Skocz do zawartości
R2T2

RaspberryPi

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiecie jak radzicie sobie z uruchamianiem i wyłączaniem rpi3? Ja wyłączam aplikacją volumio ale żeby włączyć to wyciągam zasilacz z gniazdka i ponownie wkładam i malina się uruchamia a może jest inny sposób. Wyłączam bo nie chcę żeby dysk który mam podpięty stale pracował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, kwasior21 napisał:

Sonoff s26 i sprawa zalatwiona.

Chyba się coś nie zrozumieliśmy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wyłączam maliny

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wyłączanie według opcji wyłącz jakoś dziwnie działa,kiedyś czekałem chyba 40 minut,a tu dalej śię mieli w koncu wtyczka z prądu.

Screenshot_2019-01-28 Czesław Niemen - 4 - Nie wiem czy to warto.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, fan64 napisał:

To wyłączanie według opcji wyłącz jakoś dziwnie działa,kiedyś czekałem chyba 40 minut,a tu dalej śię mieli w koncu wtyczka z prądu.

Screenshot_2019-01-28 Czesław Niemen - 4 - Nie wiem czy to warto.png

U mnie też tak mieli ale jak przestaje mrugać zielona dioda to znaczy że można wtyczkę wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja malinka została "zapuszkowana" jedyne co widzę to diodę z karty Digione.Zielona dioda SMD  umieszczona na malince jest trudna do przestawienia bez odpowiedniego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak skonfigurować "Opcje odtwarzania" w moim systemie, żeby coś tam jeszcze wycisnąć z Malinki? Mam na myśli ustawienia DSD: Playback Mode (co wybrać:DSD Direct czy DSD over PCM), Normalizacja głośności; rozmiar bufora audio; Do czego służy opcja Persinent Queue? I w Audio Resampling coś ruszać? Mam Malinę podłączoną po USB do NuPrime DAC-9. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi