Skocz do zawartości
IGNORED

Ciepły, basowy interkonekt do 1000 zł


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Pozdrawiam.

Czyli pomiar do niczego, ale kabel rzeczywiście jaśniejszy, co wykazał pomiar ;) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Tak jak pisałem, nie będziemy do tego wracać (chwilowo). W miedzy czasie doczytałem że przy takim pomiarze powinienem wyłączyć jeden kanał (drugą kolumnę), wiec to i tak nie miarodajne. Zmieniłem tylko skale bo byłem ciekaw kabla 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) którego nie używam bo podkreśla mi sybilanty, to ten jasno zielony. I na tym koniec w tym temacie.

 

razem.jpg

Roznice 2db akurat na 5-10kHz, przypadek? ;) Nie, bledny pomiar. Zastanawiales sie czy to wogole mozliwe? Ten 'sybilantowy' kabel wzbudza sie akurat na tych czestotliwosciach czy pozostale tlumia sygnal o te 20%? To material na nobla :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lech36 napisał:

to te 2 dB różnicy

By być bardziej precyzyjnym - pomijając wszystko, na tym wykresie max różnica wynosi nie ok. 2 a 1 dB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Wnioski, każdy wyciągnie takie jakie będzie chciał.  

 

 

czyli chyba jednak nie zwykly blad pomiaru a podkladanie wykresu pod zalozona teze o graniu kabla

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Bogusław_59825 napisał:

Wnioski, każdy wyciągnie takie jakie będzie chciał.  

 

 

Albo stoisz murem za tym pomiarem albo nie. Inaczej to garbage in garbage out. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, piotrek7 napisał:

A ja mam w planach skonstruowanie sobie kabelka w oparciu o to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak dla testu. Cyna tego samego producenta. Wtyki KLE.

Cena tego drutu to jakiś kosmos!

Mam akurat odcinek drutu srebrnego o średnicy 0,7mm i długości 130cm. Drut waży 7g.

Jeśli dobrze policzyłem, to przy cenie srebra  ok. 2200zł wychodzi za jakieś 15zł. Myślę, że metrowy odcinek o średnicy 1mm będzie kosztował podobnie. Ten niejasny parametr 0,1% ? złota to chyba można sobie darować. W kwestii wyceny to chyba raczej nie mierzalne :) 

Robocizna i izolacja wyszło ponad 10 razy drożej!? 

To ja nawet biżuterii z taką przebitką nie sprzedaję :)

Z drugiej strony nie słuchałem takich przewodów, zrobionych z tego materiału - może są warte tej ceny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, przemak napisał:

Albo stoisz murem za tym pomiarem albo nie. Inaczej to garbage in garbage out. 

Spokojnie........., ostatnio była partyzantka z Tabletem, wiec teraz zrobię porównanie kabli bardziej dokładnie, kamera się ładuje by było live i brak możliwości podłożenia wykresu (wideo na YT ominęło co nie których) pod założona tezę. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

ostatnio była partyzantka

Partyzantka, ale wnioski jednak słuszne? ;) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Spokojnie........., ostatnio była partyzantka z Tabletem, wiec teraz zrobię porównanie kabli bardziej dokładnie, kamera się ładuje by było live i brak możliwości podłożenia wykresu (wideo na YT ominęło co nie których) pod założona tezę.

Widzę, że kolega na poważnie już podchodzi do tematu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Morświn napisał:

To ja nawet biżuterii z taką przebitką nie sprzedaję

To może to jest pomysł na efektywny biznes, "biżuteria" audio do połączeń między klockowych ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu natworzyliście masę postów od mojej ostatniej wizyty :D Temat urósł w silę :)

A więc dojechały Van Den Hule które testuje od czwartku. A jutro ostatni dzień testów i we wtorek wracają do domu.

Wnioski:

Purist Audio Design Vesta nie moje granie.

Van Den Hul The Second okazał się być bardzo zbliżonym kablem dźwiękowo do mojego Oehlbacha The Pure Audio. I są to faktycznie kable ciemniejsze od Vesty.

Jutro z racji wolnego przetestuje jeszcze dłużej The Fist Ultimate MKII.

W każdym razie ...... coraz bardziej łamię się w kierunku wzmaka lampowego. Nie kable u mnie Tworzą problem. Jest nim akustyka, ale jej w najbliższe 4 lata nie zmienię.

Jest jeszcze opcja zmiany DACa na ciemniejszy, basowy, aczkolwiek żywe granie Qutesta bardzo mi odpowiada :/

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już pisałem w tym wątku bo strasznie długi się zrobił, jak masz jeszcze cierpliwość i chęci do dalszego testowania to zapytaj q21 o aktualną cene cardas parsec...  może Ci spasuje...aczkolwiek największe zmiany dają zmiany kolumn... wzmaczniacza .... i nieco mniejsze źródła i realizacji...nt akustyki się nie wypowiadam z wiadomych względów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

IC, głośnikowe  ale... Nie zapomnij o wpływie cyfrowego na dzwiek !

Jeżeli posiadasz jakieś połączenie cyfrowe sprawdź inne kable w tym połączeniu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2019 o 17:21, 5z0p3n napisał:

Znowu natworzyliście masę postów od mojej ostatniej wizyty ? Temat urósł w silę ?

A więc dojechały Van Den Hule które testuje od czwartku. A jutro ostatni dzień testów i we wtorek wracają do domu.

Wnioski:

Purist Audio Design Vesta nie moje granie.

Van Den Hul The Second okazał się być bardzo zbliżonym kablem dźwiękowo do mojego Oehlbacha The Pure Audio. I są to faktycznie kable ciemniejsze od Vesty.

Jutro z racji wolnego przetestuje jeszcze dłużej The Fist Ultimate MKII.

W każdym razie ...... coraz bardziej łamię się w kierunku wzmaka lampowego. Nie kable u mnie Tworzą problem. Jest nim akustyka, ale jej w najbliższe 4 lata nie zmienię.

Jest jeszcze opcja zmiany DACa na ciemniejszy, basowy, aczkolwiek żywe granie Qutesta bardzo mi odpowiada ?

 

 

VESTA tak jak i producent pisze wymaga kilkaset godzin " wygrzewania ".

The Second to kabel który w jednych systemach gra bardzo dobrze a w innych źle .

First UL. MKII to ciekawy kabel i mimo że przewodnik nie ma metalu to inaczej gra po około 4 dniach .

 

Chcesz ładny bas , fantastyczną barwę , naturalność wypożycz Tarę Apollo I.

Dla mnie ten kabel jest jak do tej pory nie do przebicia jeżeli chodzi o rozciągnięcie basu w dół i niesamowitą naturalność grania w całym paśmie . Słynny Harmonix 101GP grał przy nim jak kabel budżetowy , nierówny aczkolwiek nieco lepiej akcentował wybrzmienia . Jednak wycinał całkowicie niski bas , średni wycofany a podbity wyższy. Średnica - przepaść na korzyść Apollo I. Jest delikatnie ciepły ale i rozdzielczy . Nie matuje brzmienia jak Second czy Firsty .

Jedyny kabel który pod pewnymi względami bardziej mi się podoba to Kimber KS1030 . Kimber ma fajnie podkręcony bas i najlepszą rozdzielczość jaką znam ( zaraz po Tarze 0,8 ISM ON BOARD ale to jeszcze większa kasa ).

Niestety naturalnością grania i barwą odstaje od Tary za 1/9 ceny . Miałem KS1030 na srebrnych wtykach , ponoć na pozłacanych gra lepiej i takiego właśnie do porównań szukam .

 

Pożycz , pograj kilka dni i sam oceń .

Jak szukasz barwy , plastyczności i naturalności to polecić mogę jeszcze sieciówki Cardasa od modelu Parsec wzwyż.

Jak możesz wypożycz Clear Power Cord . Cena jest nazwijmy to wysoka ale to co robi z brzmieniem ...

Ciężko go będzie oddać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szukał rozwiązania w testowaniu innej elektroniki. Kable wbrew pozorom nie jest łatwo pożyczyć. Niby sklepy je mają a później okazuje się że to tylko ofertą on line. Przeslucham zmianę elektroniki. Jeśli tu dorzucić bym musiał znacznie więcej , zapewne wróci temat kabla. Bądź akustyki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ten kabel jako ostatni ?

Ja Cardasa Beyond Power Cord wypożyczałem z Audio Styl bez problemu , Apollo I też mają , mają go też inne sklepy .

Bez dobrych kabli i tak nie przeskoczysz pewnego poziomu a mix Apollo I + sieciówki Cardasa dają barwę i plastykę na której nawet pliki graja jak z winyla na dobrej lampie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Tylko na tle modeli które testowalem. Okazuje się że jednak moje okablowanie jest całkiem dobre i wystarczające. Głośnikowych co prawda sprawdziłem więcej niż interkonektów. Natomiast uważam okablowanie za prawidłowo zestrojone obecnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie to kable , łącznie z sieciówkami ?

 

Większość kabli to pic i fotomontaż , tylko nieliczne są warte uwagi jak ta Tara .

 

A może wrócę do podstaw - próbowałeś odwracać o 180stopni wtyczki kabli zasilających  w listwie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USB orhlbach ale nie pamiętam który model. Generalnie. Cyfrowe nie wierzę. Zależało mi na stabilnej wtyczce. Ten od drukarki wyskakiwał.

Interkonekt oehlbach the pure sound

Głośnikowy oehlbach XXL

Tu długo grał u mnie kimber i z niego byłem bardzo zadowolony. Jednak jaki stały klient dostałem okazję na tego XXL więc wymieniłem. W przypadku kabli musiał bym dolozyc na prawdę sporo. Za sporo. Na to wychodzi. Wolę się pobawić elektronika. 

 

Sieciowy wireworld stratus 7.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy, od skali oczekiwanych zmian. Zmiana okablowania nie jest remedium na zasadnicze niedomagania brzmienia systemu. Sam to przechodziłem już dawno temu. Próba ocieplenia brzmienia toru z jasno grającym wzmacniaczem (świetny Copland CSA-28) za pomocą wymiany okablowania zakończyło się... wyborem kabli o dynamicznym, neutralnym brzmieniu. Brzmienia systemu nie ociepliłem, ale zrozumiałem, że "ciepłe" kable nie rozwiążą moich problemów (za uzyskiwanym ociepleniem   zawsze stała redukcja subiektywnie postrzeganej szybkości i rozdzielczości przekazu). Kablami można raczej dopieścić brzmienie (w kierunku własnych preferencji), a nie korygować jego zasadniczych "mankamentów". Zgadzam się z autorem wątku i nie dziwią mnie jego wnioski!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na kablach USB , na coaxach tak i tu różnice potrafią być bardzo duże .

Kabli Oehlbach nie znam ale doskonale znam Stratusa który łączył mi urządzenia tanie i do 35000zł za klocek .

Za każdym razem ten sam wpływ na brzmienie . Podbity bas i delikatnie wycofana wyższa średnica , ALE to twarde dobitne granie . Zupełne przeciwieństwo tego czego szukasz . Jak za 400zł ciężko o coś lepszego ale to nie poziom dobrych sieciówek .

Pożycz Cardasa nawet Parseca i tą Tarę a gwarantuję że się zdziwisz .

Jak te kable nie pomogą to zmieniaj elektronikę .

 

 

Z kablami nie chodzi o to żeby wydać kupę forsy . Miałem głośnikowe za 15000zł a gram na takich za 270zł .

RCA miałem do 16000zł a gram na Apollo za 1000zł i szukam alternatywy .

Szczerze polecam sieciówki Cardasa , no może poza Crossem który zbyt dociąża brzmienie dając potężny bas ale Parsec , Clear Power Cord i Beyond ( nie miałem Clear M power ) dają fantastyczną barwę i plastyczność dodatkowo podkreślając wybrzmienia nie przez wyostrzenia a przez danie im masy , i precyzji .

Sam w tym momencie to ćwiczę ?

 

 

Kablami można znacznie zmienić brzmienie systemu . Nie pieniędzmi na nie a odpowiednim zestawem dobranych kabli .

Sam ćwiczyłem coraz droższą elektronikę i chociaż patrząc na to z boku jest to co najmniej dziwne to mam znacznie tańszy sprzęt a kable wyniosły go na poziom niedostępny tamtej elektronice na " Stratusach "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Z dużym opóźnieniem ale dojechały kolejne do testów ? Troszkę po czasie, ale jak już są to wzbogacę wiedzę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, 5z0p3n napisał:

Z dużym opóźnieniem ale dojechały kolejne do testów ? Troszkę po czasie, ale jak już są to wzbogacę wiedzę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miałem oba u siebie zależy do jakiej muzy w skrócie ten biały grał dla mnie tak jak jego nazwa wskazuje a ten purist vesta (?) Hm.. Nie jest zły .. już trochę zapomniałem więc napisz proszę jak słyszysz jego górne i dolne pasmo.. kusi mnie trochę jeszcze raz go posłuchać

Ps tara też mnie kusi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 5z0p3n napisał:

To nie jest Vesta. Veste miałem wcześniej. Teraz testuje Genesis.

Odsłucham trochę i dam znać.

Daj znać koniecznie!  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genesis ze wszystkich kabelków ma najlepszy bas. Dodatkowo gra faktycznie najcieplej. Środek jest ewidentnie ocieplony. Bardziej niż w kablach węglowych Van Den Hula. Możliwe że dlatego że tam całe pasmo tak gra. tutaj głównie środek. Jestem natomiast delikatnie mówiąc zauroczony brzmieniem Nordosta. To najtańszy kabel który testowałem a najbardziej rozdzielczy! Na basie gra na poziomie mojego Oehlbacha więc jest tylko delikatnie za Genesisem. Natomiast pod kątem rozdzielczej swobodnej przestrzeni gra lepiej od obu. Patrząc na cena jakość to chyba zwycięzca. Pogram na nim jeszcze troche ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2019 o 19:33, Bogusław_59825 napisał:

polecam, spróbować Genesis od PAD, testowałem też Tellurium Q - BLACK i Harmonix CI 230 MK2 Improved. Najwięcej basu ma Genesis, tak mi pod pasował że testowałem kolejne kable od Purist`a, a co do pozostałych,- Q-Black gra równiej tylko,  ....potrafił też pokazać lekko sybilanty wiec .... to Harmonix został na stałe jako IC - fajny bas i czysta góra (subtelniejsza)

Czyli bas jest z Genesis. A to że brakuje góry? hmm, dziś już nie pamiętam, ale było coś co kazało szukać dalej, dziś jest Posejdon i niczego mi już nie brakuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 5z0p3n napisał:

Genesis ze wszystkich kabelków ma najlepszy bas. Dodatkowo gra faktycznie najcieplej. Środek jest ewidentnie ocieplony. Bardziej niż w kablach węglowych Van Den Hula. Możliwe że dlatego że tam całe pasmo tak gra. tutaj głównie środek. Jestem natomiast delikatnie mówiąc zauroczony brzmieniem Nordosta. To najtańszy kabel który testowałem a najbardziej rozdzielczy! Na basie gra na poziomie mojego Oehlbacha więc jest tylko delikatnie za Genesisem. Natomiast pod kątem rozdzielczej swobodnej przestrzeni gra lepiej od obu. Patrząc na cena jakość to chyba zwycięzca. Pogram na nim jeszcze troche ?

 

 

Jak widać kwestia preferencji systemu i muzyki bo u mnie nordost grał dość szczupło szybko i może nawet trochę ostro jak na mój gust.. poza tym zdaje się że masz podlogowki czyli ten kabel mógł ogarnąć basy większych kolumn.. 

A czy ta vesta coś pogrubia albo dodaje/uwydatnia w niższych i średnich rejestrach?  Szukam czegoś neutralnego i dość łagodnego dla uszu.. żeby nie było ani ostro ani bulowato  .. na razie słucham na rca z zestawu do streamera i da się żyć. skąd ja pożyczales jeśli można? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś miał do czynienia w swoim systemie z tymi kablami :

- Supra EFF-I

- Nordost Wyrewizard

- Nordost Black Knight

- Qed Quenex 2

- PSC R 30

- Melodika Md2r

- Supra dual

- Sommer The Spirit XXL 

- Qed Performance

i czy powodowały zmiany w porównaniu z innymi kablami , a jeżeli tak to jakie ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.