Skocz do zawartości
IGNORED

Podłączenie głośników do PS4 i komputera przez amplituner


ZBQ

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze:  Witam wszystkich na forum :)

Po drugie: Jeżeli pomyliłem dział, to przepraszam,po prostu ten wydał mi się odpowiedni.

A teraz do rzeczy: dostałem ostatnio głośniki genius sw-hf 5.1 6000, które chciałbym podłączyć jednocześnie do konsoli PS4 i komputera stacjonarnego. Niestety, PS4 posiada tylko wyjścia HDMI i Toslink, w związku z czym muszę znaleźć jakieś alternatywne rozwiązanie. Dostałem podpowiedź,żeby kupić amplituner, ale nie mam pojęcia, jak ugryźć temat, dlatego zwracam się do was: czy ten pomysł w ogóle ma szansę wypalić, jeżeli dysponuję budżetem 200-300 zł (oczywiście sprzęt używany jest jak najbardziej w porządku)?

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • arkadowski zmienił(a) tytuł na Podłączenie głośników do PS4 i komputera przez amplituner
5 minut temu, ZBQ napisał:

Po pierwsze:  Witam wszystkich na forum :)

Po drugie: Jeżeli pomyliłem dział, to przepraszam,po prostu ten wydał mi się odpowiedni.

A teraz do rzeczy: dostałem ostatnio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) -hf 5.1 6000, które chciałbym podłączyć jednocześnie do konsoli PS4 i komputera stacjonarnego. Niestety, PS4 posiada tylko wyjścia HDMI i Toslink, w związku z czym muszę znaleźć jakieś alternatywne rozwiązanie. Dostałem podpowiedź,żeby kupić amplituner, ale nie mam pojęcia, jak ugryźć temat, dlatego zwracam się do was: czy ten pomysł w ogóle ma szansę wypalić, jeżeli dysponuję budżetem 200-300 zł (oczywiście sprzęt używany jest jak najbardziej w porządku)?

Pozdrawiam

Ten zestaw głośników ma wbudowany wzmacniacz. Tak więc amplituner do tego w takiej kwocie - to wyrzucone pieniądze w błoto.

Niestety temat tych konkretnych głośników + PS4 nie będzie taki prosty.

Musiałbyś kupić coś takiego 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niekoniecznie to, ale dokładnie urządzenie będące wielokanałowym DAC'iem z wejściem HDMI.

Łączysz to wtedy odpowiednimi kablami zgodnie z oznaczeniem.

W przypadku PC jeśli nie zależy Ci na wielokanałowym dźwięku - wystarczy z karty dźwiękowej stereo wyprowadzić Jack-Chinch do wejścia w głośnikach stereo "GAME".

Jeśli zależy Ci na wielokanałowym dźwięku - karta do wielokanałowego dźwięku kablami wprost do tych głośników.

Niestety będę szczery, wydasz pieniądze na dodatkowe kable + w/w urządzenie - a dźwięk i tak będzie "taki sobie.

Kup lepiej coś w formie soundbara takiego jak HT-RT4 i wepniesz wprost do niego PC i PS4.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za odpowiedź :) Powiem szczerze: i tak na razie jest to rozwiązanie tymczasowe,potem przyjdzie czas na mocny sprzęt, a ten pomysł z dacem hdmi wydaje mi się sensowny, dlatego zapytam tylko: czy taki bajer da radę:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ZBQ napisał:

Serdeczne dzięki za odpowiedź :) Powiem szczerze: i tak na razie jest to rozwiązanie tymczasowe,potem przyjdzie czas na mocny sprzęt, a ten pomysł z dacem hdmi wydaje mi się sensowny, dlatego zapytam tylko: czy taki bajer da radę:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Tak to jest do tego typu zabawy.

Pozdrawiam

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.