Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw Hi-Fi do 30 000pln.


WHITESNAKE39

Rekomendowane odpowiedzi

  •  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień dobry.

Proszę o pomoc w wyborze sprzętu hi-fi..... wzmacniacz, cd plus kolumny do 30 000pln. Pokój 20 m2. 

Słucham od klasyki po heavy metal, z przewagą 60% rock wszelakiej "maści". Słucham także Depeche Mode i Tool / dwa odmienne kierunki muzyki/. Dlaczego wyszczególniłem te kapele osobno, po kropce? A to dlatego że jeśli komuś się wydaje, że takie Depeche Mode łatwo odtworzyć to się grubo myli. Tool jeszcze cięższy zawodnik.

Jeśli zestaw przekroczy podaną cenę to czy lepiej pozostać przy moim zestawie Thule IA 60 B i Cd 150 B i dokupić kolumny a za rok zestaw wzmak i cd? Czy może kupić wzmak plus cd i pozostać przez jakiś czas z moimi kolumnami Elac fs 109,2?

Bardzo proszę o pomoc, wskazówki. Mówią - "Kto pyta nie błądzi"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet wysoki, fajnie że możesz sobie pozwolić na taki sprzęt.

Ja, gdybym miał teraz do dyspozycji 30 K, to kupiłbym:

-Bowers Wilkins 703s2

-AVM 3.2

-DENON DCD 2500 NE 

 

-a kable na końcu :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość przyzwoity budżet, podobnie zamknął się on w moim przypadku. Niemniej u Ciebie po tranzystorze, zaś u mnie pod lampą. Trudno Ci doradzić bo jak sam nie odsłuchasz to nic się nie poradzi i nie doradzi. Jestem przekonany, że zakładając kwotę wydatków niejeden sprzedawca przedstawi propozycje. Pamiętaj jednak o rozsądku i czujności mając na względzie szeroko rozumiany i praktykowany marketing audio, nastawiony na zyski. 

Niejako radząc i biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz dotychczasowe dossier sprzętowe proponuję elementy z brytyjskiej stajni np. naim. 

Co do kolumn to już szeroka gama, ja zadowoliłem się amerykańskimi rozwiązaniami z dźwiękiem przestrzennym. Wychodzi dość przyzwoicie.

Pozdrawiam  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień dobry.

Proszę o pomoc w wyborze sprzętu hi-fi..... wzmacniacz, cd plus kolumny do 30 000pln. Pokój 20 m2. 
Słucham od klasyki po heavy metal, z przewagą 60% rock wszelakiej "maści". Słucham także Depeche Mode i Tool / dwa odmienne kierunki muzyki/. Dlaczego wyszczególniłem te kapele osobno, po kropce? A to dlatego że jeśli komuś się wydaje, że takie Depeche Mode łatwo odtworzyć to się grubo myli. Tool jeszcze cięższy zawodnik.
Jeśli zestaw przekroczy podaną cenę to czy lepiej pozostać przy moim zestawie Thule IA 60 B i Cd 150 B i dokupić kolumny a za rok zestaw wzmak i cd? Czy może kupić wzmak plus cd i pozostać przez jakiś czas z moimi kolumnami Elac fs 109,2?

Bardzo proszę o pomoc, wskazówki. Mówią - "Kto pyta nie błądzi"

Proponuję kupić niezbyt drogiego DAPa i słuchawki z redukcją hałasu i słuchać Tool i Depeszów w okolicznościach optymalnych do tej muzyki - czyli w autobusie. Skoro masz do wydania 30 tys. a musisz pytać innych o zdanie to oznacza, że na zakup jest zdecydowanie za wcześnie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Rzeczywiście temat jest tak szeroki, że nie da się jednoznacznie doradzić czy polecić najlepszego zestawu w jednym poście na forum. Trochę muszę się zgodzić z przedmówcą, że jeśli w tym budżecie nie mamy pomysłu co kupić ani żadnej wstępnej koncepcji, którą można modyfikować dalej to jest za wcześnie na konkretne propozycje. Każdy może wymienić wiele dobrych i bardzo dobrych zestawów ale bez odsłuchów nic to nie wniesie do sprawy. Złożyć cały zestaw od nowa to bardzo trudne zadanie i wymaga czasu i zaangażowania. Polecam odwiedzić dobry salon audio. Żeby ten post nie był taki zupełnie "suchy" od siebie zupełnie wstępnie zaproponuję np. Moon 240i lub 250i (grają inaczej mimo podobnej ceny) i do tego dedykowany CD Moon 260D. Z kolumn w takim metrażu spokojnie można pomyśleć o monitorach np. Dynaudio Special Forty lub wyższe Contour 20. Jeśli kolumny podłogowe to np. Audio Academy Hyperion IV Plus (najnowsza, wybitnie udana wersja tych kolumn) czy Audiovector SR3.

Niestety, bez odsłuchu nie ruszymy z miejsca.

Pozdrawiam,

Michał.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie ukrywając budżet jest duży co za tym idzie jest wiele opcji. Początkowo od zaproponowanego Moona, Roksan po lampę np Unisona, Rogue itp. Dobrze było by się co najmniej skontaktować telefonicznie, najlepiej spotkać na odsłuchu.
Wspomniane wyżej Dynaudio może być dobrym rozwiązaniem. Spójrz też na marki takie jak Opera i Audio Physic.

Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką kwotą na sprzęt odsłuch wskazany chociaż wstępny żeby sprecyzować bardziej czego się oczekuje w dźwięku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj trochę propozycji i recenzji. Na tej podstawie wybierz to co najbardziej zbliżone do Twych oczekiwań. Sprawdź gdzie tego można posłuchać i umów się na kilka odsłuchów. Jak już trafisz na ten "swój" to weź go do siebie i posłuchaj. Przy okazji swój system też polecam, obecnie mieści się w budżecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
22 godziny temu, dzarro napisał:

Proponuję kupić niezbyt drogiego DAPa i słuchawki z redukcją hałasu i słuchać Tool i Depeszów w okolicznościach optymalnych do tej muzyki - czyli w autobusie. Skoro masz do wydania 30 tys. a musisz pytać innych o zdanie to oznacza, że na zakup jest zdecydowanie za wcześnie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Jakieś bardzo błędne wyobrażenie ma kolega o słuchaniu tego typu muzyki...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Przy kwocie którą posiadasz Ja osobiście chciałbym spróbować jakieś lampy a do tego obowiązkowo (jestem również wzrokowcem) coś od YB Audio ;-)

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kejup napisał:

Ja osobiście chciałbym spróbować jakieś lampy

W pełni się z Kolegą zgadzam. Przy tym budżecie, aż grzech aby nie skorzystać z uroków ciepłego brzmienia. 

7 minut temu, Kejup napisał:

coś od YB Audio ;-)

Zacne kolumny, jest bowiem na czym oko zawiesić. Ciekawe czy brzmienie równe wizualizacji ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotrella41 napisał:

W pełni się z Kolegą zgadzam. Przy tym budżecie, aż grzech aby nie skorzystać z uroków ciepłego brzmienia. 

Proponuje spojrzeć na:
1. Synthesis Roma 510 AC
2. Unison Research S6
3. Rogue Audio Cronus Magnum II

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

Rogue Audio Cronus Magnum II

To akurat mój faworyt, amerykańska konstrukcja pod amerykańskie Defy - rozmarzyłem się. 

Oczywiście wybór należy do autora wątku. Przede wszystkim odsłuchy i jeszcze raz odsłuchy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy zechcieli tutaj napisać i za wskazówki. Osobiście wiem że najlepszy jest odsłuch. Przez parę lat zbieram się do kupna nowego zestawu, ale nigdy nie było dość czasu na odsłuchy /6 lat temu kupiłem w ciemno wzmacniacz i cd, jako drugi zestaw - tak szybko sprzedałem jak szybko kupiłem/. Obecnie mam dużo czasu, gorzej ze zdrowiem / szkoda że Q21 jest trochę daleko dla mnie, bo tam mają bogaty wybór/ i chciałbym odsłuchać i na coś się zdecydować. A prosiłem o pomoc, wskazówki, bo sprzętu jest dużo /i fajnie/ ale nie wszystko zagra czego ja potrzebuję. Dlatego prosiłem o wskazówki marek sprzętu które odsłuchać. Odsłuchy zaczynam w przyszłym tygodniu/ w swoich bliskich okolicach - małopolska/. Sklep zaproponował mi odsłuch:

Atoll IN200 plus cd Atolla

Moon /jeszcze nie wiem czy będzie to 240i czy 250i/ 

Roksan Caspian M2

Od czegoś trzeba zacząć odsłuchy, a ten sklep mam blisko.

Będę także dzwonił do Top Hi-Fi Kraków lub Katowice, bo Nikimaj zaintrygował mnie swoją propozycją. Pamiętam Denona jako tzw suchotnika, a czytając o cd/ Pana propozycji/ wyczytałem pozytywy jak i negatywy. Jestem strasznie ciekaw tego zestawu.

Rogue Audio Cronus Magnum II - Ciekawe, ale jak przeczytałem recenzje z jaką klasą cd i kolumnami  to testowali.... nie stać mnie.

Ale fakt recenzja robi wrażenie bo słucham i rocka i jazzu, a wzmak podobno pięknie sobie z tym radzi. Właśnie dlatego prosiłem o wskazówki jakie marki słuchać, co sobie poradzi z muzyką której słucham.

P. ps39 - na tym zestawie rock sobie poradzi?

Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

 

A raczej czy sprzęt da radę muzyce rockowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WHITESNAKE39 napisał:

Będę także dzwonił do Top Hi-Fi Kraków lub Katowice, bo Nikimaj zaintrygował mnie swoją propozycją. Pamiętam Denona jako tzw suchotnika, a czytając o cd/ Pana propozycji/ wyczytałem pozytywy jak i negatywy. Jestem strasznie ciekaw tego zestawu.

Nie wiem z jakiej części małopolski jesteś, ale jeśli rozważasz Top Hi-Fi to bardzo dobry punkt jest w Kielcach (jeśli jest tam jeszcze ten sprzedawca - bardzo konkretny, rzeczowy facet), w Krakowie, jeśli nic się nie zmieniło ostatnio to jeden z najbardziej nieprzyjaznych sklepów, jakieś gbury tam siedzą, szkoda nawet opisywać przejść z próbą umówienia się na jakąkolwiek wizytę.
Kielce zaś obsługa fachowa i na poziomie.

Poza tym ja zaproponuję producenta i dystrybutora, u którego ostatecznie, po wielu odsłuchach dokonałem zakupu i jestem bardzo zadowolony: Grzegorz Rogala Studio 16 Hertz
W 30 tysiącach da się złożyć świetny zestaw, warto zadzwonić, popytać i spróbować czegoś posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę sprzęt "ex demo" albo przeceny, czy jak to teraz nazywają promocje. Mnie to wyszło na dobre :) Jeśli klasyka, to niestety bardzo wydajny  wzmacniacz - inaczej nie usłyszysz tego, co na płycie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie poszukaj teraz przecen, ex-demo, powystawowych produktów itp. Masz sporą kwotę do wydania a skorzystanie z takich właśnie okazji tylko pozwoli na lepszy zakup. ja wszystkie kolumny kupiłem powystawowe, podobnie jak staram się celować tak w eketronikę. przeceny czasem blisko 40 / 50%. jeżeli sprzęt normalnie na gwarancji to nie ma się co zastanawiać. S16 Hertz w tej kwocie koniecznie sprawdź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bowersami to bym uważał przy tej muzyce. Na prawdę. Bardziej bym się skłaniał ku propozycji opery czy że swoje strony dodał elac fs407 czy pmc twenty 24. Małe podłogówki na prawdę z sercem. 

Czy udało ci się cokolwiek odsłuchać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WHITESNAKE39 jak będziesz w Top Hifi to poproś o podłączenie Gato Audio. Dla mnie ciekawsze niż B&W. Podobnie jak koledzy powyżej polecam Studio 16Hz. Jest w Twojej okolicy więc watro umówić się i posłuchać. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WHITESNAKE39 napisał:

Dziękuję wszystkim którzy zechcieli tutaj napisać i za wskazówki. Osobiście wiem że najlepszy jest odsłuch. Przez parę lat zbieram się do kupna nowego zestawu, ale nigdy nie było dość czasu na odsłuchy /6 lat temu kupiłem w ciemno wzmacniacz i cd, jako drugi zestaw - tak szybko sprzedałem jak szybko kupiłem/. Obecnie mam dużo czasu, gorzej ze zdrowiem / szkoda że Q21 jest trochę daleko dla mnie, bo tam mają bogaty wybór/ i chciałbym odsłuchać i na coś się zdecydować. A prosiłem o pomoc, wskazówki, bo sprzętu jest dużo /i fajnie/ ale nie wszystko zagra czego ja potrzebuję. Dlatego prosiłem o wskazówki marek sprzętu które odsłuchać. Odsłuchy zaczynam w przyszłym tygodniu/ w swoich bliskich okolicach - małopolska/. Sklep zaproponował mi odsłuch:

Atoll IN200 plus cd Atolla

Moon /jeszcze nie wiem czy będzie to 240i czy 250i/ 

Roksan Caspian M2

Od czegoś trzeba zacząć odsłuchy, a ten sklep mam blisko.

Będę także dzwonił do Top Hi-Fi Kraków lub Katowice, bo Nikimaj zaintrygował mnie swoją propozycją. Pamiętam Denona jako tzw suchotnika, a czytając o cd/ Pana propozycji/ wyczytałem pozytywy jak i negatywy. Jestem strasznie ciekaw tego zestawu.

Rogue Audio Cronus Magnum II - Ciekawe, ale jak przeczytałem recenzje z jaką klasą cd i kolumnami  to testowali.... nie stać mnie.

Ale fakt recenzja robi wrażenie bo słucham i rocka i jazzu, a wzmak podobno pięknie sobie z tym radzi. Właśnie dlatego prosiłem o wskazówki jakie marki słuchać, co sobie poradzi z muzyką której słucham.

P. ps39 - na tym zestawie rock sobie poradzi?

Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

 

A raczej czy sprzęt da radę muzyce rockowej.

Slucham glownie jazz, elektrononike, rock, post rock, kobiece wokale. Wszystko wypada bardzo poprawnie, zwlaszcza po zmianie lampy wejsciowej we wzmacniaczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Marantz SA-14S1 PLUS PM 14S1 SE? Do tego kolumny Elac FS 247,3 albo Tannoy Revolution XT 8F?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 15.01.2019 o 19:52, WHITESNAKE39 napisał:
  •  

Dzień dobry.

Proszę o pomoc w wyborze sprzętu hi-fi..... wzmacniacz, cd plus kolumny do 30 000pln. Pokój 20 m2. 

Słucham od klasyki po heavy metal, z przewagą 60% rock wszelakiej "maści". Słucham także Depeche Mode i Tool / dwa odmienne kierunki muzyki/. Dlaczego wyszczególniłem te kapele osobno, po kropce? A to dlatego że jeśli komuś się wydaje, że takie Depeche Mode łatwo odtworzyć to się grubo myli. Tool jeszcze cięższy zawodnik.

Jeśli zestaw przekroczy podaną cenę to czy lepiej pozostać przy moim zestawie Thule IA 60 B i Cd 150 B i dokupić kolumny a za rok zestaw wzmak i cd? Czy może kupić wzmak plus cd i pozostać przez jakiś czas z moimi kolumnami Elac fs 109,2?

Bardzo proszę o pomoc, wskazówki. Mówią - "Kto pyta nie błądzi"

Zacznijmy od pytania o warunki lokalowe...?

 

W dniu 17.01.2019 o 21:54, WHITESNAKE39 napisał:

A raczej czy sprzęt da radę muzyce rockowej.

Sprzęt.pewnie da ... Ale czy warunki lokalowe na to pozwolą? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym wydatki od akustyki pomieszczenia. 

Nic na ten temat nie napisałeś, a to jest kluczowa sprawa. Kupowanie ni\owego sprzętu bez ogarnięcia tego tematu jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
39 minut temu, Allmr napisał:

Zacząłbym wydatki od akustyki pomieszczenia. 

Nic na ten temat nie napisałeś, a to jest kluczowa sprawa. Kupowanie ni\owego sprzętu bez ogarnięcia tego tematu jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto.

A jak zawsze padają propozycje wymiany wszystkiego a o akustyce ni hu hu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym budżecie, można pokusić się o wybitne granie, według mnie najrosadniej było by kupić urządzenia kilku letnie. Zestaw oscylowal by w cenie nominalnej nawet do 80-100 tys zł a to daje już prawdziwy hi end, o nieprzecietnych walorach dźwiękowych. Jednak to długi proces. Posiadam rzeczy nowe jak i używane. Info na priv. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba wiele kompromisów. Sprzęt - akustyka, wygląd sprzętu. Walory brzemiowe w tym przedziale cenowym powinny zadowolić twoje oczekiwania. Tamat długi i poparty odsluchami w domu inaczej się nie da 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz ustawić kolumny z dala od ścian, to zestaw jaki proponuje kolega ps39 jest jak najbardziej do spróbowania (u niego też gra na 20 m2). Wiadomo gusta są różne. Trzeba wypróbować u siebie również ze względu na akustykę. Dla mnie gra to świetnie, a bonusem będzie, że jak wrzucisz nagrania barokowe, to nie będziesz się mógł oderwać :) Jeśli kolumny wciśniesz blisko ściany, obojętne z boku czy z tyłu, to ani Dynaudio ani większość polecanych tutaj kolumn nie zagra dobrze. Wtedy lepiej Pianocrafta kupić i nie przejmować się dźwiękiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

bolą mnie nogi, izba pusta

w piecu Lewiatan tak się pluska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.