Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz Cd do 1500 zł


piotria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Nad c326 i Dali Concept 6 . Poszukuje odtwarzacza do tej konfiguracji, rozważam Nad C546 ale podobno jest on bardzo awaryjny poza tym ciężko z zakupem używanych modeli, Arcam cds27, Marantz 6005 lub 6006. Może polecicie też coś od siebie. Słucham głównie rocka, rocka progresywnego i trochę elektroniki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zwiększ minimalnie budżet i zdecyduj się na NAD C546 BEE, moim zdaniem będzie to najlepsza dźwiękowo opcja. Przy nowym urządzeniu masz gwarancję i pełne bezpieczeństwo zakupu.

Zapraszm na odsłuchy i indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Q21 napisał:

A może zwiększ minimalnie budżet i zdecyduj się na NAD C546 BEE, moim zdaniem będzie to najlepsza dźwiękowo opcja. Przy nowym urządzeniu masz gwarancję i pełne bezpieczeństwo zakupu.

Zapraszm na odsłuchy i indywidualne wyceny.

Biorę to pod uwagę, ale jak już mam dać 2000 zł to bardziej bym się skłaniał ku Arcam cds27 bo obsługuje pliki flac, mimo że mam yamahę WXAD 10 to ten port USB jest bardzo kuszący. Z drugiej strony mógłbym sprzedać kolumny i kupić coś nowego do 3000 zł zamiast cd. Także zwiększenie budżetu na odtwarzacz uruchamia u mnie myślenie typu czy nie lepiej wydać kasę na coś gdzie dużo bardziej odczuję poprawę dźwięku. Chyba że @Q21 zaproponuje mi jakąś fajną cenę na tego NADa :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piotria napisał:

Biorę to pod uwagę, ale jak już mam dać 2000 zł to bardziej bym się skłaniał ku Arcam cds27 bo obsługuje pliki flac, mimo że mam yamahę WXAD 10 to ten port USB jest bardzo kuszący. Z drugiej strony mógłbym sprzedać kolumny i kupić coś nowego do 3000 zł zamiast cd. Także zwiększenie budżetu na odtwarzacz uruchamia u mnie myślenie typu czy nie lepiej wydać kasę na coś gdzie dużo bardziej odczuję poprawę dźwięku. Chyba że @Q21 zaproponuje mi jakąś fajną cenę na tego NADa :-)

Napisz proszę na priv, zobaczę co da się zrobić.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. U mnie również leci głównie rock. Odtwarza u mnie płyty Creek EVO 2 CD od ponad roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Z dostępnością jest różnie, ale myślę, że warto. Kupiłem go za równe 1500zł, więc w tych granicach jest jeszcze do kupienia. Jest jakaś recenzja czy może dwie nt. tego odtwarzacza. Chwalą świetną scenę i szczegółowość. Ja to potwierdzam i póki co nie zamierzam go zmienić :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.