Skocz do zawartości
IGNORED

opinie suba heco new phalanx 202a lub propozycje


hazi25

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Jeśli szukasz dobrego subwoofera do muzyki, to proponowałbym zdecydowane SVS SB-1000. To konstrukcja zamknięta, subwoofer który swietnie sprawdzi się w muzyce oraz kinie domowym. To znacznie lepsza konstrukcja, gwarantująca szybszy, dokładniejszy, bardziej precyzyjny bas niż Heco.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny. Nawet z maksymalnym upustem forumowym przekroczymy budżet, ale naprawdę warto.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zakupiłem kiedyś u Was sprzęt, lubię Was. Ale model SVS 1000 pojawia się w Waszych wypowiedziach po prostu podejrzanie za często.

Do muzyki SVS 1000, do kina SVS 1000, do średnich pomieszczeń SVS 1000 itp. Przeanalizujcie to. Co do Heco 202 wypowiem się w innym wątku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Przyganial kocioł garnkowi,  czy jak to tam. Forumowy człowiek orkiestra. Wiedzą częstuje od stereo, przez kino domowe po haj end. Sam się zastanów gdzie ukierunkowana jest twoja wspaniałość , suby,kolumny, wzmaki stereo czy ampli. Q21 pisze o tym co ma w ofercie a ty po co piszesz ? Ja trzymam się tego- jeżeli coś jest uniwersalne to jest do niczego - i do tej pory się sprawdza . Porownujesz ilość moich wpisów do siebie ale ja nie pisze w każdym temacie jak zaskoczę jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spoko każda opinia na wagę złota ja niczego nie widzę lepszego do 1,5 tys prócz rel t5 który jest dużo droższy sprzęcik ma być uniwersalny nie za drogi mam heco tanie i jestem mega zadowolony a mogę mieć coś droższego ale po co...svs będzie super pewnie też ale Głośnik basowy 12" (30,5 cm) w małym pomieszczeniu mnie zabije :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.