Jump to content
Morfi

dedykowany pokój kinowy na poddaszu

Recommended Posts

Godzinę temu, Lossebo napisał:

Witam Forumowiczów,

Pozwoliłem sobie podpiąć się pod posta gdyż tylko tu znalazłem temat kolorów a akurat tego potrzebuje.

Na fotkach aktualny etap wykonania kina w piwnicy, pomieszczenie bedzie zawierało kino i stół bilardowy obok. Zdjecia dotyczą części kinowej. Nie jestem pewien jakiej farby uzyc do pomalowania sufitu i sciany ekranowej. Ekran bedzie ukryty wysuwany KAUBER in celling BT 265x163. Pierwotnie chciałem położyć czarną farbę głęboko matową na obie powierzchnie ale spotkałem się z opinia ze na czarnym macie bedzie osiadało mnostwo kurzu i wszystkie możliwe paprochy... i teraz zagwozdka czy mogę zastąpic ten kolor jakąś ciemną szarością czy grafitem i uzyskam wtedy podobny efekt co w przypadku czarnego matu? Sciany zostają w surowym betonie, na podłodze będzie wykładzina (kolor wstępnie jasny-ale tu nie podjąłem jeszcze decyzji). bede wdzięczny za poradę.

IMG_5853.jpg

IMG_6131.jpg

Kolego załóż własny temat z łaski swojej bo odpowiedź nie zajmie w twoim przypadku jedno słowo , to nie problem bo widzisz że niektórych i tak boli to jakie ktoś kolory wybiera i zamiast doradzić tylko bluzgi lecą i tyle od siebie dodali co poniektórzy. Kto nie lubi pomieszczenia Stelvia jest oczywiście trollem a @RobertG7 nie wiem W ogóle po co się udziela skoro to jego wpis jak do tej pory nadaje się właśnie do usunięcia,  gdzie kultura chłopie ? Wpadasz bluzgasz,  innych pouczasz i ubliżasz i nic więcej !! 

• Like 2

4 godziny temu, RobertG7 napisał:

Znawcy qrwa od siedmiu boleści!

Myślisz, że jak napiszesz qrwa to jest kulturalnie ? Dlaczego nakrzyczałeś na Morfiego ckujku ?

Godzinę temu, Lossebo napisał:

na czarnym macie bedzie osiadało mnostwo kurzu i wszystkie możliwe paprochy...

Na czarnym macie będzie osiadało dokładnie tyle samo kurzu co na białym macie oraz każdym innym kolorze.  Ale będziesz mógł udawać, że jest czysto. 

• Like 2

5 minut temu, WARMSTONE napisał:

Na czarnym macie będzie osiadało dokładnie tyle samo kurzu co na białym macie oraz każdym innym kolorze.  Ale będziesz mógł udawać, że jest czysto. 

Dokładnie....widać kolega z tych który wybiera czarne skarpety i gatki bo tydzień można polatać bez wymiany skoro nic nie widać 😂😂😂

Taka analogia sama się nasuwa , czarne zbiera a inne kolory to nie ?

• Like 2

xavian
2 godziny temu, Lossebo napisał:

Pierwotnie chciałem położyć czarną farbę głęboko matową na obie powierzchnie ale spotkałem się z opinia ze na czarnym macie bedzie osiadało mnostwo kurzu i wszystkie możliwe paprochy... i teraz zagwozdka czy mogę zastąpic ten kolor jakąś ciemną szarością czy grafitem i uzyskam wtedy podobny efekt co w przypadku czarnego matu?

możesz...byle był to najlepszy mat jaki możesz kupić. Na forum były testy.

kurz przyciągają gówniane farby, elementy sztuczne np okleina.

12 godzin temu, Morfi napisał:

Pokoje pomalowane. Sufit - granatowy, ściany - fiolet, ekran - Tikurilla Interior Feelings J499. Można montować projektor (3,2m od ekranu) i surroundy.

pok1.jpg

pok2.jpg

O zgroza... masakra... najgorsze kino... jeżeli to można nazwac kinem 

9 godzin temu, RobertG7 napisał:

Do cholery jasnej!! Czy jakiś moderator mógłby wy***rdolić w kosmos niektóre posty i ich autorów? Jaki wątek się nie pojawi to się tu wpierdalacie i swoje mądrości wypisujecie, lżąc z forumowiczów albo opluwając się wzajemnie. Znawcy qrwa od siedmiu boleści!

odezwal się największy... co szukał pomocy i czekał za nim ktoś mu to poda do ręki bezpośrednio!!!!