Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumna centralna - pomoc w wyborze


Dorjazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

niedawno zakupiłem Yamahę RX-V485 i powoli buduję zestaw kina. Mam dwa podstawkowe (że względu na wielkość salonu -15m2, podłogowe kolumny nie wchodzą w grę) Dali Spektor 2 + sub Yamaha YST-fsw050. Gra to znakomicie w mojej przestrzeni. Zamierzam kupić kolumnę centralną i zastanawiam się nad wyborem. Za te same złotówki mogę mieć Spektora Vokal lub Zensora Vokal.

 

Co lepiej jest wybrać? Sensor ma otwór basowy z przodu, co może mieć znaczenie, gdyż kolumna umieszczona będzie na półce w regale pod TV.

 

Zastanawiam się czy iść w "komplet Spektora" czy mieszać. Czy to będzie miało wpływ na brzmienie Waszym zdaniem?

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zensor gra dużo lepiej. Spektor jest mocno przeciętny. Ewentualnie Tannoy Mercury center.


Dzięki!
Spektora świetnie się sprawdzały z Onkyo N575D. Na Yamasze grają łagodniej, pełniej ale mam wrażenie, że czegoś im brakuje. Myślę o zmianie na Zensory i kupno Zensor Vokal mogłoby być niezłym początkiem przesiadki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.