Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do biura, tłumiące dźwięki


adbart

Rekomendowane odpowiedzi

Założenia:

- 90% pracy w środowisku biurowym, celem odseparowania się od otoczenia przy jazzie

- może z aktywną redukcją szumów? jak nie to zamknięte

- mogą być nauszne, ale też dokanałowe, douszne

- podłączane do laptopa lub telefonu 

- niekoniecznie bezprzewodowe

- 10% pracy to do użytku domowego: zmywam, podlewam kwiatki, telefon w kieszeni i nie słyszę dzieciaka chociaż przez chwilę.

Czy są słuchawki spełniające powyższe wymagania?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dobrym rozwiązaniem byłyby słuchawki Audio Technica ANC70, które posiadają opcję NC. Z zamkniętych bez NC mógłbym z czystym sumieniem polecić Audio Technica MSR7 jak preferujesz ostrzejsze brzmienie z detaliczną górą lub Sennheiser momentum jeśli preferujesz brzmienie ocieplone.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakiej kwoce szukasz, ale... pracując ponad 10 lat w Norwegi w systemie rotacyjnym, wiec samolot dla mnie to taksówka, wsiąść przy oknie, zasnąć i obudzić się na miejscu a żeby tak było to słuchawki obowiązkowe. I ja i koledzy mieliśmy różne, słuchałem większość z nich, sam miałem Beats by Dr. Dre z wyciszaniem i ... jak przyszło czasami siedzieć z tyłu ... to słabo, najbardziej skuteczne były Bose QuietComfort 3 i te sprawdź, znaczy, te obecne dostępne modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę Ci tanie i bez redukcji szumów Encore Rockmaster Live, właśnie nabyłem je sobie do pracy. Słuchawki są typu zamkniętego, nauszne (nie wokółuszne - mi zależało by jednak jakś wentylacja małżowin była). W zestawie masz pady skórzano-podobne oraz welurowe. Te pierwsze lepiej tłumią. Jak na swoją cenę grają nadspodziewanie dobrze z okrągłym ciepłym basem (troszkę go uwypuklają), dość przestrzennie. Jedyna wada to dość krotki odpinany kabel (1m).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.