Skocz do zawartości
IGNORED

Ciepły, basowy interkonekt do 1000 zł


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, porlick napisał:

Jestem innego zdania- jeśli brzmienie się zmienia, coś musi być tego przyczyną i powinne być znane mechanizmy, które to wykonują.

To top secret, czy otrzymam odpowiedź?

przecież to jest tak oczywiste,że szkoda o tym pisać.  :)

 

po pierwsze:przewodnik i jego średnica.

po drugie:geometria,materiał izolatora.

po trzecie:wtyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2019 o 15:59, 5z0p3n napisał:

Szanowne grono,

Czy znajdę do 1000 zł ciepły, basowy interkonekt? Długość do 1,5m maks.

Miałem Qeda to nie to, Melodika ok w kierunku góry, ale średnica i bas nie teraz gram na starym modelu Oehlbach "The pure sound" czy coś w ten deseń.

Po głowie chodzi mi po głowie Clearway od Chorda, tego na pewno sprawdzę. Mam też okazję w dobrej cenie kupić Kimbera HERO, słuchałem Tonik ale tu słabo.

Jakie brzmienie ma XLO UltraPlus?

Kolego, nie chce się wierzyć, że ludzie są tak podatni na manipulacje innych ludzi, zwykle nieznajomych z for internetowych itd. W takich światłych (świetlnych) czasach.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, triode napisał:

przecież to jest tak oczywiste,że szkoda o tym pisać.  :)

 

po pierwsze:przewodnik i jego średnica.

po drugie:geometria,materiał izolatora.

po trzecie:wtyki.

Oczywiste??? Wolne żarty!

Chodzi mi o to, jakie prawa fizyki określają jego dzialanie na zmianę charakteru dźwięku. Co z techchnicznego punktu widzenia wplywa, że przewód bez obwodów R,L,C zmienia balans tonalny i o ile dB przy ilu Hz?

Jakie prawa fizyki okreslają wpływ srednicy przewodu i materiału izolatora na określone częstotliwości przepływającego nim prądu?

Jest w ogóle taki wpływ, czy to tylko bajki z mchu i paproci?

A może- jak NAPRAWDĘ mówią prawa fizyki, parametry elektryczne przewodu mają co najmniej rząd wielkości mniejszy wpływ od parametrów wejscia-wyjścia połączonych nim urządzeń???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dla słuchających przeważnie muzyki, a do tego mających

określone wymagania co do różnych cech dźwięku, na które kable mają

pewien wpływ. To nie jest forum mierniczych czy fizyków ciała stałego.

Wystarcza nam radość obcowania z muzyką.

Co do manipulacji:

Czasy są akurat mroczne, a jak ktoś lubi jeszcze ciemniejsze klimaty, stara się swoje

poszukiwania wzbogacić o nieznane mu elementy; będzie może nieco łatwiej ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audioburak

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, porlick napisał:

Chodzi mi o to, jakie prawa fizyki określają jego dzialanie na zmianę charakteru dźwięku. Co z techchnicznego punktu widzenia wplywa, że przewód bez obwodów R,L,C zmienia balans tonalny i o ile dB przy ilu Hz?

Jakie prawa fizyki okreslają wpływ srednicy przewodu i materiału izolatora na określone częstotliwości przepływającego nim prądu?

Jest w ogóle taki wpływ, czy to tylko bajki z mchu i paproci?

A może- jak NAPRAWDĘ mówią prawa fizyki, parametry elektryczne przewodu mają co najmniej rząd wielkości mniejszy wpływ od parametrów wejscia-wyjścia połączonych nim urządzeń???

mam ci wkleić tabelę przewodnictwa metali.?

co ma częstotliwość  do prądu stałego DC na wyjściu/wejściu analogowym?

 

na resztę sam sobie odpowiedziałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepły IC można samemu uzyskać biorąc jakiegoś dobrego coaxa i dodać mu filtr dolnoprzepustowy RC. A Ile to daje możliwości - wybór elementów, coaxów, filtr od strony wejścia, wyjścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.02.2019 o 20:46, haile napisał:

cieply basowy...sugeruje jakies odpowiednio drogie i wychwalane kable, grube, nie sztywne, przyjemne w dotyku, w cieplych matowych barwach. Wrazenia sluchowe sa skorelowane z wrazeniami wzrokowymi, dotyku, info o budowie, producencie, cenie, etc. i jesli te informacje znikaja, to znika tez zdolnosc do rozpoznawania brzmienia kabla. Kable IC nie graja, a jedyne zmiany elektryczne jakie wnosza, to te w odpalaniu roznych neuronow w mozgu.

Co jeden to bardziej mundry... ręce opadają. Jeden oczekuje naukowego wywodu, drugi wyśmiewa, trzeci ironizuje. Jak zwykle, zwłaszcza na tym forum.

A moim zdaniem wszystko zależy od danego systemu i porównywanych interkonektów. W jednym systemie nie usłyszy się różnicy między teoretycznie diametralnie różnymi kablami, w innym systemie będzie to słyszalne zawsze, choćby w ślepych testach. Niezależnie od ceny danego systemu i ceny porównywanych kabli. Tak, jak napisałem zależy to od "wrażliwości" danej konfiguracji na zmiany okablowania i różnicy, jaki dany kabel/kable do niego wnoszą. Forumowi "naukowcy" niech  lepiej piszą politechniczne teorie albo po prostu więcej posłuchają różnych systemów/kabli. W najgorszym przypadku audiolog się kłania;)

2 godziny temu, porlick napisał:

Oczywiste??? Wolne żarty!

Chodzi mi o to, jakie prawa fizyki określają jego dzialanie na zmianę charakteru dźwięku. Co z techchnicznego punktu widzenia wplywa, że przewód bez obwodów R,L,C zmienia balans tonalny i o ile dB przy ilu Hz?

Jakie prawa fizyki okreslają wpływ srednicy przewodu i materiału izolatora na określone częstotliwości przepływającego nim prądu?

Jest w ogóle taki wpływ, czy to tylko bajki z mchu i paproci?

A może- jak NAPRAWDĘ mówią prawa fizyki, parametry elektryczne przewodu mają co najmniej rząd wielkości mniejszy wpływ od parametrów wejscia-wyjścia połączonych nim urządzeń???

Przepraszam, ale znowu masz język profesora...

"Oczywiste??? Wolne żarty!"

"... bajki z mchu i paproci?"

Itd. itp.

Grzmisz jak nieomylny guru;) Więcej dystansu i słuchaj trochę innych, please:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek11

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, tomek11 napisał:

A moim zdaniem wszystko zależy od danego systemu i porównywanych interkonektów. W jednym systemie nie usłyszy się różnicy między teoretycznie diametralnie różnymi kablami, w innym systemie będzie to słyszalne zawsze, choćby w ślepych testach.

To jest bardzo wygodny "myk".

"nie w każdym systemie będzie kabel grał"

No brawo! W ten sposób to możemy tak do rana.

Od czego więc zależy ta "wrażliwość"?

Konkrety będą? Czy audio bajki? To jest technika, żadnych czarów i magii, więc konkrety techniczne proszę.

Magia i Sztuka to jest w Muzyce odtwarzanej na tym TECHNICZNYM...ekwipunku, do jej odtwarzania.

Aha - ślepe testy, w których słychać... a konkrety jakieś będą, czy opowieści , "z rękawa", na poczekaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, J.Jerry napisał:

Ciepły IC można samemu uzyskać biorąc jakiegoś dobrego coaxa i dodać mu filtr dolnoprzepustowy RC. A Ile to daje możliwości - wybór elementów, coaxów, filtr od strony wejścia, wyjścia.

Nie. Mało jest ogólnie uznanych określeń barwy dźwięku, ale te trzy z linka poniżej jakoś się zgadzają:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"barwa ciepła - charakteryzuje się uwypukleniem składowych niskoczęstotliwościowych
barwa jasna - charakteryzuje się dużą zawartością składowych wysokoczęstotliwościowych, 
barwa ciemna - charakteryzuje się obniżoną zawartością składowych wysokoczęstotliwościowych."

Czyli masz pomysł na kabel ciemny, ale nie na ciepły. Jak zrobić kabel ciepły? Dać go jako zasilający do końcówki mocy? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, J.Jerry napisał:

Ciepły IC można samemu uzyskać biorąc jakiegoś dobrego coaxa i dodać mu filtr dolnoprzepustowy RC

Przy okazji podaj "zainteresowanym" kolegom (jak Ci się zechce) ile razy muszą być WIĘKSZE wartości RC w takim filtrze od normalnych wartości RC charakterystycznych dla każdego kabla., żeby ocieplił czy zaciemnił czy co tam jeszcze skutecznie ma z tym kablem zrobić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>iro III

Oczekujesz dowodów, rozprawki naukowej?

Piszesz: "To jest bardzo wygodny "myk"."

Sęk w tym, że po co miałbym stosować jakiś myk? Co to, egzamin, czy życiowa próba udowodnienia swojego punktu widzenia?

Nie chcę i nie muszę nikomu nic udowodnić, po prostu ja w jednych systemach słyszałem te różnice a w innych nie.

Pytasz od czego zależy ta wrażliwość na zmiany okablowania? Nie wiem, ale słyszałem różnice w pewnych systemach i przy pewnych kablach naprawdę wyraźnie. 

A poza tym czy nie szkoda Ci czasu na pisanie w wątku o "audio-bajkach"?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomek11 napisał:

Nie wiem, ale słyszałem

OK, rozumiem.

Nic nowego.

 

 

 

 

Przepraszam przy okazji wszystkich kablarzy, miałem już tu nie pisać i nie mącić Waszego zadowolenia.

Po prostu nie zwróciłem uwagi, ze to TEN wątek jest. ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, porlick napisał:

Coś Ci się potentegowało.

Dpi to dosłownie "ilość punktów na cal".

Plik nie ma dpi, ma rozdzielczość. Pliki o większej rozdzielczości można drukować w większym formacie. Mając dwa pliki o różnych rozdzielczościach, np 640x480 i 1280x960 oraz wykonując ich wydruk, ta druga grafika bedzie przy identycznym dpi miała 4x większy format.

Zapewne pomyliłeś rozdzielczość z dpi, bo korzystasz ze skanera. Tam wartość dpi ustawiasz podczas skanowania, ale nie znaczy to, że skanowany obrazek posiada dpi, tylko mówi to o tym, jak gęstą siatką "szatkujesz" obraz podczas skanowania, czyli de facto ustawiasz rozdzielczość wynikowego pliku.

No i wtedy mozesz robic wieksze wydruki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przyćmienia brzmienia polecam również ic VDH the First , można pójść dalej np głośnikowym Transparent audio the Wave o ile dobrze pamiętam  :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bogusław_59825 napisał:

Pamiętaj by opisać Genesis bom ciekaw jak go odbierzesz?

Jak tylko dotrze nie ma sprawy.

2 godziny temu, J.Jerry napisał:

Ciepły IC można samemu uzyskać biorąc jakiegoś dobrego coaxa i dodać mu filtr dolnoprzepustowy RC. A Ile to daje możliwości - wybór elementów, coaxów, filtr od strony wejścia, wyjścia.

Zainteresowałeś mnie. Jakieś przykłady. Nie jestem elektronikiem

3 minuty temu, Bartek Bartoszewski napisał:

Dla przyćmienia brzmienia polecam również ic VDH the First

Dostał chyba najwięcej ZA! A o niego najtrudniej do testów. Niby salony mają. A jak piszesz o wypożyczenie to DUPA.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, iro III napisał:

OK, rozumiem.

Nic nowego.

 

 

 

 

Przepraszam przy okazji wszystkich kablarzy, miałem już tu nie pisać i nie mącić Waszego zadowolenia.

Po prostu nie zwróciłem uwagi, ze to TEN wątek jest. ;)

 

Kurna, nie jestem żadnym kablarzem, tylko normalnym człowiekiem, który po prostu napisał o swoich doświadczeniach.

Moje zadowolenie nie ma tu nic do tego, czasami byłem/jestem zadowolony z różnych kombinacji/systemów/zakupów, czasami nie. Pewnie tak jak i Ty. 

Zacytowałeś moją wypowiedź: 

"Pytasz od czego zależy ta wrażliwość na zmiany okablowania? Nie wiem, ale słyszałem różnice w pewnych systemach i przy pewnych kablach naprawdę wyraźnie."

I odpowiedziałeś: "OK, rozumiem. Nic nowego."

Nie bardzo rozumiem, czy Ty na wszystkie doznania w swoim życiu szukasz potwierdzenia naukowego i pełnego zrozumienia? Szkiełko i oko na 100%? Jeżeli tak, to współczuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować ten kabel :    earstream.eu :: Signature

mnie się podobał.

starsze rzeczy-XLO,StraightWire Crescendo nie zmieszczą się w budżecie.

zwłaszca Crescendo I jest świetną pozycją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, 5z0p3n napisał:

Dostał chyba najwięcej ZA! A o niego najtrudniej do testów. Niby salony mają. A jak piszesz o wypożyczenie to DUPA.

 

To przez aukcję na jakimś portalu spróbuj ?

Gość na alle ma First i Second zapytaj go o zwroty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 5z0p3n napisał:

Zainteresowałeś mnie. Jakieś przykłady. Nie jestem elektronikiem

Jest to najprostszy filtr który będzie przycinał najwyższe pasmo i w ten prosty sposób balans nagrania przesunie się w stronę niższych częstotliwości.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Filtr_dolnoprzepustowy

Rezystor zastosowałbym 300-1000 Om, kondensator wychodzi ze wzoru, wstępnie można dobrać dla 20 kHz i stopniowo zwiększać pojemność gdyby to było niewystarczające. Można dać rezystor 300 Om i szeregowo potencjometr 1000 Om na czas eksperymentów. Przykładowo mamy rezystor 330 Om i potencjometr ustawiony na zero, kondensator 22nF daje częstotliwość odcięcia 22 kHz. Można z tego uzyskać przy potencjometrze na max 1330 Om, co daje 5500 Hz, czyli mamy zakres 5500-22000 Hz.

Tak to może wyglądać

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Filtr można dać z drugiej strony albo dwa filtry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T tym sposobem skonstruujesz sobie za kilkadziesiąt-kilkaset złotych odpowiednik kabla MIT kosztującego w detalu pierdylion pieniędzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marian.ch

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych odpowiedziach...poczujesz się tak nie dowartościowany, że rzucisz się na sznur. Najpewniej na tym ciepłym konekcie....

Ludzie, co z wami jest? 

Przecież tak nie można...Macie granice ...Przecież to jawny szwindel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tomek11 napisał:

Pytasz od czego zależy ta wrażliwość na zmiany okablowania? Nie wiem, ale słyszałem różnice w pewnych systemach i przy pewnych kablach naprawdę wyraźnie.

Sprzęt grający konstruują inżynierowie, nie cudotwórcy i da się tu wszystko wyjaśnić, także "granie" przewodów. Co prawda wpływ parametrów przewodu na sygnał liniowy (ok 250 mV) jest normalnie niesłyszalny, ale jak źródło ma zbyt dużą impedancję wyjściową, a wzmacniacz niedostatecznie dużą wejsciową, parametry RLC przewodu mogą już stać się słyszalne. Dla urządzeń skonstruowanych wg prawidłowych zasad, rodzaj i wykonanie przewodu (sprawnego i prawidłowo dobranego pod względem rodzaju połączenia) nie stanowi żadnej różnicy i jego wpływ jest niesłyszalny.

Przyczyn "grania" przewodów w takich przypadkach należy szukać w sferze psychoakustycznej.

19 minut temu, Novy! napisał:

Przecież tak nie można...Macie granice ...Przecież to jawny szwindel.

A kto powiedział, że musi być fair?

Już śp John Dunlavy pod koniec XX w w jednym z wywiadów ostrzegał, że w audio kończy się epoka inżynierów, a nadchodzi szarlatanów.

Od tego czasu zmora audiovoodoo podniosła leb, a ciemnota szerzy się w zastraszającym tempie. Rynek audio zalewa fala bzdurnych wynalazków, ktorych idee jawnie kpią z zasad nauki i "branża kablowa" również nie jest od tego wolna :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, porlick napisał:

A kto powiedział, że musi być fair?

Już śp John Dunlavy pod koniec XX w w jednym z wywiadów ostrzegał, że w audio kończy się epoka inżynierów, a nadchodzi szarlatanów.

Od tego czasu zmora audiovoodoo podniosła leb, a ciemnota szerzy się w zastraszającym tempie. Rynek audio zalewa fala bzdurnych wynalazków, ktorych idee jawnie kpią z zasad nauki i "branża kablowa" również nie jest od tego wolna :-(

Kolego..

Nas powinien strzec kraj, w którym płacimy podatki. 

A to przed lichwą banków, a to przed pożyczkami na telefon itd.

Demokracja, nie leży w tym, że można robić co się tam chce. Więc, jeśli, tak jak przy badaniu opału typu węgiel, pojawia się ktoś kto ma do zaoferowania lepszy opał, powinien posiadać certyfikat urzędu który to ocenił. 

Jeden, najlepszy antybiotyk działa na 99% populacji, ale ten jeden jest obojętny. Co robi cały sztab ludzi, którzy to stworzyli?

Tak nie można. Cały audios zwindel, sam go doświadczyłem, to normalny karalny proceder, i nas podatników Państwo powinno przed nim strzec.

Patrz tu:

 

Podróba, która się gościowi wydawała snem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to redaktorom "testującym" demagnetyzatory do plyt winylowych, sprzedawcom cudownych maści na układy scalone, nalepek poprawiających jakość dźwięku, desek pod listwy zasilające i przewodów z piaskiem. Powiedz producentom kolumn za tysiaka, wkładającym do nich podwójne gniazda i piszącym o poprawie jakosci bi-wiringiem. Także sprzedawcom, którzy sprzedają  gąbkę piramidkową z rolki na poprawę basu w pokoju, a kolce jako elementy tłumiące drgania...

Śmiem twierdzić, że grubo ponad połowa audio gadżetów to szwindel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj.

Na waszym zacnym forum, to...zabawa. On line.

Tak na prawdę, to zacny i mocno miliardowy interes. 

Ktoś powie, jak głupole chcą- to niech płacą. Ale tak nie może być. Nas powinien strzec kraj, w którym płacimy podatki. Reszta to szwindel i oszustwo. A to jest karalne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie bedzie Cię chronił- dasz się nabrać na mondre słówka, kupisz, Twoja sprawa. Przecież nawet producent pisze, że nie w każdym systemie musi zadziałać.

Dlatego trzeba być choć trochę technicznym, by nie dać się podejść oszustom i nie wpaść w bagno audiovoodoo.

Sorry, Winnetou- life is brutal.

A jak ktoś ma gdzieś wiedzę i lubi być dymany, kupuje bezpieczniki po stówę za sztukę, klocki pod kabel jeszcze droższe i inne glupoty. Są myśliwi, są i jelenie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak to widzisz?

Jako stały bywalec tego forum? Przecież współudział jest tez przestępstwem :)

Można się śmiać. Ale jak ktos bierze udział w zakupie, zachwalaniu, podkręcaniu itd zakupu kabla za 1k euro, a okazuje się że to zwykły szmelc...to jest na to działka  Dla oszustów z KK.

I tak trzeba to nazywać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Novy! napisał:

Jako stały bywalec tego forum? Przecież współudział jest tez przestępstwem :)

Ja stoję po stronie "technicznych" i audio-bzdury nazywam po imieniu. Mam nadzieję, że choć niektórych uda mi się ostrzec przed aydiovoodoo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.