Skocz do zawartości
IGNORED

Naim muso qb


-Mike-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.                                                               Szukam grajka do kuchni i tak się zastanawiam nad Naim-em muso . Kuchnia ma jakieś 11 mk . Zależy mi na radiu internetowym i Spotify. Ktos mial i może się wypowiedzieć jak to gra ? Czy szukac czegos innego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Moim zdaniem najlepsze urządzenie tego typu na rynku tak pod względem jakości dzwięku, wyposażenia oraz stabilności pracy. Zdecydowanie rekomenduję, zresztą możesz zestaw od nas wypożyczyć i sprawdzić. Może ewentualnie akternatywą są głośniki Dynaudio Music.

Zapraszam na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zdecydowanie Naim Mu-so to świetna opcja w szczególności jakością brzmienia. Tak jak koledzy wyżej pisali ciekawą opcją było by też Dynaudio Music 7. Dwaj faworyci w kestii brzmienia.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostań przy Naim, zapraszam do kontaktu na priv w sprawie indywidualnej wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, -Mike- napisał:

Naim-a mozna kupic za 2800 , a ten Dynaudio to ok 4 tys . Szukam czegoś do max 3 tys zl. 

Popatrz na Dynaudio Music 5 wyjdzie cie około 3tys. zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

No ja już jestem w jego posiadaniu od kilku dni , myślę ze coś już wstępnie o dźwięku można skrobnąć  :)Dźwięk raczej po ciemniejszej ( cieplejszej ) stronie , Jak dla mnie góra jest stonowana , bez natarczywości , środek na swoim miejscu i bas , który jest dość mocny jak na takie pudełeczko  ( mamy tam ustawienia z dala , blisko ściany i podbicie ) można ustawić wedle upodobań . Wszystko zależy gdzie to ma grac i jeśli chodzi o mnie to jest oki , bo gra w kuchni i wypełnia fajnie przestrzeń w 11 mk . Super dynamika i rytm , natomiast jeśli chodzi o stereo to scena wąska , ale czego się spodziewać po takim głośniczku :)  Oczywiści trzeba posłuchać samemu i zdecydować 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie szukam grajka do biura do firmy coś co będzie grało z neta bez zagłębiania się w typowe stereo w domu.

Ma być praktyczne i funkcjonalne to podstawa czego oczekuje od takiego pudelka reszta to drugi plan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-=SLAYER RUL3Z =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradziłem znajomej i gra już 2-3 lata. Jest bardzo zadowolona mimo że gra to w dużym salonie otwartym na kuchnię i sufitem ponad 4 metry. Syn ma odpowiednik JBL Authentic L16, bardzo podobna wielkość i funkcjonalność tylko brzmienie bardziej dopasowane do rocka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muso jest trochę za drogi (choć q21 chce go sprzedać poniżej 2799??) Miałem obydwie wersje przed Devialetem Phantomem. Duży Muso miał problem z bass reflexem, mały grał bardzo punktowo i szybko się "kończył" - Lecz ogólnie rzecz biorąc całkiem dobre pudełka. Dziś w cenie około 3000 zł, wziąłbym Zeppelina od B&W. Na pewno zbuduje szeroką przestrzeń, jak na tak nie duży klocek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.