Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz + podstawy do Harbeth P3ESR


witek326

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, proszę. Przenieście sobie wzajemne opluwania na priva i nie spamujcie.

Kolega witek326 zapytał o poradę. Z tego co rozumiem z w/w postów Harbethy już zakupił, więc nie róbcie mu wody z mózgu do zakupu kolejnych głośników.

Padło kilka propozycji wzmacniaczy, teraz sam musi sobie to odsłuchać i zdecydować. Nie chce wsciubiac nosa, ale wg mnie wątek jest do zamknięcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Łukasz napisał:

Wszystko zależy jak ps3 zgrają się z elektronika i pomieszczeniem.

Dokładnie tak.  Przed przeprowadzką grały u mnie w 14 m.kw na dłuższej ścianie i blisko niej . Było b.dobrze. Średnica czytelna , piękne wokale i nie odczuwałem jakoś deficytu na dole.

W nowych warunkach i pokoju o pow. 18 m.kw. na krótszej ścianie ku mojemu zdziwieniu P3 esr poległy . Szybka dezycja była o odsprzedaży . Myślałem aby je zastąpić M 30.1 i do dzisiaj ciekawy jestem jak by zagrały w tym miejscu. Trafiły się jednak "tulipany" firmy Davone i tak już do dzisiaj zostało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z pracy, a tu takie niekomfortowe sprzeczki. Kolumny i podstawy zakupione, pozostaję osłuchać je u mnie ze wzmacniaczami. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za propozycje i opinie. Na pewno zostanę na forum dłużej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalem przed wyborem kolumn kilka miesiecy temu, jest moj watek o tym z ktorego nic nie wyniknelo.

Ja tez bardzo chciaalem Harbeth do Elex-r. Przesluchalem p3esr bo myslalem ze do mojego pomieszczenia wystarcza, ale odsluch szybko wykazal ze o ile w muzyce ktora nie opiera sie o fundament basowy bylo calkiem fajnie, to w nagraniach w ktorych wiedzialem ze powinien byc bas poprostu go nie bylo. Nie to ze byl lzejszy czy slabszy. Niektorych partii wogole nie bylo slychac tak jak by ich nie bylo w nagraniu. I niestety, ale blues nie brzmial tak jak blues powinien brzmiec.

Do wyboru mialem jeszcze Proac d2 i Harbeth 30.1 i powiem ze to juz zupelnie inne granie w porownaniu do p3esr.

W proac bas podobal mi sie bardziej jednak calosciowo 30.1 wypadly duzo lepiej w repertuarze ktorego slucham. Na dodatek z Elex-r zgrywaja sie swietnie i w zasadzie moge powiedziec ze mam to czego szukalem. 

Nie znaczy to jednak ze p3esr sa kiepskie, bo sa to swietne kolumny ale jednak dla kogos z innymi upodobaniami jezeli chodzi o sprzet audio, a raczej z innymi upodobaniami muzycznymi, bo moim zdaniem to wlasnie one determinuja wybor sprzetu.

Dodam ze moje 30.1 to wersja Anniversary 35 i nie wiem jak ma sie ona do podstawowej, ale moim zdaniem sa to jak dla mnie kolumny na ladnych pare lat. A najfajniejsze jest to, ze pszestalem szukac.

52 minutes ago, witek326 said:

Wracam z pracy, a tu takie niekomfortowe sprzeczki. Kolumny i podstawy zakupione, pozostaję osłuchać je u mnie ze wzmacniaczami. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za propozycje i opinie. Na pewno zostanę na forum dłużej. 

Witek nie zwracaj na takie gowno uwagi bo szkoda czasu a tutaj tego pelno. Wyciagaj z tego wszystkiego tylko to co najlepsze dla Ciebie.

Jezeli kolumny kupione to nie pozostaje nic innego jak kupic wzmacniacz i cieszyc sie muzyka a jak kiedys zacznie Ci jednak tego basu brakowac to kupisz pozadny sub do stereo a najlepiej dwa i bedziesz mial wszystko co trzeba. Ja tez taka opcje rozwazalem.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, What's the Craic napisał:

Stalem przed wyborem kolumn kilka miesiecy temu, jest moj watek o tym z ktorego nic nie wyniknelo.

Ja tez bardzo chciaalem Harbeth do Elex-r. Przesluchalem p3esr bo myslalem ze do mojego pomieszczenia wystarcza, ale odsluch szybko wykazal ze o ile w muzyce ktora nie opiera sie o fundament basowy bylo calkiem fajnie, to w nagraniach w ktorych wiedzialem ze powinien byc bas poprostu go nie bylo. Nie to ze byl lzejszy czy slabszy. Niektorych partii wogole nie bylo slychac tak jak by ich nie bylo w nagraniu. I niestety, ale blues nie brzmial tak jak blues powinien brzmiec.

Do wyboru mialem jeszcze Proac d2 i Harbeth 30.1 i powiem ze to juz zupelnie inne granie w porownaniu do p3esr.

W proac bas podobal mi sie bardziej jednak calosciowo 30.1 wypadly duzo lepiej w repertuarze ktorego slucham. Na dodatek z Elex-r zgrywaja sie swietnie i w zasadzie moge powiedziec ze mam to czego szukalem. 

Nie znaczy to jednak ze p3esr sa kiepskie, bo sa to swietne kolumny ale jednak dla kogos z innymi upodobaniami jezeli chodzi o sprzet audio, a raczej z innymi upodobaniami muzycznymi, bo moim zdaniem to wlasnie one determinuja wybor sprzetu.

Dodam ze moje 30.1 to wersja Anniversary 35 i nie wiem jak ma sie ona do podstawowej, ale moim zdaniem sa to jak dla mnie kolumny na ladnych pare lat. A najfajniejsze jest to, ze pszestalem szukac.

Witek nie zwracaj na takie gowno uwagi bo szkoda czasu a tutaj tego pelno. Wyciagaj z tego wszystkiego tylko to co najlepsze dla Ciebie.

Jezeli kolumny kupione to nie pozostaje nic innego jak kupic wzmacniacz i cieszyc sie muzyka a jak kiedys zacznie Ci jednak tego basu brakowac to kupisz pozadny sub do stereo a najlepiej dwa i bedziesz mial wszystko co trzeba. Ja tez taka opcje rozwazalem.

Pozdrawiam.

Dzięki za dobre słowa. Z czasem będę ze wszystkim kombinował :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.