Skocz do zawartości
IGNORED

Stereo biurkowo - nie biurkowe.


Incrii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zamarzyło mi się stereo. Problem w tym, że przez natłok informacji nie jestem w stanie zdecydować się nawet na konkretne rozwiązanie.

Miejsce: biurko, chce żeby była możliwość podłączenia słuchawek pod ręką

Rozmiar: im mniejsze tym lepsze tak naprawdę, nie potrzebna mi duża moc, muzyki w 99.9% przypadków słucham na niskiej głośności.

Muzyka: ciepłe brzmienia ale nie pozbawione góry. Progressive Rock, Alternatywa, Blues, Rap, dużo takich chillowych kawałków. Będę podłączał gitarę przez efekt.

Funkcje: Możliwość odtwarzania muzyki ze Spotify - moje jedyne źródło. Może być wbudowane, ale od biedy Chromecast Audio wystarczy.

Oczekiwania co do jakości dźwięku: Najlepsze co miałem na uszach to Sennheiser HD650 z jakimś najdroższym wzmacniaczem oferowanym przez Creative i taka jakość dźwięku to byłaby bajka. Nigdy nie miałem do czynienia z prawdziwym zestawem stereo. Nie mam zbyt wyczulonego ucha, ale nie chce być zawiedziony czymś w stylu szumy, czy płaskość dźwięku lub bardzo przytłumiona scena (mam nadzieje, że dobrze nazywam efekt jakby dźwięk był przytłumiony i mało przestrzenny).

Rozważane propozycje z forum:

- w pewnym momencie stwierdziłem że idealnym rozwiązaniem byłby zestaw: CEOL 9/10 + Dali Zensor 3

- Yamaha Pianocraft MCR-N670DAB i inne Pianocrafty

- SMSL AD18 + kolumny

- Kolumny Aktywne + mini wzmacniacz (tutaj jestem kompletnie pozbawiony wiedzy, jedyne co wiem to to, że kolega ma M-Audio BX8 i w sumie byłoby spoko udać się na odsłuch :) )

Jest bardzo ogólnie, bo nie ustaliłem budżetu. Chyba nie chce konkretnych propozycji, a raczej doradzenie na czym się skupić i w jaki budżet celować (początkowo myślałem, że 3k będzie ok, a potem pomyślałem, ze dużo płaci się za zintegrowany spotify connect i fakt, ze sprzęt jest nowy, więc trochę bez sensu skoro używki mi nie przeszkadzają). Mieszkania wynajmuje, więc nie ma sensu mówić o pomieszczeniu, będę po prostu słuchał siedząc przy komputerze albo będę gdzieś w pobliżu. Nie chce sprzętu jakiegoś stricte odsłuchowego, przed którym wypadałoby siąść i delektować się każdym dźwiękiem. Nie bez znaczenia jest dla mnie wygląd, wspomniany Denon + Dali to dla mnie design 10/10.

Wojtek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki to nie to samo brzmienie, nie szukaj takiego brzmienia rozwiązaniach z tradycyjnymi kolumnami -  to ślepy zaułek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolumny Zensor 3 nie będą się nadawały do cichego odsłuchu. W ich specyfikacji jest że wzmacniacz powinien mieć minimun 30 Watów. To nie mało i świadczy że głośniki te (i podobne) lubią głośność. Dla porównania teraz mam kolumny KEF Q150 które zadowolą się wzmacniaczem 10W. Ale tak naprawdę radziłbym Tobie zakup Harman Kardon Soundstiks Wireless. Ładnie będą pasować na biurku i odsłuch dobry już przy małych głośnościach i odległościach. Jak trzeba to potrafią być głośne (pod warunkiem że pomieszczenie nie jest jakieś bardzo duże). Mają wejście Bluetooth np. z telefonu i analogowe do którego można wpiąć laptopa albo, jak piszesz Chromecast. Mam te Soundsitcki i przy cichym odsłuchu dobrze brzmią. Mają subwoofer. Możesz też zamiast Chromecast dokupić do nich odtwarzacz sieciowy - np. ja mam teraz małą Yamahę WXC-50. Jak ją połączyłem przez Bluetooth z Soundstickami to grało całkiem ładnie, a można też podłączyć analogowo (na stałe proponowałbym połączenie analogowe). Soundsticki wyrwiesz za około 800zł a Yamahę około 1600.
Jeśli byś się zdecydował na tą Yamahę WXC-50 jako odtwarzacz (ma Spotify) to możesz jeszcze za około 200zł dokupić Amazon Echo Dot 2/3 i mógłbyś do pewnego stopnia sterować zestawem przemawiając do Alexy (ja w ten sposób np. wyłączam zestaw kiedy nie chce mi się szukać pilota).
Osobiście (ale to jest już mocno subiektywna uwaga) lubię w tej Yamaszce że ma też interfejs  www do sterowania np z przeglądarki (u mnie pod Windows).
Funkcja "Auto" korektora pozwala na dopasowanie korektora Yamahy do głośności (chyba zastępuje loudness).

Alternatywnie zamiast Yamahy jako odtwarzacz mogłaby być Malinka (tak to u mnie działało przez 2 lata).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sennheiser HD650 to brzmienie przyciemnione bez wyostrzeń. Są to słuchawki o bardzo dużym nasyceniu i są bardzo przyjemne dla ucha. Dali Zensor 3 odpadają, ponieważ potrafią zagrać mocną górą. Zdecydowanie bardziej polecałbym Dali Oberon 3, które prezentują cieplejszy dźwięk w porównaniu do serii Zensor.
Od siebie polecam z czystym sumieniem zestaw Denon Ceol N10 + JMR Lucia. Jest to brzmienie bardzo łagodne i wysublimowane. W moim odczuciu jest to najbliższe brzmienie Sennheiserów HD650.  Jeszcze lepszym zestawem może być Audiolab M-ONE + JMR Lucia. W takim przypadku mamy zdecydowanie lepszą kontrolę skrajnych pasm i łagodniejszą górę. Jest to brzmienie muzykalniejsze niż Denon Ceol.

 

Pozdrawiam
Szymon

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos, tansze, ale... warto sobie posluchac... moze utrafia w opisany tu gust. Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ja szukałem tych tematów, ze nie trafiłem wcześniej na temat w którym polecono 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  + Q Acoustics QA 3020... Funkcjonalność tego zestawu mnie satysfakcjonuje, a i wygląd jest 10/10.
Dzięki za wyjaśnienie Ravenik, marzenie o Zensorach zatem prysło bez bólu :)
Słuchałem HK Soundsticks i była naprawdę spoko, ale z całym szacunkiem nie mogę na nie patrzeć... Tak myśląc o twojej propozycji stwierdziłem, że jednak klocek jest niezbędny mi do szczęścia :)
Patrząc na propozycje Szymona chyba tez określiłem budżet na ~2k 

Dzisiaj stwierdziłem, że trochę nie ogarniam podstaw, a mianowicie znaczenia źródła... Rozumiem, że w każdym przypadku zintegrowana karta dźwiękowa laptopa lub telefon jest złym źródłem, więc podłączając telefon poprzez bluetooth do czegokolwiek automatycznie obcinam jakość. Użycie Chromecast Audio lub wspomnianej Yamahy WXC-50(chyba nie pogodze sie z wydaniem takich pieniędzy na odtwarzacz) w mniejszym lub większym wymiarze niweluje problem źródła, bo wtedy Spotify jest odtwarzany tam bez uczestnictwa telefonu(poza obsługą apk ofc).

Podsumowując, chyba moim faworytem jest zestaw podstawowy wzmacniacz bez sieci (chce jednak mieć klocek :D) + odtwarzacz sieciowy + monitory do cichego odsłuchu.

I teraz tak, czy to zadziała:
- wzmacniacz (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  lub 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )
- odtwarzacz (Chromecast Audio lub HiFiBerry)
- kolumny Q Acoustics QA 3020 lub coś podobnego ale z bassreflex z przodu

Pozdrawiam,
Wojtek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Incrii napisał:

I teraz tak, czy to zadziała:

bładzisz we mgle Wojtku :) poczytaj wiecej forum i nie tylko tego, wiecej artykulow o audio, tymczasem nawet nie wiesz o co zapytac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge doradzic cos na koniec to mozesz "zaryzykowac" np. kupujac dobre kolumny aktywne z wejsciem cyfrowym, czyli wbudowanym DAC, i po kilkumiesiecznym uzywaniu juz bedziesz wiedzial co Tobie bardziej lub mniej odpowiada, a kolejny zakup bedzie juz bardziej swiadomy. Wtedy tez latwiej bedzie cos doradzic, bo napiszesz np. na forum: sluchalem takich kolumienek i meczy mnie ostra gora, albo maja dlugi, rozlazly bas i juz bedzie wiadomo w ktorym kierunku szukac. Np. te Zensory to zupelnie nie to, co chcialbys uzyskac. Na pewno bys sie ich szybko pozbyl, albo szukal bardzo lagodnego wzmacniacza ktory by je jakos ocieplil. Do 2 tys. zl na pewno znajdziesz cos na allegro lub olx najlepiej z wejsciem USB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra źle zadałem pytanie, zamieszałem i w ogóle. Zacznijmy od nowa.

Szukam zestawu do cichego słuchania muzyki z bliskiej odległości (czyt. kolumny na biurku, ja przy biurku) do około 2000 +/- 300 zł. W grę wchodzą przedmioty używane.
Preferowane brzmienie: ciepłe
Gatunki: chill, blues, alternatywa, progressive rock
Pokój: nie ma znaczenia - mieszkanie wynajmowane

Funkcjonalności:
- możliwość podłączenia słuchawek
- jak najmniejsze
- możliwość podłączenia telefonu przez bluetooth, lub spotify connect

Jeżeli w zestawie miałyby się znaleźć kolumny pasywne to preferowanymi przeze mnie kolumnami są Q Acoustics QA3010(i).

Dotychczasowe zestawy zaproponowane przez Was:
- HK Soundsticks - strasznie mi się nie podobają
- Simple Audio Listen - dostępne tylko i wyłącznie od jednego ziomka z Gdańska na OLX
- pozostałe propozycje wyleciały dalekoo poza budżet, ale nie mam za złe bo na początku nie był określony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na nabiurkowe to te QA srednio sie nadaja bo sa dosyc glebokie i maja bassreflex z tylu wiec to raczej znow kula w plot jesli chodzi o funkcjonalnosc :) no chyba ze masz biurko glebsze niz 60 cm? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie takie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na biurku postawiłbym mały wzmacniacz lampowy z DAC, np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Do tego nieduże kolumienki, np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (to, że mają otwór bass reflex z tułu, przy "biurkowym" słuchaniu IMHO nie ma większego znaczenia).

Źródłem mógłby być notebook (pliki z HDD & NAS, serwisy strumieniowe Tidal, Spotify, itd, radio internetowe....).

Na powyższy zestaw wydasz 2299 PLN (1399 + 900).

Za pozostałe pieniądze dokupisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) za 649 PLN i notebook przestanie być potrzebny (WXAD-10 ze względów estetycznych lepiej schować pod biurkiem) :)

Dodatkowym plusem proponowanego rozwiązania jest dobry wzmacniacz słuchawkowy na biurku, czyli "pod ręką".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na biurku i tak zawsze jest laptop, więc zakup źródła uważam za nonsens. Lepiej cały budżet przeznaczyć na monitory aktywne bliskiego pola. Dobieranie wzmacniacza, kolumn to strata czasu. A i komplikacja przy przeprowadzkach.

 

Zapytaj też w dzalie PC audio, wątek Głośniki komputerowe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również w twojej sytuacji zainwestowałbym w monitory aktywne np. Yamaha NS50 + dobra karta dźwiękowa np. Emu 1820m  do laptopa + kabelki, a jak masz laptopa to zakup źródła niepotrzebnie zmniejszy ci budżet a dodatkowe urządzenie zabierze miejsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q Acoustics pojawiło się dlatego, że było polecane do Taga Harmony HTA700 tutaj na forum no i oczywiście max mi się podobają :)
Co do BassReflexu, jak bardzo jest to istotne przy tak małych kolumnach i założeniu cichego słuchania by kolumny stały daleko od ściany? Jaka jest dobra odległość od ściany? Wyczytałem, że pół metra, ale coś mi się to wydaję przesadą...
Z tymi Q Acoustics jest jeszcze taka historia, że są wersję z "i" na końcu i bez, te bez "i" są duuużo płytsze, bo nawet o 5-6 cm. Najpłytsze są QA3010 :

  • Dimensions H/D/W mm: 235 x 200 x 150

Jeżeli chodzi o odtwarzacz, to zgadzam się z Szymonem - ew. zakup odłożyłbym na później lub na nigdy :)

Grzechu z tymi podłogowymi Yamahami to poleciałeś :D

SZROT, czy te KEF-y wymagały by ode mnie zakupu jakichkolwiek innych elementów? Po te to nawet mógłbym podjechać, bo jestem z Krakowa.
Czy podobną historią są Edifiery S2000 PRO? 

Q Acoustics to zła marka? Czemu ich kolumny odrzucacie? To samo ta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , na Allegro jest fajna oferta z tym wzmacniaczem razem z kablami Taga Harmony Blue za 1299. Chyba, że lepszą opcją byłby SMSL Q5 Pro?

W sumie nie wspomniałem o tym na początku, ale ten zestaw nie jest brany pod uwagę jako rozwojowy, on zawsze będzie służył jako muzyka przy komputerze, kiedyś przyjdzie czas na prawdziwe, duże stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, SZROT napisał:

No to kup sobie to Taga i Qacoustics i juz :) i sobie sluchaj :)

Ejj nie obrażaj się :P
Te KEFy, które mi podesłałeś wydają się być strzałem w 10! Jutro chyba się wybiorę do Myślenic i je obolokam :)
Komplet TAGA + Q Acoustics to koszt nowego jednego tego KEFa O.O

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, zle mnie zrozumiales, chodzilo mi o to ze wymyslanie nic nie daje, to bedzie tylko teoretyzowanie, lepiej zebys kupil, posluchal kilka miesiecy i odsprzedal niz teoretyzowal miesiacami co bedzie lepsze. Takie praktyczne doswiadczenie bardziej sie oplaci w ostatecznym rezultacie. Serio, kup Q Acoustic to dobre kolumny, ale polecam jakies wieksze conajmniej z 5 calowym, 13 cm glosnikiem. Co do Taga sie nie wypowiadam ale raczej ja bym tego nie kupil. Juz predzej SMSL. Calkiem ciekawe polaczenie aczkolwiek nie wiem czy uzyskasz to brzmienie o ktore Ci chodzilo. Raczej moze byc sucho i sterylnie. Posluchaj tez u znajomego tych M-Audio, calkiem fajne, tylko najlepiej na jakims DAC nie na karcie zintegrowanej. KEFy sa super ale tez sa glebokie i maja bassreflex z tylu. Regulacje glosnosci tez maja z tylu i to kazda kolumna osobno wiec niefunkcjonalne to troche. Q Acoustic dobry wybor na poczatek. Dobierz do nich cieplo grajacy wzmacniacz z wejsciem cyfrowym np. NAD lub Denon i bedziesz zadowolony. Ale moze wyjsc wiecej niz 2000 zl :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jednak nie, z uzywkami uda sie pomiedzy 1500 a 2000 zl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio te KEFy tak działają? Wątpię żeby na każdej trzeba było ustawiać głośność, z resztą są tylko dwa pokrętła, na prawej jest balance, a na lewej gain. Poczytałem trochę o nich i podobno mają fabrycznie dołączone jakieś zaślepki na bass reflex o.O
W ogóle pomyślałem, że może spoko opcją byłyby standy? Można by je też dokupić później.
Ten NAD wygląda fajnie, w sumie wolałbym używanego NADa niż nową Tagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda ma wbudowany DAC, ale dobra to nie istotne. Chyba wyczerpałem temat i mniej więcej już wiem co zrobię. Na pewno najpierw sobie posłucham czegoś, może nawet się wybiorę do Myślenic posłuchać KEFów, może się zakocham i kupię od razu :D
A potem jak już coś kupię, ustawię i nie będzie mi pasować to sobie kupię standy i nie będzie problemu, że bass reflex z tyłu, że biurko lekkie itd.

Dzięki wielkie za odpowiedzi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1300 na allegro są jbl 305, za 2000 są 308 jak za mało. Do tego coś z regulacją głośności i będzie Pan zadowolony. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie za piękne :P Wiem, że to trochę głupie patrzeć na wygląd sprzętu grającego, ale choćby nie wiem jak ładnie grały, a były paskudne to nie wytrzymam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.