Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz CD lub DAC + DVD


desertsky

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
Mam pewien dylemat. Mój stary odtwarzacz CD (Onkyo DX7511) popsuł się. Chciałem kupić nowy (używany) odtwarzacz CD, ale po przeczytaniu kilku wątków powoli zmieniam zdanie. Myślę nad rozwiązaniem bardziej przyszłościowym. Chciałbym zakupić DAC'a i jakiś transport abym mógł odtwarzać płyty CD (lub także koncerty na DVD). DAC miałby być podłączony do DVD/CD, czasem chciałbym móc podpiąć pod niego telefon, a czasem komputer. Wzmacniacz jaki posiadam to Pioneer A-656, kolumny Infinity RS-7. Budżet na DAC do 600zł. Co o tym myślicie? Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2019 o 19:07, desertsky napisał:

Dzień dobry.
Mam pewien dylemat. Mój stary odtwarzacz CD (Onkyo DX7511) popsuł się. Chciałem kupić nowy (używany) odtwarzacz CD, ale po przeczytaniu kilku wątków powoli zmieniam zdanie. Myślę nad rozwiązaniem bardziej przyszłościowym. Chciałbym zakupić DAC'a i jakiś transport abym mógł odtwarzać płyty CD (lub także koncerty na DVD). DAC miałby być podłączony do DVD/CD, czasem chciałbym móc podpiąć pod niego telefon, a czasem komputer. Wzmacniacz jaki posiadam to Pioneer A-656, kolumny Infinity RS-7. Budżet na DAC do 600zł. Co o tym myślicie? Pozdrawiam.

Cambridge Audio DacMagic 100, może zajdziesz używkę do 500zł. Słyszałem ten dac w droższych systemach i dawał rade. Bardzo fajny DAC za te pieniądze. W przyszłości możesz podpiąć do niego np. chromecast po optyku i cieszyć się muzyką z serwisów streamingowych, używając telefonu jako pilota. Rozwiązanie z chromecast jest okay, szczególnie jeśli nie masz zbyt wygórowanych wymagań co do jakości źródła/transportu. Będziesz zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.