Skocz do zawartości
IGNORED

Ostrzeżenie przed /........................../


piorasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim przejdę do sedna proszę moderację aby do tematu podeszła obiektywnie nie wyciągała pochopnych wniosków ani też działań niszczących powagę tej sprawy. Zdaję sobie sprawę, że osoba której dotyczy ta sprawa ma tyle zwolenników co przeciwników – zatem sprawa zapewne nie zostanie bez odzewu jednych i drugich.  Pragnąłbym aby ten post nie był przedmiotem, okazją do żadnych wojenek ani też powodem do konfliktów. Sprawa dotyczy tylko mojego przypadku o czym opiszę poniżej.

Sprawa dotyczy Pana G.R. właściciela firmy Studio 16 Hertz produkującego kolumny.

Wielu ludzi ceni go za bezinteresowne podejście do klienta. Ja przez długi czas miałem to samo zdanie. Z natury jestem niedowiarkiem i ciężko mi zaufać komukolwiek zwłaszcza jeśli chodzi o jakąkolwiek branżę. Żyjąc już ponad 50 lat na tym świecie życie nauczyło mnie, że w biznesie nie ma kolegów. Zdarzyły się jednak w moim życiu wyjątki. Tym wyjątkiem było poznanie Pana G.R. W sumie od samego początku wiedziałem, że trochę mnie „podszedł” marketingowo ale zrobił to w taki sposób, że wręcz mi zaimponował.  W czasie naszej kilkuletniej znajomości wielokrotnie „nagiąłem” swoje zasady i za namową Pana G. pewne rzeczy, o których było pisane w klubie 16HZ  musiałem przemilczeć, na pewne się zgodzić, na jeszcze inne wręcz z pokorą przytaknąć bez możliwości wyrażenia swojej opinii. Jako, że od urodzenia jestem wolnym człowiekiem, długi czas w tej sytuacji czułem się bardzo niekomfortowo ale przez jakiś czas pomyślałem sobie „taki jest świat” i trzeba się dostosować. Być może do tej pory tkwiłbym w takim przekonaniu lecz miarka się przebrała. Nigdy więcej tego błędu nie popełnię.

Dziś czuję się nadal wolnym człowiekiem i chciałbym Wszystkich przestrzec przed tym człowiekiem. Moja naiwność doczekała się kresu.

Wierząc bezgranicznie temu człowiekowi do tego stopnia mu zaufałem, że kupiłem od niego używany wzmacniacz Amplifon WT40. W tym samy czasie było na rynku kilka sztuk na sprzedaż ale jak się domyślacie kupiłem od Pana G.R. !!! Jego cena była oczywiście wyższa niż tych pozostałych w owym czasie ale w końcu kupując od „zaufanego” człowieka i płacąc więcej tylko zyskuję ? Żeby tego było mało. Pan G.R. gwarantował mi, że w cenie jest sprawdzona kwadra dodatkowych nowych lamp. Jakie było moje zdziwienie kiedy po tym jak wypaliły się lampy i trzeba było je wymienić.. Rzekome nowe lampy (3 szt.) okazały się szrotem !!! Straciłem kilka stówek. Czy to dużo czy mało. Dla mnie to nieistotne. Straciłem coś więcej. Wiarę w ludzi.  Oczywiście z racji dobrych relacji z tym „bezinteresownym” Panem nawet (chyba) o tym fakcie mu nie wspomniałem. Dziś patrzę na to nieco inaczej. Przejrzałem tego Pana na wylot !! Biznes to biznes nie dajcie się omamiać jak ja !!!

Wiem. Możecie mnie wyśmiać za naiwność i do nikogo nie będę miał pretensji.  

 

P.S.

Do Administracji.

Proszę rozważyć wreszcie zasady w Klubach. Jak można było dopuścić do tego aby klubami i ich zasadami rządziła branża ?!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię nikogo ,ale nie bierzesz pod uwagę faktu że facet mógł się pomylić i dać ci nie te lampy ?? Dzwoniłes do niego i próbowałeś wyjasnic sprawę ?

Druga rzecz to to że nie widzę powodu rozpamietywania iż kupiłes wzmacniacz od niego i był to najdrozszy egzemplarz w tym momencie na rynku. Byc może tak było, ale czy wiesz w jakim stanie były te pozostałe ?? Ten być może był z nich najlepszy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna zemsta za ban w klubie :) 
Nazywaj sobie to jak chcesz. Ja wiem jedno czego Ty nie możesz wiedzieć. Pan G. R napewno nie jest gentlemenem bo sprawy po gentlemensku nie potrafił załatwić mimo moich starań. Poniżać się więcej nie dam i nie będę.
Nie bronię nikogo ,ale nie bierzesz pod uwagę faktu że facet mógł się pomylić i dać ci nie te lampy ?? Dzwoniłes do niego i próbowałeś wyjasnic sprawę ?
Druga rzecz to to że nie widzę powodu rozpamietywania iż kupiłes wzmacniacz od niego i był to najdrozszy egzemplarz w tym momencie na rynku. Byc może tak było, ale czy wiesz w jakim stanie były te pozostałe ?? Ten być może był z nich najlepszy.
 
Biorę to pod uwagę. Nie pomylił się. Poprostu ich nie sprawdził bo wzmacniacz sam dostał w rozliczeniu. Ja oczywiście tych zapasowych lamp nie sprawdziłem bo po co? Dostałem ustną gwarancję od zaufanego człowieka. To on je miał sprawdzić jak wziął od kogoś wzmak w rozliczeniu.
Nie nie dzwoniłem do niego i nie biadoliłem jak po pół roku trzeba było lampy wymienić bo przecież były pewne, od pewnego człowieka i w dodatku dobrane i sprawdzone. Oczywiście w jakimś momencie mu wspomniałem o tym.
Nie zachował się jednak jak gentelmen, kolega itp. Ot tak drobny szczegół.
Pozatym nie o to w tym wszystkim chodzi. Chodzi o rzekome podejście Pana G. R do klienta. Sam byłem tym podejściem kiedyś zachwycony. Okazuje się jednak, że biznes ponad wszystko.
Życzę aby Ci, którzy do tej pory klepią po plecach tego Pana nie przejechali się tak jak ja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Pan G . R odniesie się do sprawy i załatwicie to polubownie. Ja na szczęście kupiłem parę rzeczy od użytkowników forum i nigdy się nie przejechałem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dobrze, że nie założyłeś wątku jak Ci gość sprzedał Miflexy zamiast Duelundów :)

Nie lepiej było napisać wprost, ze to zemsta za ban w klubie? Ten wzmak to jakaś nówka z gwarancją?

Wiedziałeś o jego stanie technicznym przed zakupem, miałeś okazję go sprawdzić osobiście razem z lampami czy to był wybór w ciemno?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma znaczenie? Jeśli czegoś nie rozumiesz z tego co napisałem to chętnie wytłumaczę. W psychologa się nie baw bo myślę, że wszystko to co napisałem jest wystarczająco jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wszystko dla Ciebie jest jasne to wkraczaj na drogę sądową, wygraną masz w kieszeni.

Czy wysyłałeś groźby karalne lub wiadomości  do w/w osoby, próbując ją zastraszyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w każdej sprzedaży chodzi o to żeby podejść klienta. Nie doszukiwał bym się tutaj jakiegoś wybitnego przypadku. Grzegorz jest na pewno bardzo dobrze prowadzącą swoją działalność prezentację prowadzi w przemyślany sposób taki aby wyrób spodobał się klientowi , jest bardzo elastyczny ale i mam wrażenie za bardzo łatwo wierny.

Przez Wt40 który dostał w rozliczeniu pewnie sam został oszukany. Czasu na sprawdzenie lamp pewnie nikt nie ma.

Ja Ciebie Piotr rozumiem twój żal rozmawialiśmy o tym telefonicznie ale tym razem chyba pojechałeś za mocno zakładając ten temat.

Pamiętam że ze swojego Amplifona byłeś bardzo zadowolony mimo wszystko.

Masz prawo do pretensji o lampy jak najbardziej bo założenia były inne ale to powinieneś to załatwić tylko z Grzegorzem a nie publicznie.

Inna sprawa że mi nowe psvane też kiedyś padły ot taka uroda lamp.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z definicji założenie  takiego wątku ma na celu " czarny pr".jeśli rzeczywiście  zależało by Tobie na sprawiedliwości  I udowodnieniu  swoich racji to sprawę  skierowalbys zupełnie gdzie indziej.poza tym czytając  twoją  relację  mam wrażenie że nie wyczerpales wszystkich możliwych dróg pozytywnego rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, venom200 napisał:

Masz prawo do pretensji o lampy... 

A może p Grzegorz powiedział, że dołącza lampy, które wg poprzedniego właściciela są dobre? No nie wiem, jak dla mnie to trochę mało aby publicznie nazwać kogoś uszustem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piorasz napisał:

Pan G. R napewno nie jest gentlemenem bo sprawy po gentlemensku nie potrafił załatwić mimo moich starań.

Zaraza jakaś w branży producentów kolumn :)) Trzeba było wcześniej ubrać żółtą kamizelkę,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dobrze, że nie założyłeś wątku jak Ci gość sprzedał Miflexy zamiast Duelundów :)
Nie lepiej było napisać wprost, ze to zemsta za ban w klubie? Ten wzmak to jakaś nówka z gwarancją?
Wiedziałeś o jego stanie technicznym przed zakupem, miałeś okazję go sprawdzić osobiście razem z lampami czy to był wybór w ciemno?
 
Najmniej od Ciebie oczekuję dyskusji. Ale poniekąd masz rację. Myślałem (zanim założyłem ten temat) nad wątkiem coś w rodzaju "nasze rozczarowania wobec sprawdzonych firm". Ja osobiście jestem bardzo rozczarowany a zarazem niedoceniony jako klient i jako kolega (tak przynajmniej się czułem). Zdaję sobie jednocześnie sprawę, że dzisiejszy marketing jest bardzo agresywny co wg mnie wpływa wręcz odwrotnie wobec takich klientów jak ja czyli powyżej 50 roku życia. Jeśli młodsze osoby się na to "łapią" to tylko świadczy o ich niedojrzałości.

Twój pogląd na sprawy audio choć doceniam, nie jest dla mnie wyznacznikiem dobrego smaku w dziedzinie audio. Mój ulubiony system u Rafała ma dla mnie pewne wady (choć jest naprawdę świetny) , o których akurat z Tobą trudno mi rozmawiać z przyczyny znanej Wszystkim - nie jesteś obiektywny.
Wiele innych systemów sam doceniam i potrafię zróżnicować każdą ich wadę i zaletę.
Jeśli widzisz tylko zalety w swoim systemie lub Rafała to albo jesteś głuchy albo... Na tym chyba skończymy.
Z definicji założenie  takiego wątku ma na celu " czarny pr".jeśli rzeczywiście  zależało by Tobie na sprawiedliwości  I udowodnieniu  swoich racji to sprawę  skierowalbys zupełnie gdzie indziej.poza tym czytając  twoją  relację  mam wrażenie że nie wyczerpales wszystkich możliwych dróg pozytywnego rozwiązania zaistniałej sytuacji.
Jeśli myślisz, że założyłem wątek bez przemyśleń, spontaniczne czy też bez prób porozumienia z... to jesteś w błędzie. Próbowałem kontaktować się z G. R poprzez SMS. Bez odzewu. Brak reakcji spowodował założenie tego tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, venom200 napisał:

Inna sprawa że mi nowe psvane też kiedyś padły ot taka uroda lamp.

To każdy miłośnik lamp wie. Kupując używany wzmacniacz zawsze jest ryzyko, że lampy padną. Zaskoczenie , że padły po pół roku ? Jak na nowe dają chyba 3 cz 6 miesięcy gwarancji. I jeszcze diabły ? Każdy trzeźwo myślący wie po co powstał taki wątek. Jeśli ktoś się nie  domyśla to podpowiem , że ban oraz pewnie problem ze sprzedażą wzmacniacza. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piorasz poziom Twojej kompromitacji sięga już coraz niżej. Wszyscy Ci którzy znają Grzegorza nie tylko jako konstruktora ale po prostu jako człowieka, przecierają oczy ze zdziwienia i śmieją się z tego co tu odwalasz. Reszta pewnie ma niezłą pożywkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr wiesz że ten wątek przez Ciebie założony podlega już pod sprawę sądową o zniesławienie?
W USA miałbyś już sprawę jak nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MrSalieri napisał:

Wszyscy Ci którzy znają Grzegorza nie tylko jako konstruktora ale po prostu jako człowieka, przecierają oczy ze zdziwienia i śmieją się

Ja tam się nie śmieję, ale jako człowiek jest spięty, nie czytający ze zrozumieniem wpisów i ton Jego wypowiedzi świadczy nie najlepiej o nim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piorasz napisał:

nawet (chyba) o tym fakcie mu nie wspomniałem

No tak... Ale on jasnowic jakiś czy co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Ale on jasnowic jakiś czy co?
Odpowiem tak. Znamy się. Lubimy piwo i idziemy do baru. Wiem, że lubisz tyskie ale lubisz i mnie. Ja stawiam ci Żywca.. Lubimy się dalej czy załatwisz mi wizytę u wróżki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z postów piszesz że nie jesteś malolatem i nie dasz się dymac.piszesz też braku dojrzałości....A mam wrażenie ze trochę z Ciebie  taki gimbus który nie bardzo wie jak sobie poradzić w bądź  co bądź  prostej sprawie.bardziej zależy ci na rozglosie...

Moja optyka podpowiada mi że  bardziej chcesz komuś do piec aniżeli rozwiać tą sprawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, piorasz napisał:
22 minuty temu, przemak napisał:
No tak... Ale on jasnowic jakiś czy co?

Odpowiem tak. Znamy się. Lubimy piwo i idziemy do baru. Wiem, że lubisz tyskie ale lubisz i mnie. Ja stawiam ci Żywca.. Lubimy się dalej czy załatwisz mi wizytę u wróżki?

Teraz to już w ogóle nic nie rozumiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=57250]piorasz[/mention] poziom Twojej kompromitacji sięga już coraz niżej. Wszyscy Ci którzy znają Grzegorza nie tylko jako konstruktora ale po prostu jako człowieka, przecierają oczy ze zdziwienia i śmieją się z tego co tu odwalasz. Reszta pewnie ma niezłą pożywkę.

Wybacz. Mów za siebie.
W jednym z postów piszesz że nie jesteś malolatem i nie dasz się dymac.piszesz też braku dojrzałości....A mam wrażenie ze trochę z Ciebie  taki gimbus który nie bardzo wie jak sobie poradzić w bądź  co bądź  prostej sprawie.bardziej zależy ci na rozglosie...

Moja optyka podpowiada mi że  bardziej chcesz komuś do piec aniżeli rozwiać tą sprawę.

Coś Ci się chyba pomieszało. A tak w ogóle skąd nagła Twoja aktywność? Przecież Ciebie nue ma na forum... Czyżby Pan G. R wypuścił cały batalion swoich żołnierzy? Nawet rezerwistów?

 

Teraz to już w ogóle nic nie rozumiem...
No i fajnie.... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, piorasz napisał:
14 minut temu, przemak napisał:
Teraz to już w ogóle nic nie rozumiem...

No i fajnie.... :)

Czyli nie wiadomo, o co chodzi, teraz rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum czasie bywam czasem nie to zależy od czasu którym dysponuje.piszesz że masz 50+ a wylewasz swoje żale na forum jak gimnazjalista na fb, który dostał mało lajkòw za selfi.moje pokolenie pojechaloby do pozwanego pogadalo, może nawet nawrzucalo i po kłopocie.zakładając czywiscie ze to co piszesz jest prawdą. Przemysł na spokojnie jak rozwiać tą  spa we w rozsądny sposób. 

Poza tym nie próbuj prywatnych wycieczek w moim kierunku 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK jedna strona juz sie wypowiedziała 

edytuje tytuł bo jest bezsensownie dosadny 

zamykam wątek aby zakończyc igrzyska 

jeśli druga strona będzie chciał się wypowiedziec watek odwiesimy 

ostateczne rozwiązanie sprawy pozostawiam nie forumowiczom a jedynie osobom zainteresowanym 

ostatecznie można równiez dochodzic swoich racji w inny sposób a nie tutaj na forum 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • cir zmienił(a) tytuł na Ostrzeżenie przed /........................../
  • cir zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.