Skocz do zawartości
IGNORED

Stare vs nowe konstrukcje - Dali Zensor vs Heco Precision 300 itd


noinfected

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. 

Chciałbym się dowiedzieć od was jaki macie stosunek do nowych konstrukcji względem starych i na odwrót. W sensie, co wg was jest lepsze, jeśli można to tak ująć. Proszę abyście wyrazili swoje zdanie nt. różnych zestawów głośnikowych, np. STX MX-140 vs Canton GLE70, Dali Zensor 3 vs Heco Precision 300 (lub 200), B&W 685 S2 vs Infinity RS 3000. Chodzi mi tylko o rynek kolumn podstawkowych uznanych za jedne z najlepszych w budżecie do 2000 zł w przypadku produktów nowych. Używane (stare) również w tym budżecie. Proszę o opinie na temat powyższych oraz dorzucenie swoich porównań.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma porównania . Piszesz czy starsze konstrukcje w cenie do 2000 zł . to kolumny które w czasach gdzie były sprzedawane kosztowały nawet i 6-10 tyś zł bo i takie okazje bywają . jeżeli kolumna ma 30- i więcej lat to ich ceny były ogólnie i tak nie porównywalne , do dzisiejszych produktów . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o ceny, a o jakość dźwięku jaką oferują w stosunku do kolumn współczesnych. Nie wiem ile kosztowały Heco Precision 300 w momencie kiedy pojawiły się na rynku, ale interesuje mnie czy są lepsze od np Dali Zensor 3, które są dość nowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.