica był spora na korzyć coax. Nie wiem w jakim stopniu różnice robi w tym przypadku transport, a jaką dac, ale Onkyo  jako transport grały wyraźnie lepiej.

Sam zastanawiam się nad digione signature, ale to podwójne zasilanie wydaje się lekko uciążliwe, przynajmniej dla mnie.

Edytowane przez Dawid Hare

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rpi3 zamówiona, po rozmowie z panem ze sklepu i potwierdzeniu braku problemów ze zwrotem zamówiłem dwie nakładki hifi digi+pro i dac+pro rca żeby obadać czy aby dac na płytce nie będzie przypadkiem lepszy niż w magnacie. Tak jak radzicie spróbuje najpierw volumio i zobaczę jak mi pójdzie. Jak będą problemy (a pewnie tak) to będę się meldował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem o kablach. Czy żeby to podłączyć wystarczy mi jakiś z marketu coaxial rca i interkonekt rca? Czy od razu lepiej kupić cos lepszego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli kasa nie gra roli to lepiej od razu zainwestować w lepsze kable

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chciałbym wydać więcej niż 150-200 za obydwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi